Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mielikki, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A frissítő brazil narancsolajjal teli nagy kerék belépő egy első osztályú fürdőélményre, mely még a legínyencebb fürdőrajongókat is elbűvöli. Le a nyakkendővel és félre mindennel, ami a munkára emlékeztet – irány a fürdőszoba, morzsold el ezt a szuper tömböt a megeresztett víz alatt! A kirobbanóan friss, citrusillatú luxushabok felélénkítik érzékeid. Ezt a kereket nem hajtja motor, mégis pörgős kedvű, és pillanatok alatt átszáguldhatsz vele az üdítő-vidító fürdés világába."

AlexandraJ

2018. július 11.

Hatalmas habok, gyönyörű kék víz, csodálatos illat...tökéletes😍
De sajnos azt mondta a lány az üzletben hogy limitált kiadás, ha még valahol elkapjátok nagyon ajánlom👆🏻😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Hatalmas habok, gyönyörű kék víz, csodálatos illat...tökéletes😍

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Limonene, Citral