Lush

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Krémes, sütis, vajkaramellás parfüm

A szegfűszegolaj, az otthon melege és a karácsonyi torta cukormázának édes roppanása egy üvegcsében. A füstösen édes zsarátnok, a pompás ylang-ylang és a pézsma feledhetetlen illatától nem tudsz majd szabadulni.

Lush Yog Nog Parfüm, STB
Ár: INGYENES, vásárlás mellé ingyenesen elkérhető , Eladó: Pizzaszelet199
Állapot: 0,5 ml, Helyszín: Bp. XXII., fizetés: Bp. XXII. személyes / postán maradó (költségeit a vevő állja)

JBobi

2019. október 1.

Legjobb illatcsaládja a lushnak a yog nog, a parfümje is valami isteni!
Aki tudja bátran próbálja ki!💛

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Legjobb illatcsaládja a lushnak a yog nog, a parfümje is valami isteni!
Aki tudja bátran próbálja ki!💛

Freesia

2019. szeptember 9.

Nagyon finom karamelles-szegfűszeges illat. Egyszerre ugrik be róla az avarrugdosós, pumkin-pie sütős aranyló ősz és a karácsonyi készülődés is, a mézeskalács illatával, a tojáslikőr szürcsölgetős, kandalló előtt melegedős időszakával. Az olajat és a fújós változatot is kipróbáltam, a fújós nekem finomabb, kevésbé karcos benne a fűszer, krémesebb, összetettebb, tartósabb. Őszi-téli alapdarab lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem hivatalos INCI név. Szegfűszeg illóolaj. Lásd: Eugenia Caryophyllus Oil.