Lush

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Rózsaolaj és rózsavíz tartalmú bőrselymesítő mosakodókrém fürdéshez és zuhanyzáshoz egyaránt. Olyan, mint egy maréknyi rózsa illatú tejszínkrém, ami az egész testedet beillatozza, a bőrt megnyugtatja és simává varázsolja.

natasha

2014. február 25.

Szintén mintát kaptam,picike tégelyben,2szer mostam ezzel kezet,a kutya mindenit ez szárít.De nagyon,muszáj bekennem kézkrémmel,mert a körömágyam fehérre száradt ettől. Pedig elnézve az összetevőket,nem erre számítottam volna. Érdekes illata van,ha itt nem nézem hogy rózsaillatú,eszembe se jutott volna :D Inkább olyan romlott púderhez hasonlít az illata. Ez nekem nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

katacita

2014. február 3.

Ebből a mintát sem bírtam elhasználni, annyira nem találtam elviselhetőnek az illatát. Rózsás, persze, de ezt a szagot leginkább nyolcvan éves otthonkás nénikhez tudom passzítani, magamon képtelen vagyok elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

necra

2013. december 16.

Most fürödtem meg vele először igazán és tényleg nagyon erős a rózsa illat, de nekem tetszik, viszont húzódik tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

horzso

2013. január 7.

Kis mintát kaptam belőle a vásárlásom mellé. Kézmosónak használtam el, nagyon kellemesen ápolta a bőrömet, mintha bekrémeztem volna. Viszont olyan brutálisan erős rózsa illata van, amitől rosszul voltam, inkább levendulának éreztem, de most látom, hogy az nincs benne. Ráadásul az illat hosszan tart. Akit ez nem zavar, annak nagyon jó lehet, én biztos nem veszem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.