Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tytto, az összetevőket feltöltötte: Juji, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Főbb jegyek: Akácia, vanília, szantálfa, vetiver, ibolyalevél, ilang-ilang

tillisilli

2016. augusztus 9.

Külföldröl rendeltem meg a stick-et a neten keresztül, uh nem tudtam elöre megszagolni. Nem is jött be, nem tudom mit hittem, hogy online rendelek parfümöt... sehogyse bírtam megkedvelni, pedig szeretem az ylang-ylang-ot. De ez a krémparfüm a legjobb esetben is egy mosóporra emlékeztetett. Elajándékoztam. Azóta csak hosszas kipróbálás, visszamenés, napokig viselés után veszek parfümöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

encimokus

2013. február 1.

Ez valami fantasztikus illat. A csuklómra szoktam kenni, egész nap szagolgatnám. Egyszerű ibolya illata van, de mégis remek. Szerencsére nem szüntették meg, biztos hogy fogok még venni. Pár órát kibír úgy, én csak egyszer húzom végig a csuklómon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

unicole

2013. január 21.

Elmentem ma megszagoltam, de engem nem győzött meg! Lehet a parfümje jobb, de ez a stick, ez nem valami jó:( Alig 1 óráig éreztem halványan a bőrömön, szóval nem bánom, hogy ott hagytam! Az illata, már amit éreztem az tetszett, ez volt a kevés pozitívum:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Laci

2013. január 19.

Kövezzenek meg, de én ezt bizony megvettem magamnak szerdán féláron. Annyi ibolya, amennyi egy szobát megtöltene, mellé vanília és egy leheletnyi keleti varázslat. Ez a Tuca Tuca. Az üzletben persze semmit nem érezni, mert mindent elnyomnak a mindenhol heverő szappanok illatai, de miután ismerem az ibolya illatát, így tudtam, hogy mire vállalkoztam. Az illata nagyon egyedi, ezer közül is felismerném. Hébe-hóba el fogom használni, nincs ráírva, hogy női, meg kit érdekel, ami jó, az jó. Ez pedig maga az egyediség, mennyei ibolyaáradat. A fanyalgókkal meg nem tudok mit kezdeni, kevés szebb illatot tudok felidézni, mint a harmatos ibolyát, megtámogatva ilyen csodákkal. Nekem ez maga a Paradicsom. Lush In Heaven, ha nevet adnék neki. Aki még meg akarja szagolni, gyorsan tegye meg, mert meg fogják szüntetni. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.