Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. május 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

svivko

2013. október 6.

Nekem nem fog hiányozni ez a termék. Tavaly novemberben vettem, és kb fél évig nyűttem a darabomat.
De nem szerettem meg.
Bár televolt mindenféle finom illatú összetevővel, mégis füstölt szalonna szaga volt. Nem csábos -at all-. A fejbőrömet még érzékenyebbé tette, ha pl egy éjszakára fennhagytam úgy viszketett mint a rosseb, szerintem a borsmenta miatt, de lehet a parfüm volt a hibás, nem tudom,
A kiszerelés és a használati elv nevetséges, főleg hosszú hajnál. Próbáltam a tömbbel bedörzsölni a fejbőrömet, szanaszét húzta a hajamat, próbáltam a kezemben felolvasztott krémet eloszlatni, de az nagyon sokáig tartott, és ennyi.
Az eredmény nem sok minden volt, a korpán talán valamennyire segített, de ezt a hatást elérem egy mezei samponnal + 10 csepp teafaolajjal (1 hajmosásra való sampon adagba belekeverve).
Akinek nagyon hiányzik ez a kis tömb szalonna, akkor masszírozza fejbőrét natúr sheavajjal, szerintem még jobb is lesz az eredmény. Nekem az bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

De nem szerettem meg.

Nienor

2013. június 4.

Kivonták a forgalomból? Mi lesz velem?? Nagyon hatékony, erős az illata, de kit érdekel, ha már egy használat után alig van korpa az ember fején? Nagyon megbecsülöm azt a kis darabot, ami még van belőle és csak vészhelyzetben veszem majd elő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Tytto

2013. június 2.

Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, és akkoriban nem volt lehetőségem felmenni Pestre, betankoltam volna 5 évre elegendőt. Már-már kétségbeejtően korpásodik a fejbőröm, ha végre elmúlik, úgyis visszatér nem sokra rá. Kaptam egyszer egy darabka Snake Oilt egy barátnőmtől, hogy próbáljam ki, és az első használat után elmúlt minden gondom. Soak & Float semmit sem használt, Nizoralt is próbáltam, Bojtorján sampont is, az új fejbőr ápoló viszont nekem drága. Visszasírom a Sonka Olajat, a kis füstölt szagával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Borsolina

2013. május 21.

Megvettem én is,használtam egy párszor,és szeretem is használni,de különösebb hatását nem érzékeltem.Viszont tisztításra jó,az tuti.Egyébként már szerintem nem lehet kapni,én kb. fél éve vettem az enyémet és akkor mondta az eladó csajszi hogy meg fog szűnni és más lesz helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

estrella22

2013. április 4.

Segít az érzékeny fejbőrömnek, ha épp eszembe jut használni, nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

Segít az érzékeny fejbőrömnek, ha épp eszembe jut használni, nagyon jó.

rose

2012. június 4.

Nekem hatásosnak bizonyult a Snake Oil, úgy szoktam használni, hogy egy kis szeletet levágok belőle, és vízfürdő fölött megolvasztom, ezt masszírozom a fejbőrbe. Fél óra tökéletesen elég, hogy hasson, az illata eleinte zavaró, de megszokható. Kúraszerűen használom, vagy amikor időm van rá, és meg vagyok vele elégedve. Nagyjából egy éve vettem, és még mindig megvan több, mint a fele, így ár-érték arányban szerintem teljesen jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Carmenessque

2012. április 17.

Az illata elég erős, eleinte kellemetlennek is találtam. Mostanra már megszoktam, hatásosnak is érzem. Kicsit nehezen akar megolvadni, de amikor már kellemesen lágy, akkor elég jól fel lehet vinni. Kipróbáltam egész éjszakára is, de nem vettem észre, hogy extrábban hatna, így nekem elég, ha 20-30 percet van a hajamon. A korpát nekem jelentős mértékben csökkentette és a viszkető fejbőrön is segített. Sajnos gyorsan fogy, kb 5-6 használattal el is fogyott a fele. Érdemes a zacskójában vagy dobozban tartani, mert az egész fürdőszobát beillatosítja :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

sokkismalac

2011. szeptember 8.

Nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, meg nehéz is felvinni a fejbőrre... Viszont jó a hajnak mindenképpen (sőt, a szempillának is, amit megtudtam, miután véletlenül oda is jutott véletlenül, haha), viszont a korpát nem mindig csökkentette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>