Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Valentin napi limitált kiadás

"Unikornisok valószínűleg léteznek. Ha mégsem (de ne aggódj, léteznek), itt van helyettük ez a megnyugtató levendulaolajjal és hangulatjavító nerolival töltött csillámló habfürdő. A neroliolaj serkenti a boldogságérzésért felelős szerotonin termelését az agyban, így vidáman elmélkedhetsz a varázslények létezéséről, miközben körülötted illatos buborékokból épül mesebeli tündérvilág. "

tiffanyriti

2019. január 27.

Csodás rózsaszínes, lilás színt eredményez a fürdővízben ahogy olvad, aztán a víz rózsaszín csillámos lesz tőle, igazi élmény, tényleg olyan mesebeli szín. Illatától mosolyognod kell, édes, de nem túlságosan, finom, enyhe virág/levendulaillattal, nagyon tetszett. Én kétszerre használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

bujdosobetti

2018. július 10.

Nagyon finom illata van, de - mint minden Lush termék - sajnos elég drága, szerencsém volt, hiszen nyertem, amit felhasználtam. Talán annyira nem érik meg nekem a habfürdők, hogy újravegyem őket, hiszen alig használom, de egynek elment. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Peppertree

2018. április 10.

Én is tesztelésre kaptam. Már legalább 4 alkalommal használtam és még ennyire elég lesz majd. Kb. 1-1,5 cm darab elég belőle a fürdővízbe. De akkor már nem látni a kádat a habtól! Finom, visszafogott illata van. Csillámos, rózsaszín lesz tőle a víz. A csillámok persze rátapadnak a bőrre, de törölközéskor lejön. Így később a ruháim nem lesznek olyanok. A kádat viszont érdemes utána kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

nsofie

2018. március 29.

Elképesztően fun termék, gyönyörű rózsaszínre színezte a vizet, és az illata is jó volt. Próbáltam csak a felét beletenni először a vízbe, de úgy nem igazán akart működni, bár az egészet felhasználva se habzott fel túlságosan. egy fürdésre viszont drágának tartom, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Evko

2018. március 24.

Tesztelésre kaptam a terméket,imádom a kádfürdőt így alig vártam a próbát.Nekem 4 alkalomra is elég volt,iszonyú sok habot csinált így is-el sem tudom képzelni aki 1-2 alkalomra használja el mennyire úszik a habtengerben :) -isteni illat volt a fürdőben.Azt vártam,hogy majd biztos kell utána krémezni,de nagyon jó puha volt a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

KBMona

2018. március 23.

Tesztelésre kaptam, nem szoktam fürdeni, csak zuhanyozni, de ezek miatt a termékek miatt rá tudnék szokni a fürdésre ismét. Nagyon látványos, és nagyon jó illata van, még órák múlva is érződik a bőrön. :) Több darabban használtam fel, engem meggyőzött. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

lichtnori

2018. március 23.

Négy terméket kaptam tesztelésre, a négy közül ez lett a kedvencem, méghozzá az illata miatt, ami kellemes, friss, lélek melengető, igazi "Lush illat. :-)

Elég nagy adag, több részre lehet osztani, így kicsit többször lehet élvezni a pozitív hatását. A habfürdő egy rózsaszín, sárgás, enyhén fénylő (ami talán eredeti Unicornis takony lehet -bocs!) :-) tömböcske, amitől szép rózsaszín lesz a fürdővíz. Az illata - mivel finom, ezért pozitív értelemben véve - nagyon erős, betölti az egész fürdőszobát. Feltölt, megmosolyogtat, jobb kedvre derít. Egy vacak napba hoz egy kis vidámságot, ad egy kis lendületet. Nem csak habfürdőként szoktam használni, hanem zuhanyzáshoz is. Letörök belőle egy darabkát és ezzel mosom végig magam. Nem szárít, nem irritál.

Hogy csodaszer-e? Nem. De az élmény, amit ad, és az illatáért, azért igenis csodaszer! Imádom! :-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

JuditTTT

2018. március 8.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket is. Nekem ez a habfürdő volt a legmeggyőzőbb az összes közül. 4-5 alkalomra elég, mert akkora nagy darab. A víz illatos, habos rózsaszín felhő lesz tőle. :D Használata könnyű, nem irritál és nagyon jópofán néz ki. Újravevős, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

szisz5

2018. március 5.

Nagyon kellemes, parfümös illata van, baromi jól néz ki :D és szép rózsaszín lesz tőle a víz. Nem az a termék, ami nélkül ne lehetne élni, de egy kis luxy érzést hoz a mindennapokba :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

babyface

2018. február 19.

az egyik kedvenc limitált habfürdőm a lush-tól szinte minden évben valentinnapkor rohanok érte. :) nálam a levendula és a neroli nagy szerelmek és hogy ez a két illat egy csodás habos kis unikornis szarvacskában egyesül az csak hab a tortán. :) kinézetre és már felhasználva is csodás élményt nyújt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Linalool, Citral

További info az összetevőről a KM-blogon >>