Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hatshepsut, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ha újjászületnél, alkalmazd ezt a bőrkiegyensúlyozó mesterművet. A friss tengervíz tonizál és frissíti a bőrt, a levendulaolaj megnyugtat, a rózsa abszolút pedig enyhít és kiegyensúlyoz. A karragénkivonat intenzíven lágyít és ellenállhatatlanul puhává varázsolja a bőrt."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

babolka

2020. március 6.

Nehéz lemosni, megmarad a pórusokban. Különösebb hatást nem vettem észre, de nem húzódik tőle a bőröm, kicsit talán nyugtat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Lina14

2020. február 9.

Gyönyörűen hidratál, kisimítja az arcot, úgy néz ki a bőröm másnapra, mintha egy hete minden nap elég vizet ittam volna. Újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

kremezs

2020. január 5.

Szuper! Szerintem szép, egységes lesz tőle a bőr, és nincs semmilyen húzódó, száraz érzés a használata után. Fél áron vettem, úgy szerintem nagyon baráti, és sokáig elég, nem kell belőle sok. Az elején ha egy pár csepp vizet hozzácseppentek, könnyebb belőle pasztát csinálni és eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

mona82

2019. április 24.

Az állagát utálom, mert nekem az istennek se akar eloszlani, ugráló nagy darabok maradnak a tenyeremben, belepotyog a mosdókagylóba, úgy kell kibányászni. Emiatt nincs is kedvem használni, pedig a hatása jó, tényleg puhít, nem húzódik utána a bőröm, finom sima lesz. Az illata nekem kicsit sok, de azért kellemes. Ha nem kellene sz@rakodni vele az elején, újravenném, de így tuti nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

messin

2019. április 23.

Az állaga nem a kedvencem, a hatása viszont igen. Annyira jó az illata, és olyan sima utána az arcom, mintha órákig mindenféle kezelést kaptam volna. Jobb lenne krémes kenhető formában, de ha ez kell, így is elfogadom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

poisonvert

2018. július 7.

Az egyik rendelésemhez kaptam belőle mintát. Először csak szemeztem vele, mivel nem tetszett a furcsa, zselés állaga. De kipróbáltam és nagyon, nagyon nem bántam meg. Csodát tett az amúgy száraz bőrömmel és utána olyan puha lett, mintha éppen leradíroztam, majd hidratáltam volna - nem mellesleg nagyon kellemes, tiszta és üde illata van -. És az állagát is megszerettem, általában kézzel viszem fel. Sokkal takarékosabb, mint a "sima" arcpakolásos társai.
Biztos vagyok benne, hogy a nagy téli hidegekben remek segítőtársa lesz a bőrömnek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

ngyrbka

2018. május 18.

Puhává varázsolja az arcom, a zselés állag nekem teljesen bejött!
Vizes vattapamaccsal pedig 1 perc alatt lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Puhává varázsolja az arcom, a zselés állag nekem teljesen bejött!
Vizes vattapamaccsal pedig 1 perc alatt lemosható.

RitaL

2018. április 10.

Az állagával meg voltam elégedve, a zöld verzióval ellentétben, jól simára tudom keverni a tenyeremben. Az illata is jó, hatásra semmi különös vagy kirobbanó, de kellemes, puha lesz az arcom utána. Összességében nem nagy szám, de kipróbálásra azért ajánlom annak, aki szereti néha illatos arcpakolással kényeztetni magát, és nem vár tőle csodát.
Írták többen, hogy nehéz lemosni. Meleg vízzel, masszírozva elég gyorsan lejön nekem, maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

mafalda

2018. március 27.

Oh picit fáj h le kell húznom DE mivel lemosni egy horror és nincsen benne radírozó szemcse sem így picit csalódás. A zöld verziót imádtam az illatát meg a hatását is a narancsost se volt egyszerű lemosni de az radírozott is. A bőrömmel alapból nincs probléma úgyhogy nem tudom mennyire jó a nyugtató hatása v hogy a pirosságra hogy hat....🤔 puha lett a bőröm, mint a többi lush maszktól általában, de vmért többet vártam volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

kisanna20000

2018. március 15.

nagyon szerettem ezt az arcpakolast. kellemes volt az illata es nyugtato hatasu. nem vettem ujra csak mert maceras volt a zseles allagat kremesse alakitani, de aki szeret ilyenekkel szorakozni annak batran ajanlom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

A szomáliai balzsamfa (Commiphora myrrha) a szappanfaalakúak rendjébe, a balzsamfafélék családjába tartozó növényfaj. A belőle előállított szirupot mirhának nevezik. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók.