Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. december 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös Valentin napi limitált kiadás

"Elbűvölő, öntartósító, habos szájfény, mely luxuskategóriás vajakkal – többek között cupuaçuval és fair trade sheával – nyújt védelmet ajkaidnak. Ezt a könnyű balzsamot ugyanazzal a buboréklazításos technikával készítettük, mint masszázstömbjeinket. Hidratálja és védi az ajkakat, miközben finom pink ragyogást ad nekik. Guaranamag-port is tartalmaz, mely természetes ajakduzzasztó, így Valentin napra a szád igazán ellenállhatatlan lesz."

CandyPop

2019. január 15.

Szerencsére ajándékba kaptam, magamnak szerintem soha nem vettem volna meg. Szeretem a Lush termékeket, de ez sajnos most nem jött be tőlük. A tubusos ajakfény van meg nekem, eléggé száritja az ajkaimat, illetve nem igazán látni, hogy van valami rajtuk. Nem sok hasznát látom a terméknek, mert nem ápolja az ajkakat, és nem is igazán szinezi be őket. Olyan semmilyennek mondanám, se a jó, se a rossz kategóriába nem sorolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

mafalda

2018. január 27.

Idén már tubusos, de sztem szép a színe, ápol is ugyhogy csak az ára miatt lehetne kritizálni, de nem akarom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Lierre

2016. január 27.

Valamiért tavaly februárban úgy éreztem, ezt mindenképp be kell szereznem, de lemaradtam róla, így idén pótoltam.
Sokkal jobbra számítottam. Egyrészt ezt is utolérte a praktikusság jegyében történő burkolt áremelés... Tégely helyett tubusba költözött, ezáltal 8 helyett már csak 4 grammos lett, az ára viszont nem csökkent, sőt... Cserébe nagyon gyorsan fogy, ahogy szinte ráolvad az ajkakra. Szép színe van, de olyan gyorsan beszívja a szám, hogy félóránként kenegethetném emiatt. Szerencsére csodásan ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

edestyukom

2015. május 4.

Nem tudom mennyire 2015 limitált kiadás, én két éve kaptam a barátomtól:) Imááádtam az illatát, annyira jó kedvem lett tőle mindig. Eleinte zavart, hogy csillámos, de ha keveset vittem fel nem volt sok egyáltalán. Kb. egy év után (lehet hogy az öntartósítás miatt) egy nagy melegben megolvadt, mikor kinyitottam rendesen kiömlött a fele, azóta szemcsés, darabos és folyékony, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Velina

2015. január 23.

Új kedvenc! Finom "hab állagú" ajakszínező, aminek isteni az illata-íze és gyönyörű a színe. Természetesen a hatása is nagyon jó, bár kicsit drága (2690). Limitált, Valentin napi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!