Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Téli kiadású, limitált szappan.

slytherclaw

2017. március 21.

A karácsonyi leárazásban vettem egy nagyobb mennyiséget abban a reményben, hogy a többi Lush szappanhoz képest visszafogott illata miatt majd apukám is hajlandó lesz használni. Hát, nem volt hajlandó, úgyhogy az én fürdőszobámban landolt az a tömb is, amit a szüleimnek vettem eredetileg :D
Nekem nagyon tetszik az illata, krémes-marcipános, igazi sütiillat. A rózsát én sem érzem rajta. Elsősorban kézmosásra használom, a hiperszáraz kezeimet nem szárítja tovább és lassan fogy. A nagy szappantömb formája is tetszett, kár, hogy nem lehet kicsiben ugyanilyen alakú szappanokat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

syandr

2017. március 20.

Kedvenc szappanaim egyike! Egyáltalán nem szárítja a bőrömet, az illatát imádom! Bármikor jöhet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

brigitta001

2016. november 18.

Egyik kedvenc téli szappanom. Határozottam marcipán illata van, de nem tolakodó. Az összetevők között szereplő rózsát viszont nem éreztem. Az arany csillám sajnos hamar eltűnik róla, de különben jó használni és nem szárította a bőröm. Karácsonyi szappan, vagyis nem kapható egész éven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

3tara2

2016. június 2.

Kifejezetten jó terméknek tartom! Érdekes,de nekem elsősorban nem a marcipánnak,hanem a frissem meszelt szobának az illata ugrott be😉
Sokáig elég,nem szárítja a bőrt és kézmosás után sokáig megtartja a bőröm jellegzetes tisztaságillatát!
Rendben van a termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Rendben van a termék!

Mazsidrazsi9

2016. január 4.

Az illatáról: ízlések és pofonok, nem vagyunk egyformák, van akinek bejön ez az édeskés marcipánillat, van aki rosszul van tőle. Azonban ha valakinek nem jön be az illata, nem gondolnám, hogy az a termék hibája. Ez egyéni ízlés, emiatt én nem pontozok le terméket. Nekem spec nagyon tetszik, és kicsit kezdek félni (a nevéből ítélve), hogy ez valami karácsonyi limitált cucc, és hamarosan kifut... Már a 3. tömböt használom el. Sokkal krémesebb mint a többi Lush szappan, olyan mintha egy masszívabb vajtömb lenne a kezemben zuhanyzás közben. A vége felé tényleg kevésbé habzik, de addig.. isteni. Nem szárít annyira mint a többi lush, bár ezt is inkább egyéne válogatja, mármint mindenkinek másképp viselkedik a bőre. Engem a lush szappanok szárítanak, de ez szerencsére kivétel lett. Ha megszagoltad a boltban és tetszett, próbáld ki, érdemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

kismackoful

2015. december 13.

Nagyon jó az illata, egész nap csak ezt szimatolnám:) A hatása is jó, bár azt én is észrevetettem minél több fogy belőle, annál kevésbé habzik.Emiatt a 4 *.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Vikcike

2015. november 26.

Mennyei illat, nagyon krémes állag, jó tömör szappan, nagyon sokáig elég lesz. Viszont a habzása nem olyan intenzív, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

bobekecske

2015. július 1.

Nagyon finom édeskés-marcipános illat, jól habzik,nem fogy túl gyorsan. Hatásában semmi extra, de nem is szárít, az illata nem marad velem sokáig. Az egyedüli problémám a Lush szappanokkal, hogy a vége felé mintha picit kevésbé habzanának, nehezebben használhatóak. Féláron nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Timpi

2015. február 24.

szuper illata van,szercsi van nagyon :) legutóbb sárga fun gyurmaszappant rendeltem,mert a leírás alapján hasonló illat,és valóban :) utánpótlás megoldva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

dessy

2015. február 1.

Az illata számomra baromi büdös.. és drága is, egy ajándékcsomagban volt benne, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.