Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Zöld tea és tengeri só csodás oázisa - ez az Ugai. A gargalizálás ősi japán szokása által ihletett kis tabletták szédítően gyógynövényes íze tisztítja és nyugtatja a szád. Az antibakteriális hatású teafa és tengeri só frissít, a zöld tea íncsiklandó ízt biztosít. Miután alaposan fogat mostál a Lush egyik fogtablettájával vagy fogporával, dobj be egy szilárd szájfrissítőt egy korty vízzel, és kezdődhet a pezsgés. Mielőtt kiköpnéd, öblögess! (Ha úgy kényelmesebb, öblögetés előtt fel is oldhatod a tablettát egy kis vízben.) Akármerre jársz, bárhol és bármikor használhatod, ha egy kis szájrissítésre vágysz."

krenat

2018. november 21.

Mintaként próbáltam ki, szerintem az íze borzalmas, és nem oldódik fel teljesen a tabletta, pedig hosszú percekig öblögettem vele. Darabkák maradtak a számban a használata után és száraznak, porosnak éreztem az egész szám belsejét a használata után. Semmi friss vagy tiszta érzést nem tudok hozzá kapcsolni. A fogmosó tablettákat is szerettem volna kipróbálni, de ha az is hasonló, akkor erősen meggondolom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

RitaL

2018. január 24.

Az íze nekem se jött be, de magát a terméket nagyon jónak tartom, főleg, hogy napközben is tudok egy kicsit öblögetni, anélkül, hogy bazi palackokat vagy fogkefét-fogkrémet kéne magammal hurcolni. Az íze miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

necra

2018. január 14.

Semmi hatása. Párom megkérdezte h meg nem mostam fogat? No comment

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Semmi hatása. Párom megkérdezte h meg nem mostam fogat? No comment

mafalda

2017. augusztus 3.

Mintát kértem egyik nap, így csak néhány alkalmam volt tesztelni, de elég is volt. Kipróbáltam mindkét féle képpen a leírás alapján, vízben oldva semmi hatását nem tapasztaltam íze nincs, így frissítő hatása se....összerágva bizserget ugyan de csak azt értem el, hogy a megmosott fogselymezett fogsorom közé beragadtak a tabletta darabkái, így újabb fogselymezés majd öblögetés következett, mert hiába öblítettem ki a tablettát a fogaim közé szorult darabok sehogy sem akartak kijönni...számomra így ez egy felesleges hülyeség, mert még ha jó erős mentolos illata lenne, vízben oldva nem lenne rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

szilardz

2017. június 10.

Az íze elsőre nagyon fura lehet a teafaolajnak köszönhetően, de nagyon kellemes érzést hagy maga után.
A frissessége is megmarad és mivel tabletta formában vannak, utazáshoz is praktikus, nagyon kis helyen elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

Sorbitol h 1 1

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat