Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   130g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsus, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2019. február 3.

Kiszerelés:   130g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Miért repülnél, ha tengeralattjáróval is mehetsz? A nyüzsgő nagyvárosból merülj egyenesen a hullámok alá és ébredj fel egy trópusi szigeten, ahol nyári szellő gyengéd kókuszillatot fúj a pálmafák felől. A brazil narancs, a citromfű és a koriandermag olaja felpezsdíti az érzékeidet és napfényes partokra repít, ahol elmerülhetsz a rózsaszín és narancssárga naplemente csodás habjaiban. Ki mondta, hogy a fürdés unalmas? Helyezd gyengéden a vízre a tengeralattjárót és nézd, ahogy lágyan habos csíkot húzva elsuhan. Ha unatkoznál egyedül, versenyezzetek - ki éri el előbb a kád szélét?"

wildrose

2019. szeptember 23.

Kellemes, nem túl intenzív, citrusos illatú fürdőbomba, sárgára színezte a vizet. Nem volt egy nagy durranás, de jól puhította a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nicu

2019. július 3.

Ajándékba kaptam. Ahogy elpezsgett, multivitamin üdítőre emlékeztetett a színe. Csillámokat egyáltalán nem láttam benne. A dobozból kivéve nagyon finom illata volt, ahogy pezsgett, akkor is, viszont mikor befeküdtem a kádba, csak nagyon halványan éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Kellemes volt, igazából semmi extra, jó illata volt, nyugatató hatású, szép volt a színe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Lolatapsi

2018. január 26.

Ahogy beletettem a vizbe szinte azonnal elpezsgett egy citromsarga minimalisan erosrozsaszin pacnit hagyva maga korul. Valami irtozatosan gyenge citrusos limonades illatot ereztem, en csillogast nem is veltem benne felfedezni :). Szaritott ahogy sajnos az osszes kadas termekuk, meg szep szine es jo illata sem volt. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Marcsus

2017. szeptember 30.

Számomra ez gyenge volt ezért az árért, főleg, hogy az egészet betettem a kád vizembe. Elpezsgett, először rozsdabarnára, majd végül neon narancssárgára színezve a vizet, ami teljesen átlátszott és bár alig észrevehetően csillogott, nem volt nagy élmény. Sajnos az illata is elég halványan érződött csak fürdés közben. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.