Lush

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: twentylessone, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Egyszerre édes és földes illat, ami lehetővé teszi, hogy hideg fejjel uralkodhass birodalmad nyugalma felett. A meditatív fenyőtömjén és a hangulatjavító bergamott garantálja a pozitív hangulatot, de nem engedi, hogy elszállj."

Ár: 10500 , Eladó: erdeiroka
Állapot: 30ml/25ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
bobekecske

2020. január 16.

A szappant imádom, ezért nagyon lelkesen csaptam le rá amikor kijött, azonban a parfüm verzió sajnos nekem csalódás. Nekem nem igazán egyezik a két illat. Míg a szappanban van valami frissesség, könnyedség, a parfüm verzió rajtam édesebb, nehezebb. Még teszek vele egy kísérletet, lehet csak időt kell neki hagyni, illetve mostanában nagyon érzékeny vagyok a legtöbb illatra, lehet ez is belejátszik. A minőség, tartósság természetesen a szokásos Lush minőség, nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Boswellia Carteri (Frankincense) Oil, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.