Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2014 halloweeni limitált kiadás

"Mágikusan csillámló habfürdő, mely varázslatosan hatásos a kimerültség ellen. A Wizard a pattogós cukorka ropogása mellett bőrnyugtató mandarinolajjal és tisztító hatású borokabogyóval oldja a stresszt és önt új erőt beléd. Tökéletes azokra az időszakokra, amikor egy kicsit túlpörögtél! A Wizard halloween után eltűnik a boltokból, ezért jól teszed, ha beraktározol belőle a téli partyszezonra is."

babyface

2015. január 1.

az utolsó féláras darabot vittem el, szegényke már jó régóta ott kövülhetett a polcon. :D a kedvenc lush-os comforter habfürdőmet természetesen nem tudja űberelni, de a hirtelen minuszoktól átfagyott kis testemnek megváltás volt egy munkás vasárnap után. :) az illata finom amolyan 'lush'-os tucat illat, a víz szép csillogós lett tőle és fürdés után sem kellett sikálni a kádat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Epetra90

2014. november 30.

Imádtam az illatát es a cuki kis formáját :) kis apró csillagok bontották ki belőle, ahogy elolvadt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

Ann S

2014. október 28.

Ötletes, aranyos, nagyon finom az illata. Kettőbe törtem, de olyan sok habot csinál, hogy egy alkalomra a negyede is bőven elég lett volna. A vizet lilára színezi, tele van csillámokkal, viszont ez a sok habtól nem igazán látszik. Nem fogta be a kádam és fürdés után én sem voltam tele csillámokkal. Kikapcsolódni jó volt, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ezüst csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fénylő lila csillám.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Nem szabványos INCI név. jelentése: ehető arany csillagok.