Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszita, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

Illatanyagok: Ceratonia Siliqua (Carob) Extract, Cistus Ladaniferus Resin, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol