Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Egy testápoló olyan bőrre, melynek szüksége van a kényeztetésre. A faszén por adja a fekete bőrkondicionáló tömbünk kemény magját alkotó bőrradír szemcséit, melyek ledörzsölik a fáradt, öreg sejteket. A finoman tápláló makadám dióolaj és kókusz vaj keveréke a bőr puhaságát szolgálja. A gyümölcsös illatot üdítő citrusféle gyümölcséből nyert bergamot olaj és fekete ribiszke keveréke adja.

Kodi

2014. november 28.

Radírozó hatása elég jó, de összességében semmi extra, viszont soha többet nem venném újra egy baleset miatt. Mindig testre használtam, de véletlenül mégis belement a szemembe és majdnem az ügyeleten kötöttem ki. Borzasztóan feldagadt, bepirosodott, allergiás reakciót váltott ki pillanatok alatt. Gondolom a szénpor volt a ludas. Szörnyű élmény volt, vigyázzatok vele, ne menjen szembe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

bioleves

2013. április 14.

Hát...aki ki akarja próbálni és eddig félt tőle..Ne féljen..Ez valami fantasztikusan jó..Jól radíroz és még egyik "szemetes" testápolótól sem lett ilyen jól hidratált a bőrőm...Csak ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

2013. február 3.

Isteni jó testradír, pici szemcséi vannak, de alaposan radíroz, nem irritál. Viszont nagyon drága, és nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Yndre

2012. április 19.

Szerintem nagyon szuper és az illata mennyei. Kellemesen radíroz, az én bőrömet egyáltalán nem szárította ki, nem kellett utána testápoló. Az egyetlen probléma csak azzal volt, hogy minden zuhanyzás után sötétkékben úszott a fél fürdőszoba... és sajnos csak 3-4 használatra elég :( De szerintem nagyon nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

judit.nemes1028

2012. március 15.

az illata nagyon jó, de ez inkább csak radír, az én bőrömet nem hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

az illata nagyon jó, de ez inkább csak radír, az én bőrömet nem hidratálta.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Ribes Nigrum Bud Extract, Limonene, Linalool

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.