Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb

Finom, érzéki jázminos hintőpor, csipetnyi kakaóvajjal a jól hidratált bőrért.

ansu

2012. május 15.

Nekem nem ilyen csomagolásban van meg, hanem olyanban, amilyenbe a tusfürdőket árulják. Nem túl praktikus, viszont a képen látható csomagolásút nem láttam a Kristóf tériben. De a lényeg: nagyon kellemes illatú, nagyon finom tapintásúvá varázsolja a bőrt. Akkor is jó szolgálatot tesz, ha önbarnítózás után akar valaki az ágyba zuhanni, így nem keni össze az ágyneműt, és nem lesz ragacsos érzetű a bőre. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Linalool

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.