Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Ennivalóan édes és tökéletesen rózsaszín ajakradírunknak ugyanolyan az íze, mint a The Kiss szájfénynek. Kristálycukor, tengeri só, és ehető, piros szívecskék özöne fényesíti és teszi csókra csábítóvá ajkaid."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

MaDalma

2020. október 12.

Nagyon sokáig elég, nekem azonban egy idő után ragadt. Az íze elég megosztó, de a szívecskék szerintem aranyosak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

mafalda

2019. február 10.

Imádom, úgy ahogy van! Illata hatása minden áh csúcs szuper kis cucc na! 😍😘💓
Jah és pez cukorka illata van 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Imádom, úgy ahogy van! Illata hatása minden áh csúcs szuper kis cucc na! 😍😘💓
Jah és pez cukorka illata van 🤗

LathatatlanOzike

2018. május 17.

Az első Lushos rendelésemben ő is helyet kapott. Hatásosnak hatásos, nekem sokáig elég lesz a pici kiszerelés, aranyosak a szívecskék benne. Az íze miatt legközelebb nem őt választom, valóban sós és édes egyszerre, annyira nem lett kedvenc. Ajakradírnak viszont tökéletes, ízlelgetni annyira nem szükséges. Remélem, hogy a mézes változat is ilyen jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

DorothyHK

2018. március 12.

A költözés során elvesztettem a sugar plum fairy ajakradírom, így újat kellett vennem. Sajnos az évnek abban az időszakában a plum fairy nem volt elérhető, így erre esett a választásom. Hiszen pink, jó az illata és az eladó is nagyon dícsérte (nyilván mivel ez a munkája...) A boltban sajnos nem tűntek fel a tégelyben lapuló apró szivecskék amiknek egyszerűen nem értem a funkcióját, azon kívül persze, hogy valentinnapi kiadás. Illetve számomra a csillám is túl sok benne. Bár az illata finom, az ízétől szinte rosszul vagyok, ugyanis egyszerre sós és édes. Szerencsére egy hónappal a megvétele után, egy barátnőm meglepett a honey ízesítéssel, amivel sikerült átvészelnem télig, azaz a plum fairy újabb megjelenéséig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

domcsismiracle

2018. március 10.

Nagyon cuki, remek illat. Én este szoktam átfutni a számon vele, majd rá Carmex. Mire reggel felbéredek, konkrétan le tudok húzni a számról némi elhalt bőrt egy mozdulattal, amit én ennek a kombónak tudok be, így úgy gondolom, hogy működik. Picit talán drága, de tényleg nagyon-nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

malnaszorp95

2017. április 14.

Szeretem ezt az ajakradírt, idén is vettem Valentin-nap közeledtével. Aranyos rózsaszín, benne piros szívecskékkel, finom illattal és annál is finomabb ízzel. Szinte mindennap használom, de a háromnegyede még biztos megvan. Jól radíroz, puhává teszi az ajkakat. Az ára rendben van, főleg ha azt nézem, hogy milyen sokáig elég. Igen, valóban elkészíthető otthon is, de akinek nincs kedve ilyenekre szánni plusz időt, tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

faatama

2015. február 5.

Nem rossz kis termék, de ennyiért közel sem éri meg... Tekintve az összetevőket, simán kikutyulom itthon, továbbá nekem valami furcsa parfümös-olajos utóíze volt. Lehet hogy az enyém volt lejárva, fogalmam sincs, de kellemetlen meglepetés az édes íz, és a fantasztikus illat után (ami egyébként a Lush-ra alapból jellemző). Már nem használom, csak áll a polcon, inkább leradírozom az ajkaim fogmosás közben a fogkefémmel, az is van ennyire hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Hidratálók: Sucrose

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cukorszórat (tortadara)

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ehető piros szivek.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.