Luxure

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: kicsirita, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1790 Ft

Ciprusos-gyümölcsös illat, az Yves Saint Laurent Mon Paris parfüm utánzata.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1900 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 400 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
jazmera

2019. május 9.

Nagyon jó másolat, igazi gyümölcsbomba. Nem emelkedik ki több más társai közül, az eredetiért nem is adnék ki pénzt.
Mint másolat 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Mint másolat 5*

Blackxentric

2018. december 23.

Nekem nagyon tetszik az illata, egész jó másolat. Viszonylag tartós, ezen az áron pedig ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Erika80

2018. december 23.

2017.01.29. Véleményem szerint nem egy kis huncut, lánykás illat ami csupa gyümölcs, sokkal inkább egy komolyabb, fűszeres illat amit én alkalmakra, amolyan kiöltözős napokra érzek illőnek. Nem rossz kis illat, de azért annyira nem fogott meg. Bár változik az ember, sokszor tapasztaltam már, hogy egy-egy illat ami azelőtt nem tetszett, az válik szeretetté. Sosem tudni, talán nála is ez történik egyszer. :) De egyelőre nem.

Update: Anno túladtam rajta, mert bár tetszett, de nem annyira fújkáltam. Aztán valamiért most ismét csak megvettem. Fenti véleményem még mindig áll, miszerint inkább elegáns, csajos öltözékhez tartom illőnek. Jó utánzata a Mon Paris-nak. Igazán gyümis, szépen kiérzik rajta az eper, málna, pacsuli és rózsa kombó. De azóta rájöttem mihez hasonlít nagyon. A Dior Cherie parfümhöz. Mégpedig a fejillatok lecsengése után a bőrömön maradó illatjegyek kavalkádja a Dior-ra emékeztet. Legalábbis én így érzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

lichtnori

2018. szeptember 29.

Az úgy volt, hogy.... Soha az éltemben nem vettem hamisított parfümöt, utánzatot. Nem azért, mert egy sznob csajszi vagyok hanem, mert bármi ilyen típusú parfümöt szagoltam, mind rettenetes volt. Vagy túl alkoholos, vagy szúrós szagú, vagy egyszerűen csak borzalmas volt a leszáradása. Ezért aztán messze elkerültem az utánzatokat. Pl. a La Rive parfümöket gyűlölöm. Majd az összeset végig szaglásztam, fújtam őket papír csíkra, a bőrömre, de a sok parfüm közül egy sem tetszett. Számomra szörnyűek voltak.
Jelenleg "én-parfüm" keresésben vagyok. :-) Olvasgatva a véleményeket, jutottam el a Luxure illatokhoz. A sok jó vélemény hatására, gondoltam kipróbálom őket. És hát dobtam egy hátast. A következő három illattal rendelkezem: "Maybe", "My Precious", "Her Passion". Mind a három teljesen ugyan az, mint az eredeti.
Leszögezném, hogy amikor megvettem a parfümöket, nem ismertem az eredetiket. Önmagukért, a Luxure parfümök illatáért vettem meg őket és nem azért, mert hasonlítanak valamihez! Aztán bennt jártam az egyik nagy drogériában, és kíváncsiságtól hajtva fújtam a három eredeti parfiból három különböző tesztcsíkra, amikkel aztán szépen hazaslattyogtam és a papírcsíkok másik, tiszta végét pedig befújtam a Luxure másolatokkal. Az egyezés pedig tökéletes, egy átlagos orrnak szerintem érzékelhetetlen a kettő közti különbség. Innentől kezdve már csak az ember bőrkémiája játszhat/kavarhat be. Rajtam mindhárom parfi szuperül működik, nagy kedvenceim lettek. A másik, amin meglepődtem, hogy tartósak. Egyik sem egy elillanós fajta. Pl. a hajamra kerülve a következő hajmosásig érződnek, de tartósak a nyakra, könyökhajlatba fújva is. Az is kiemelkedő, hogy nincs bennük semmi zavaró mellékzönge. Nem szúrnak, nem harapnak, kifújáskor nem kell 5 percet várnom, mire az alkoholos szag eltűnik, illetve a leszáradásuk is kellemes, nem válnak zavaróvá. Az áruk vicc kategória, (kb. 5 kg kenyér ára) :-)), emiatt pedig simán megérnek egy próbát.
Ilyen egyezőséget és szép illatokat ennyi pénzért még nem pipáltam! Le a kalappal Luxure, engem megvettél kilóra! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

pomme

2017. szeptember 23.

Nagyon hasonlít az eredetire, egy darabig gondolkoztam, hogy beszerzem, de végül győzött a pacsuliundorom. Nagyon finom az elején egyébként, édes, epres-málnás, kicsit olyan, mint egy felnőttesebb Moon Sparkle. Fruitchouli-s lányoknak nagyon ajánlom, de sajnos nem nekem való, ellenben tesómnak megint találtam egy új parfümöt :D
Teszteltem az eredetit is (nem magamon, nem őrültem meg :D) és jelentem, kicsit sem tartósabb, mint ez. 4-6 fújást tolt a tesztalany, és 4 órával később már semmi sem érződött belőle. Vegyétek (helyettem is), mert jóféle :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

dandy

2017. június 14.

Jó minőségű másolat, mint azt megszoktuk a Luxure-tól, de nekem olyan mintha egy eperföldön mászkálnék. :D Nem illünk össze. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

bobherceg80

2017. május 16.

Eperfagyi illat,könnyed,csintalan.Tiniknek való.Az árát mindenképp megéri,mert alapvetően nem rossz,de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

kicsirita

2017. május 1.

Kíváncsiságból rendeltem meg. Az eredetivel sajnos még nem találkoztam.

Nagyon kellemes illat! Nekem La Petite Robe Noire vonal... (a Couture van meg)

El tudom képzelni hogy beruházzak az eredetijére.
Tartósnak annyira nem tartós, de ezek a könnyedebb illatok amúgy sem szoktak sokáig megmaradni rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Kíváncsiságból rendeltem meg. Az eredetivel sajnos még nem találkoztam.

Nagyon kellemes illat! Nekem La Petite Robe Noire vonal... (a Couture van meg)

El tudom képzelni hogy beruházzak az eredetijére.

Timi8

2016. december 18.

Nagyon hasonlìt az eredetijéhez, talàn egy gondolatnyival kevésbé fűszeres de tényleg ugyanaz az illat! 11-kor tettem egy fùjàst a csuklòmra és picit később egyet a sàlamra is és nagyon fini illatom van most is! Üvege és doboza is rendben!!! Bőven megéri az àràt, de többet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Amaranth