Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Ghanából Fair Trade alapon vásárolt, organikus sheavaj és kakaóvaj, neroli és levendula olajjal. A neroli felvidít, a levendula kiegyensúlyoz, és megnyugtat.

szanett8901

2018. július 24.

Ez a termék egy csoda! Én nem kifejezettem testápolásra használtam, hanem striák ellen.
Nagyon elhalványította őket, így gyorsan barátok lettünk.
Az első tömb viszonylag lassan (4-5 hónap) alatt elfogyott. A másodikat sajnos 1-2 hét után már nem tudtam használni, ugyanis a melegtől megolvadt és kikristályosodott.
Ez az én hibám, mert benne hagytam a meleg autóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Nagyon elhalványította őket, így gyorsan barátok lettünk.
Ez az én hibám, mert benne hagytam a meleg autóban.

Annabanna

2018. július 18.

Nagyon jó darab, hidratál/ finom illatú és szerintem még a striákra is jó. Érdemes dobozt venni hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

tam1

2017. január 8.

Előző hozzászólókhoz tudok csak csatlakozni, vagyis valóban egyik legjobban beszívódó és könnyen olvadó tömbvaj ez. Az illatkombinációjában számomra is van valami picit olyan fura, ami nélkül jobb lenne, de összességében meg lehet szokni és hát a hatása viszont lenyűgöző. Használom télen kiszáradás ellen és nyáron is a nap ártalmaira. Azért is imádom ezeket a tömböket, mert nagyon praktikusak, bárhova magammal vihetem és nem olvad el folyékonyra nyáron (és folyik ki a táskámban), mint a sima kakaóvaj, amit korábban használtam. Ugyanakkor olvad is eléggé, szemben a sima organikus shea vajjal, amit szintén külön önmagában használtam már, de bajlódtam a felkenésével. Ebben mind a kettő van, egyszerre, könnyen kezelhető formában. Az ára nyilván magas, de ha az kell, hogy működjön (lásd fentiek, plusz nem ragad bele tégely aljába, azaz az egészet felhasználod), akkor EZ az A testápoló.
Ha véletlenül nem kenem fel ezekben a nagy mínuszokban, azonnal meglátszik a hiánya. Jó vastagon bekenem vele magam tetőtől-talpig (arc és sarok is és hihetetlen puha leszek), így véd a hideg ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

wasp

2015. február 6.

Szuper hidratáló és valahogy, mintha könnyebben beszívódna, mint a többi masszírozós testápolójuk, pedig ugyanolyan könnyen olvad. Egyedül ezzel a narancsos illattal nem vagyok annyira kibékülve, de azt alapvetően nem szeretem másban sem, viszont a hatása magáért beszél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 6.

scorpionqueen

2014. szeptember 19.

A nyaralás után elképesztő módon kezdett hámlani a sípcsontom. Két hétig kínlódtam hasztalan testápolókkal, krémekkel, mire eszembejutott a fiókban csendesen meghúzódó Lush Therapy. Két nap alatt tökéletesen helyrehozta a bőröm, nyoma nem volt a hámlásnak.
A héten elkapott a nátha, az orrom alatt vörösre dörzsöltem a bőrt az állandó zsebkendőzéssel, nagyon fájt már. Újra a Therapyhoz nyúltam és láss csodát: reggelre puha, finom bőrrel ébredtem, a vörösségnek nyoma sincs.
A könyökömön szintén bevált, esténként átdörzsölöm vele és olyan puha, akár a babák popsija.
Ha a túlzott kézfertőtlenítő használattól húzódik a kézfejemen a bőr, szintén kiváló megoldás rá. Univerzális darab.
Az illatát imádom, este lefekvés előtt nagyon jól tud esni ezzel átsimogatni magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Earl Grey

2013. január 20.

Nagyon kellemes az illata, furcsa mód nekem az a problémám vele, hogy túl nagy. Mire elhasználnám, kezd avasabb illata lenni és ahol megfogom a tisztaságáról sem vagyok meggyőződve... Szerintem ebben az esetben a kevesebb több lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Kedvenc :] Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Kedvenc :] Alapdarab.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citral, Geraniol, Farnesol, Limonene, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.