Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Tisztítsd, nyugtasd és egyensúlyozd ki a bőröd a keményen dolgozó olajok keverékével: a ricinusolaj a bőrön található természetes zsírokkal együttműködve teremt egészséges külsőt. A csodásan antibakteriális gyógynövények, mint a teafaolaj, a zsálya és a rozmaring, tiszta, elégedett bőrt teremtenek. Hagyd egy kicsit megolvadni a kezedben, mielőtt a bőrödbe masszíroznád vagy egyszerűen csak végighúznád az arcbőrödön. Ha végeztél, töröld le egy nedves arctörlővel. Víz hozzáadásával aktiválod a pucér arctisztító balzsam tonizáló hatását, melyet a varázsmogyorónak, a forrásvíznek és a kézzel gyűjtött tengeri sónak köszönhet."

mmohaa

2019. július 6.

Az állaga pont olyan, mint a szőlőzsír: hőre puhul és olajos, ragacsos, nehéz lemosni. Semmiképp sem arctisztító, kell előtte egy rendes arclemosó. Leginkább hidratáló balzsam. Viszont mindennek ellenére mióta használom, kb 1 hónapja tök jó állapotban van a bőröm. Majdnem mindentől kipattogok, p. az összes hidratálókrémtől amit valaha próbáltam, de ettől egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Nagyon jó vele dolgozni, szépen ápol-hidratál is. Szeretem, hogy csomagolásmentes, kíváncsi vagyok meddig fog tartani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

poisonvert

2019. március 5.

Kizárólagosan csakis este tudom használni, lefekvés előtt. Tény, hogy rendkívül jó arclemosó, habár nem mertem kipróbálni smink eltávolítására. Viszont - és ez most nagy betűvel jön -, hiába törlöm le bevizezett arctörölközővel, akkor is egy zsíros, fényes, zavaró réteget hagy az arcomon és emiatt nem vagyok teljesen megelégedve vele... Ezen kívül se kiütést nem okozott még és a pórusokat is nagyon szépen összehúzza. A kellemetlen réteg miatt viszont kénytelen vagyok levonni egy csillagot, és akkor még nagyon nagylelkű voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Cikkamakka

2019. március 3.

A legjobb arclemosó, amit valaha használtam, pedig volt egy pár :) Esténként használom, előtte sima micellás vízzel áttörlöm az arcom és a nyakam, leöblítem, majd ezzel a balzsammal bőven átmasszírozom. A végén vízzel kicsit leöblítem és meleg vizes arctisztító kendővel áttörlöm. Már ennyitől is gyönyörű lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

nhelga

2019. február 21.

Ez egy valóságos kis csoda! Gyakorlatilag két napi használat (bár ez a kezdeti lelkesedésben reggeli és esti használatot takar) után minden kialakulófélben lévő és meglévő pattanásom eltüntette, látványosan kitisztította és összehúzta az orromon tátongó pórusokat, két nap alatt babapopsi lett az egyébként kombinált/zsíros arcbőröm. KÉT NAP ALATT! Azóta csak este használom, reggelre soknak éreztem, viszont azóta is baba a bőröm.
Kicsit gyorsan fogy, bár én adok belőle az arcomnak rendesen :D Lehet hogy alkalmi használattal is működne, de én szeretem minden nap egy kicsit kényeztetni magam vele, és amíg tart legalább nincs baj a bőrömmel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

mona82

2018. október 19.

Elég poros helyen dolgozom, így fontos az alapos esti arctisztítás. Ez a termék nagyon jól megküzd az egész napi kosszal, viszont nem szárítja szét a bőrömet. Az már csak hab a tortán, hogy finom, friss teás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

RitaL

2018. október 6.

Ez a termék meglepett. Én eddig szinte az összes Lush arcápoló termékkel, amit csak kipróbáltam, befürödtem. Ezt ajándékba küldték a rendelésemhez, hát, gondoltam, maximum kidobom... És hát nagyon pozitívan csalódtam. Mondjuk, én nem tisztítónak használtam, hanem csak este, lemosás után, krém előtt. Viszont pont úgy, ahogy az utasítás szól. Fantasztikusan puha, feszes, mitesszer-és pattanásmentes bőrt csinált, elég jó hidratáló termékeim vannak, de ezzel egészen hihetetlenül komfortos lesz a bőröm. Külön érdekes, hogy az én bőröm zsíros, és ez is elvileg egy olajokból és zsírokból álló termék, de az arcom nem fénylik másnap (viszont reggel nem is használom!!). Nagyon ajánlom, kipróbálásra mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Emolliensek: Shorea Stenoptera Butter, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil
Illatanyagok: Limonene

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.