Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   80g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blind, Módosítva: 2013. október 28.

Kiszerelés:   80g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Ezzel a keményen dolgozó, aktívszén-tartalmú deoporral száműzheted a kellemetlen szagokat.

A The Greeench formulájára épülő, új pordezodor – csak férfiaknak!

Termékfejlesztőink sok dezodort készítettek az évek során, de a The Greeench minden idők verhetetlen győztesének bizonyult. Az korpafűport Mark ezúttal ultra elnyelőképességű faszénporral keverte, így jött létre ez a duplán nedvszívó szuperdeó. A The Guv’nert maga a feltaláló tesztelte: három hónapon át mindennap használta a pordezodort, mégpedig úgy, hogy közben fehér inget viselt.

Úgy gondoljuk, ez a dezodor csak a fiúké! Mark titokban mindig is szeretett volna készíteni egy terméket csak férfiak számára – de jól tudja, hogy a család hölgytagjai úgyis mindent kipróbálnak, amit elvileg csak pasiknak szánt. Most egyértelmű lesz, ha a lányok belenyúlkálnak ebbe a szuperdeóba, a bizonyíték a fekete kéz!

Mark úgy hiszi – vagy legalábbis szeretné azt hinni –, hogy az új dezodor neve őrá utal. Hiszen a guvnor főnököt, tulajt jelent. A névadáshoz az ihletet amúgy egy dal adta. Simon Emmerson, a The Imagined Village együttes tagja, ahányszor csak egy-egy koncerten felkonferálta „The Guv’nor” című szerzeményét, mindig hozzátette, hogy ebből a dalból egyszer még Lush-készítmény lesz. Így hát Mark jobbnak látta, ha tényleg készít egy terméket ezzel a névvel, és így beváltja Simon ígéretét.

A porított korpafüvet a múltban bőrbetegségek és kiütések kezelésére alkalmazták. Mi izzadságelnyelő és hűsítő hatása miatt használjuk pordezodorainkban. A nedvszívó faszén a fenntarthatóság elvei szerint működő, angliai forrásból származik. Mindez fertőtlenítő, bőrösszehúzó hatású zsályával és hűsítő, bőrösszehúzó pacsulival egészül ki."

hzsvitamin

2018. december 22.

Működik, csinálja a dolgát, de nem használom a sötét színe miatt. Ha szőrös lennék, használnám, mert úgysem látszana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

szilardz

2017. január 11.

A legjobb természetes deo férfiaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

A legjobb természetes deo férfiaknak.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Egy nagyobb termékmintát kaptam. Az illata nagyon nagyon erős levendula. Imádom a levendulát, ezért plusz ponttal indított. Párszor próbáltam eddig. Mint ahogy eddig írták, önmagában nem best ever, de dezodorral alatta működött. Összességében maradok a sima dezodoroknál, mert ez a poros megoldás nem annyira jött be, de szilárd dezodorban kipróbálnám mindenképpen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

doka

2015. november 15.

Lassan két hete használom, először csak önmagában próbáltam, nem voltam elégedett azt kell, hogy mondjam, de itt olvastam, hogy valaki "alapoz" előtte deoval, így kipróbáltam az egyik Baleaval, és így tökéletesen működik egész nap. Nincs kellemetlen szag, teljesen elégedett vagyok, de így csak 4 csillagot adnék, mert önmagában nem volt elegendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Blind

2013. október 20.

Jó kis termék, egy baja van, hogy mindent bepiszkol nálam, ahogy használom, az más kérdés, hogy az eladó eladta nekem mint a legerősebb deójuk, amivel nem is lenne baj, csak ugye elvileg férfi ...
Erős stresszhelyzetben ne várjon tőle senki csodát, edzéshez sem a legjobb. De hétköznapokra tökéletes és sokáig tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Charcoal Powder

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.