Lush

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Ez a karakteres, megnyugtató illat tökéletesen ötvözi az édes és a fűszeres hangulatokat.

A virágos jázmin és az édes vanília abszolútjainak ellenállhatatlan kombinációja csábítóan árad a bőrből, míg a pompás tonka gazdag és biztonságos aromája színezi az összhatást.

necra

2018. december 5.

Nagyon örülök, hogy bementem kipróbàlni. Egy literrel spriccel és nagyon mű vanília. Valami kis fűszerkét érzek, de igazán nem wish darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Lanie

2018. november 11.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan nem vagyok oda az édes illatokért, nagyon ritkán van kedvem magamon ilyet érezni, DE! Ez a vanília nem az a vanília. Első fújásra erős még, majd előjönnek a kellemes ágyban takarózós, sütit majszolós téli vaníliás fűszeres jegyek. Te jó ég, és én csak kipróbáltam egyszer az üzletben! Hazafelé csak a csuklómat szagolgattam, nekem kell ez az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

VarnagyZsofia

2018. október 20.

Először is le kell szögeznem, hogy nem szeretem az édes illarokat, mindig valamilyen fűszeres, nőies, extra illatot választok. Már szemeztem egy ideje a lush testpermetekkel, keresni akartam valami új illatot és mostanában nagyon rá is kaptam lushra. Nagyon meglepett ez az illat. A vaníliát különösebben nem szeretem, mert édes nekem, de ez egyszerűen nem csak vanília, meg van bolondítva isteni fűszerekkel és olyan egyveleget alkot, amit még soha nem éreztem. Otthon megszagoltattam a párommal a bőröm és imádta legnagyobb meglepetésemre, mert neki is fáj a feje az édes illatoktól. Én érzem az édes vaníliát es a fűszereket is magamon, de a külvilág számára rajtam inkább fűszeresnek hatott szerencsére, nem édesnek. A tartóssága brutális, szoktam a hajamba is fújni és másnap is abszolút lehet érezni. Bőrön egy napot egy fújás kibír nálam, pedig az én bőröm aztán a legtöbb parfümöt ledobja magáról. Azt hiszem, új termék, de bátran ajánlom mindenkinek. Az őszi/téli időszakra tökéletes lesz számomra a karcos illataimmal váltogatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool