Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 12.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   50g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Legszexibb, legfülledtebb, hamisítatlanul jázminos parfümünk, a Lust illatát adtuk ehhez a masszázstömbhöz. A pompás vajaknak és olajoknak köszönhetően könnyedén siklik a testeden és finom illatot hagy maga után.

A Lush dolgozóknak szóló Facebook oldalán Mark közölte, hogy új masszázstömbökön dolgozik, mire az egyik lelkes munkatársunk csak ennyit írt: „Yes! Yes! Yes!” – innen ered a név."

deezsina

2018. január 4.

Szuper ez a masszázstömb is, az illata az egyik nagy kedvenc régi Lush karácsonyi termékre emlékeztet, ezért is csaptam le rá mikor megtudtam, hogy kivonják. Rendesen táplál, a kéz és a test melegére kellemesen olvad, nem fogy túl gyorsan. Persze ha valaki valóban masszázsra és nem testápolásra használja, akkor lehet hogy nem elég túl sok alkalomra.
Télen döntően ilyesmit használok, rendben is van a bőröm a hideg ellenére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Télen döntően ilyesmit használok, rendben is van a bőröm a hideg ellenére.

KatalinKelemen

2017. szeptember 26.

Nagyon szerettem volna szeretni, mert isteni illata van, a használata szokatlan, de nagyon praktikus, még azt is kedveltem, hogy olyan olajos és nehezen szívódik be (a száraz bőröm általában szereti az ilyesmi, estére pedig nem zavart). A probléma viszont az, hogy egyáltalán nem hidratált és az egész tömb összesen 4 használatra volt elég, pedig átlagos testalkatom van, szóval nem volt sok extra felület. 500 ft/alkalomért szerintem van ennél jobb, de azért nem adom fel a kísérletezést a Lush masszázstömbökkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

alaina

2017. április 12.

Mindig van itthon belőle, általában a fenti Yes Yes Yes-t vagy a Dirty-t szoktuk megvenni. Nagyon hasznos dolog, előtte soha nem használtam masszázstömböt, sokkal jobb, mint ha testápolóval vagy masszázsolajjal csinálná az ember. Csak rádobod a hátára, a testhőmérséklettől kicsit olvadni kezd, és máris lehet vele dolgozni. Finom az illata és az ára sem vészes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Vyvcsyke

2016. május 29.

Az illatába szerettem bele, nem tudtam otthagyni. De egyáltalán nem bántam meg, mert fantasztikus! Ez az első Lush termékem, de már alig várom, hogy mindenem elfogyjon és kipróbálhassak egy csomó terméket..:) Jól fel kell melegíteni, akkor lehet szépen elkenni, szép fényes lesz a bőröm utána és nagyon puha, az illata pedig több óráig is érződik. Bár 2-3 óra múlva kicsit átváltozik, inkább krémes illattá, nem pedig jázminossá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Greti22

2016. május 16.

Nagyon tetszik az illata, és elég jól hidratál.
Magamtól tuti nem vettem volna meg, még jó hogy kaptam egyet ajándékba :) Viszont nagyon gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Nagyon tetszik az illata, és elég jól hidratál.

lildiko

2016. március 20.

Isteni az illata, mint minden Lush terméknek, legalábbis szerintem. Hát nem tudom hogy viszonyuljak hozzá. Én az első pár használat után nem voltam elragadtatva tőle, ráadásul nem is maradt rajtam az illat túl sokáig. Nekem túl olajos, és nem szeretem az olajos rétegeket a bőrömön, ráadásul miután felkentem, a legkisebb szöszök is megragadnak a bőrömön, és nekem ez elviselhetetlen.

Összességében egyébként egy jó termék, teszi a dolgát, az én egyéni problémáim miatt nem vonok le tőle csillagot, viszont gyorsan fogy, így nem túl gazdaságos, ezért a mínusz egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Copacabana

2015. december 30.

Fura az illata, nem az az édes virágillat, hanem tömény jázmin, mint a Lust parfümben is. Ebben viszont nem érezhető olyan erősen, nekem ezért tetszett, bár nem venném újra. Télen nehezen olvad, de azért elég jól hidratál, viszont van jobb is szerintem. Én testápolónak vettem annak viszont elég macerás, maradok a hagyományosnál. Tényleg nem tart sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

oszibarack

2015. november 10.

Nagyon jol hidratal es az illata egyszeruen mennyei, nincsenek ra szavak. Edes, viragos, tokeletes, csak sajnos nem marad meg sokaig. Arban sem veszes, annyit kifogasolnek, hogy nekem 3-4 hasznalatra eleg egy tomb, es igy igazabol annyira nem eri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

tberni0610

2015. október 17.

imádom a jázmin illatot!nagyon szeretem ezt a tömböt,nem túl erős az illata, viszont szuper a hatása.csak ajánlani tudom.árban is elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

Tinkatinka

2015. július 20.

Megéri az árát, kivált ha a 6. randira készülsz. ;)
A lush masszázstömbök (és a legtöbb termékre vonatkozik ez) titka, hogy figyelni kell a grammot, és hogy van e benne szilárd összetevő. (Mert azok bizony kipotyognak, mielőtt hatnának).
Itt is, mint bármely boltban okosan kell vásárolni, de nagyon fontosnak érzem, azt a tényt, hogy amit a többi elismert kozmetikum gyártó reklámra fordít, azt ők a beszerzésre. Nyomorúságban élő emberekre, és a természetre. (Ld. őserdők, termelő területek felvásárlása.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Megéri az árát, kivált ha a 6. randira készülsz. ;)

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol