Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saku28, Módosítva: 2021. február 16.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Ez az ajakradír a hátborzongatóan vonzó zöldalma és a vérvörös ragacsos karamella kettősével gondoskodik a legédesebb ajkakról. Ez az egyszerre édes és fűszeres, szezonális finomság a durva szemű só és a nádcukor segítségével simává varázsolja az ajkakat, míg a sheavaj és a bio jojoba kísérteties puhaságot kölcsönöznek.

Bontatlan! Lush Toffee Apple Ajakradír
Ár: 2500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Saku28

2021. február 9.

Eddig ez a kedvenc Lush ajakradírom, nagyon finom íze van, tényleg egy kicsit sanykás és nem az az irtó cukros ízű. Szokásos Lush állag, kicsit nagyobb szemcsés, de teszi a dolgát. Valószínűleg ez is rám fog romlani, mint a másik tette, mert ennyit lehetetlen túlradírozás nélkül elhasználni, én személy szerint vevő lennék a fele ennyi adagra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.