Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Tisztítsd, nyugtasd és egyensúlyozd ki a bőröd a keményen dolgozó olajok keverékével: a ricinusolaj a bőrön található természetes zsírokkal együttműködve teremt egészséges külsőt. A csodásan antibakteriális gyógynövények, mint a teafaolaj, a zsálya és a rozmaring, tiszta, elégedett bőrt teremtenek. Hagyd egy kicsit megolvadni a kezedben, mielőtt a bőrödbe masszíroznád vagy egyszerűen csak végighúznád az arcbőrödön. Ha végeztél, töröld le egy nedves arctörlővel. Víz hozzáadásával aktiválod a pucér arctisztító balzsam tonizáló hatását, melyet a varázsmogyorónak, a forrásvíznek és a kézzel gyűjtött tengeri sónak köszönhet."

Mazsidrazsi9

2020. május 13.

Megvettem, mert elegge meggyoztek az itt olvasott pozitiv velemenyek.
Nekem sajnos nem valt be.
Egesz jo allapotban volt a borom, de ket nap hasznalata utan, tele lett az arcom apro kis dudorokkal, amik egy resze aztan gyulladt pattanassa valtozott.
Arra gyanakszom, hogy talan valamelyik osszetevore erzekeny lehet a borom... Ez persze nem a termek hibaja!
Magarol a korongrol:
Az illata nagyon finom, gyogynovenyes.
Az allaga is szuper, mar a tenyeremben szepen megolvad, amit aztan konnyen fel lehet vinni az arcra.
Ami ezutan jon, az lett a csalodas: zsiros, olajos erzet, es lemosni is alig tudtam, mert a viz osszeallt cseppekben az arcomon, annyira taszitja a sok olaj a vizet.
Dorzsis arctisztito szivaccsal nehezen, de sikerult leszedni. Utana tenyleg puha erzetet hagy, de nekem picit olyan erzesem volt, hogy nehez lett az arcborom az olajossagtol.
Masnap detto, utana mar nem is mertem haszbalni mert a borom lathatoan ellenkezett.
A fenti pozitivumok miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Megvettem, mert elegge meggyoztek az itt olvasott pozitiv velemenyek.
Nekem sajnos nem valt be.
Magarol a korongrol:
Az illata nagyon finom, gyogynovenyes.
A fenti pozitivumok miatt kap 3 csillagot.

Lanie

2020. április 24.

Akkor szoktam használni amikor úgy érzem, hogy kicsit problémásabb a bőröm és hála a teafának minden alkalommal segít is az arcbőröm minőségén. Mivel alapjáraton száraz és pattanásos az arcom ezért nehéz olyan terméket találnom ami ne szárítana sokkal tovább, de ezek a pucér arctisztítók egytől egyig nagyon jól hidratálnak. Ahogy írtam egy másik termékhez is, én ezt második lemosónak használom a micellás víz után és nekem ilyen sorrendben nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

twentylessone

Korcsoport: >54
2020. március 13.

A rozáceás bőrömre szuper. Eltűnnek a kis piros pöttyök, de nem szárítja a bőrömet, az illata csodás. Az első darab végén járok. Szememet nem sminkelem de az alapozót lehozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 13.

szagik22

2020. január 13.

Az illata nagyon kellemes és egész szépen meg is tisztítja az arcom és az plusz pont, hogy csomagolásmentes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

bobekecske

2019. november 13.

Nekem az esti lemosási rutinomba nem passzolt bele igazán, mert habár olajjal szoktam első körben lemosni a sminkemet, ezt nem szívesen használnám a szememre (így extraszemsmink eltávolítással eleve eggyel több lépcsőssé válik az esti rutin), illetve nem éreztem, hogy kellőképpen le tudom vele szedni az alapozót. Ha nem muszáj, nem szeretek extra vattakorongokat, anyag-kendőket használni. Így most reggelente használom, a lemosását pedig a Lush karácsonyi Buche de Noel arclemosójával végzem. így maradéktalanul le tudom törölni (extra eszköz igénybevétele nélkül), úgy érzem nem marad extra réteg. Nagyon kellemes, tiszta, ugyanakkor hidratált marad így a bőröm, most a hidegebb időszakban úgy érzem ez a kímáletes de alapos arctisztítás kimondottan jót tesz a bőrömnek. Még csak pár hete alkalomazom ezt a kombinációt, nagyon látványos változásról nem tudok beszámolni, de alapvetően tisztának érzem a bőröm és egyáltalán nem irritált. Az illata megegyezik a Tea Tree Water-ével, amit szintán nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

mmohaa

2019. július 6.

Az állaga pont olyan, mint a szőlőzsír: hőre puhul és olajos, ragacsos, nehéz lemosni. Semmiképp sem arctisztító, kell előtte egy rendes arclemosó. Leginkább hidratáló balzsam. Viszont mindennek ellenére mióta használom, kb 1 hónapja tök jó állapotban van a bőröm. Majdnem mindentől kipattogok, p. az összes hidratálókrémtől amit valaha próbáltam, de ettől egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Nagyon jó vele dolgozni, szépen ápol-hidratál is. Szeretem, hogy csomagolásmentes, kíváncsi vagyok meddig fog tartani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

poisonvert

2019. március 5.

Kizárólagosan csakis este tudom használni, lefekvés előtt. Tény, hogy rendkívül jó arclemosó, habár nem mertem kipróbálni smink eltávolítására. Viszont - és ez most nagy betűvel jön -, hiába törlöm le bevizezett arctörölközővel, akkor is egy zsíros, fényes, zavaró réteget hagy az arcomon és emiatt nem vagyok teljesen megelégedve vele... Ezen kívül se kiütést nem okozott még és a pórusokat is nagyon szépen összehúzza. A kellemetlen réteg miatt viszont kénytelen vagyok levonni egy csillagot, és akkor még nagyon nagylelkű voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Cikkamakka

2019. március 3.

A legjobb arclemosó, amit valaha használtam, pedig volt egy pár :) Esténként használom, előtte sima micellás vízzel áttörlöm az arcom és a nyakam, leöblítem, majd ezzel a balzsammal bőven átmasszírozom. A végén vízzel kicsit leöblítem és meleg vizes arctisztító kendővel áttörlöm. Már ennyitől is gyönyörű lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

nhelga

2019. február 21.

Ez egy valóságos kis csoda! Gyakorlatilag két napi használat (bár ez a kezdeti lelkesedésben reggeli és esti használatot takar) után minden kialakulófélben lévő és meglévő pattanásom eltüntette, látványosan kitisztította és összehúzta az orromon tátongó pórusokat, két nap alatt babapopsi lett az egyébként kombinált/zsíros arcbőröm. KÉT NAP ALATT! Azóta csak este használom, reggelre soknak éreztem, viszont azóta is baba a bőröm.
Kicsit gyorsan fogy, bár én adok belőle az arcomnak rendesen :D Lehet hogy alkalmi használattal is működne, de én szeretem minden nap egy kicsit kényeztetni magam vele, és amíg tart legalább nincs baj a bőrömmel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Emolliensek: Shorea Stenoptera Butter, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil
Illatanyagok: Limonene

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.