Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vyvcsyke, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Jojobaolajos ajakszínező, sötétlila színű.

mafalda

2018. január 27.

Ajándékba kaptam a pucér verziót. Hááát ha tégelyes lenne simán öt csillagot adnék, annak összetevői alapján ami ugye a pucér fajtánál nem derül ki. A színe is pompás, visszafogott de mégis mutat, és ápol. Az ára már persze borzalom.... a pucér típust nem is értem. Azon kívül h a cég ugymond védi a környezetet h ne legyen csomagolás ezzel a vásárlónak tesz keresztbe. Egyrészt nem tudom magammal vinni sehova mert nincs tégelye, másrészt mikor kis papírzacskóba kaptam (abba is tárolom) már bele volt olvadva, harmadrészt se összetevő lista, se lejárat nincs feltüntetve sehol, hol is lenne hisz nincs csomagolás. Ja és marhára nem higénikus h ki tudja hányan tapizták össze mielőtt hozzám került...még belegondolni is rossz, és így kenjem a számra. Tehát mondanom se kell egy jó réteget lekapartam róla mielőtt kipróbáltam. Jah és mikor használom kb minden ujjam lila...háááát így a pucér termék nem h egy csillagot hanem egy nagy nullát érdemel. De mivel itt tégelyes szerepel kap egy közepest..... Megvettem a tégelyes ami tökéletes!!!! Így kénytelen vagyok felpontozni! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Wee

2017. október 28.

Felkenés után közvetlenül még nem jelenik meg a színe, várni kell míg "beszívja a színt" az ajak. De utána elég jó színt ad a szájnak. Nekem nem olyan lila a számon, amit nem bánok. Inkább élénkítő színe van a számon, pont annyira hangsúlyoz, hogy ne tűnjön olyan "sminkes hatásúnak".
Törléssel sem tűnik el teljesen, és nem maszatol össze vissza mint egy rúzs.
Nem szárít, talán picit hidratál, de nem olyan nagy hűhó ebből a szempontból.
Íze nincs, illata átlagos, nem tolakodó.
Az ára horribilis, de én second-hand -ből vettem, és mivel ilyen tekerős kiszerelés, gyorsabban fogy mint a tömbös variációja.
Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Törléssel sem tűnik el teljesen, és nem maszatol össze vissza mint egy rúzs.
Nem szárít, talán picit hidratál, de nem olyan nagy hűhó ebből a szempontból.
Íze nincs, illata átlagos, nem tolakodó.
Én nagyon szeretem.

Vyvcsyke

2017. március 3.

Szép színt ad a számnak, de nem tolakodó, persze ha sokszor átkenem akkor elég vad..:D De alapból egy szolid színe van. Nem szárít, tartós a színe, evésnél se kopik sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.