Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rhinestone, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

bobekecske

2014. március 19.

Nagyon aranyos kis arctisztító, de legfeljebb száraz bőrön tudom elképzelni, hogy működik.
Én abban a hiszemben voltam, hogy kombinált bőrre is jó lehet. Nem az.
Kellemes használni, de nem teljesen értem, mivel száraz bőrre szerintem túlságosan erősen radírozó hatású, zsírosabb-normál bőrre viszont rettentően olajos.
Utána kénytelen voltam megmosni lemosóval az arcomat, mivel az olajos réteg nem akart sem lemosódni vízzel, sem beszívódni.
Sajnos az én bőrtípusomra nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Én abban a hiszemben voltam, hogy kombinált bőrre is jó lehet. Nem az.
Sajnos az én bőrtípusomra nagyon nem vált be.

2013. február 3.

Régebben használtam, azóta változott a bőröm és az igényei, de én nagyon szerettem. Picit radírozott, felkenés után jól átmasszíroztam a bőrömet, majd meleg vizes vattával átmostam, és jöhetett a tonik. Ha valaki még hozzá tud jutni, és normál vagy száraz bőre van, én bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Doma

2012. december 12.

Régen használtam, de nem vált be. A kakaós illat finom volt, de a használata után viaszos réteg maradt a bőrömön és még jobban kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

rhinestone

2012. október 24.

Szerettem is, meg nem is. Finom puha volt tőle a bőröm és egész jól tisztított, az illatát is szerettem, de a használata macerás volt. Emiatt kap hármast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Palm Oil, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Citrus Limonum Oil, Juniperus Communis (Juniper) Oil, Citral, Limonene, Parfum/Fragrance

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.