Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Hunyd be a szemed, kívánj valamit és körözz a varázspálcáddal, ami most a fogkeféd. A mesésen tiszta, csillogó fogak csupán egy fogmosásnyira vannak, ha ezt a gyengéd, eperízű fogport választod. Ne tévesszen meg a látszat, a nyílgyökérpor, a citromolaj és a xilitol remekül szolgálja a kicsik és nagyok fogának egészségét. A fogtündér is le lesz nyűgözve, ha meglátja a gyönyörű fogakat."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Veronika3

2019. március 21.

Nagyon szeretem. Nekem szépen tisztítja a fogaimat. Az íze furcsa, nem erre számítottam de már megszoktam és nincs vele bajom. Hatalmas plusz viszont, hogyha véletlen közvetlen fogmosás után ennék ennek nincs utóíze így nem rontja el a reggelimet 😅 Viszont attól függetlenül, hogy nem mentolos ugyan olyan jól eltünteti az esetleges kellemetlen szájszagot. Nem a legolcsóbb fogkrém de szerintem sokáig elég, hogyhq valaki nem nyomja bele a teljes fogkefét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

mirtillmajoros

2018. november 26.

Az íze sajnos csak az elején érződik, tisztításra sem kiemelkedő számomra. Az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

krenat

2018. november 21.

Jól tisztít, de az íze szerintem furán savanykás, és nekem is sértette az ínyemet. Hogy az az apró csillámpor (ami ráadásul szintetikus) minek bele, azt pedig végképp nem tudom. Gondolom, jobban néz ki így a dobozban, de nem hinném, hogy szájba való...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

fannifrona

2018. augusztus 12.

Fincsi íze van, kellemes enyhe eper illatú és ízű utána a szám. Sokkal tisztábbnak érzem mosás után a fogaim, és csillogóbbak, mint egy hagyományos fogkrém használatával. Ha sokáig is elég, biztosan újraveszem :) egyedüli hátránya, hogy az enyhe illat miatt nem veszi el annyira a szájszagot, tehát nincs olyan jó lehellet mint egy erősebb mentolos fogkrémnél, viszont nem is csíp annyira

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vaudrey

2018. június 4.

Nekem az íze különösebben nem jött be, de a hatása annál inkább! Rendszeresen használtam, de igyekeztem csak reggel vagy este, mert a napi 2 használat tényleg sok, de hihetetlenül tiszta érzete van a fogaknak utána, nekem fehérebb is lett talán egy picit tőle a mindennapos használat után. Jó fél évig használtam egy kis dobozkával. Viszont az ára miatt nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Sellocske

2017. november 17.

Sziasztok! Én sajnos nem tudok olyan jókat írni róla, mint az előttem szólók. Az íze tényleg fincsi és kevés kell belőle, de 2 napja használom és teljesen végig sértette az ínyemet. Én évek óta használok másik fajta fogport, ami persze nem ilyen fancy, hanem oylan, mint a krétapor, de azzal nem volt ilyen problémám. A kislányom is elkezdte használni és már tegnap este mondta, hogy sebes az ínye. Nekünk így nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Nagyon szeretem. És a por állaga miatt érdekes és szokatlan használni. Az íze nagyon jó, enyhe epres cukor íze van, ráadásul nagyon jól tisztítja a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

ancsi97

2017. augusztus 23.

Nagyon bejön. Sokáig habzik kis mennyiséggel is,visszafogott izen van ez a töménytelen csipős fogkrém. Én még azért barátkozom vele,de jó úton haladunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

szilardz

2017. június 10.

Valóban kíméletesen tisztítja a fogakat, az egyik legjobb választás a fogkrémek helyett.
Utazáshoz is nagyon jó, mivel a por állaga miatt kézipoggyászban is gond nélkül vihető.
Egy kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Egy kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

necra

2016. április 30.

Jópofa termek, de hasogat utana a fogom. Meg tesztelgetem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Jópofa termek, de hasogat utana a fogom. Meg tesztelgetem

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0