Luxure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dibiroli, az összetevőket feltöltötte: magyaredina, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Versace Crystal Noir jellegű illat

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
jazmera

2019. december 8.

Színtiszta öblítő. Nagyon neeeem! Viszont tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Színtiszta öblítő. Nagyon neeeem! Viszont tartós...

Piko888

2018. július 10.

Furcsa, hogy senki nem említette azt, ami az első gondolatom volt ezzel az illattal kapcsolatban: ez egy férfias illat, számomra legalábbis. Persze részben édes, de nekem semmiképp sem az az igazi nőies illat. Markáns de közben van benne valami frissesség, amit én általában a férfi illatokban érzek. Az is lehet, hogy szimplán nem passzol hozzám. Tesztelem még hosszabban, de így elsőre nagyon szokatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Kori

2017. december 31.

Magamnak rendeltem többek között az itteni vélemények alapján, még tavaly, de sajnos néhány próbálkozás után rájöttem, hogy rajtam egyáltalán nem működik. Nem tetszett. Valószínűleg a bors piszkálta az orromat. Aztán csak csücsült a polcon, pakolgattam ide-oda, végül aztán anyukámnak adtam, akinek meglepő módon nagyon bejött, pedig ő általában a könnyedebb, zöld, citrusos illatokat részesíti előnyben.
"Lelkemet megvidámítja"....nem, ez az illat nem. Lehet valami egyszerre friss és mégis kicsit nehéz, poros, komor, és fekete? Melankolikus, nem szomorú, de mégis olyan őszi, esős, szeles, akárcsak most az idő odakint.
A Noir (az eredeti parfüm nevében) szerintem tökéletesen jellemzi ezt az illatot és a hangulatot, amit magával hoz.
Én ezt az illatot most már anyukámmal azonosítom, mert alapvetően számomra ő is kicsit ilyen, illik a személyiségéhez ez a "noir-osság".
A tartósságát illetően nem lehet rá panasz, rajta egy hosszú munkanap után, még este is érzem az illatát.
Egyszer éreztem ezt (vagy az eredeti) illatot egy 16 körüli lányon a BKV-n, és akkor még nem értettem miért, de valahogy tudtam, hogy ez sehogy sem passzol, sem a kisugárzása, viselkedése, öltözködése nem volt párhuzamban ezzel az illattal. (Persze ettől még tetszhetett neki, és szerinte illett hozzá, csak ő tudhatja.) Leszögezném, hogy nem csak egy bizonyos korosztályon tudom elképzelni, de mégis, szerintem ez nem tinilányok illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

dandy

2017. július 9.

Rajtam egy az egyben ugyanolyan mint az eredeti, illatban és tartósságban is. Egyszerre teszteltem, az eredetiből fújósom van, semmi különbséget nem éreztem. Egy újabb szuper Luxure illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Ariel001

2017. február 1.

Régóta használom ezt a parfit, csoda hogy még nem véleményeztem! Ezt megint jól összehozta a Luxure! Enyhe kis különbséget én azért felfedeztem benne, a tartóssága, intenzitása alulmarad az eredetivel szemben, dehát ennyi pénzért nagy csodákat nem ( mindig) kell várni! Ár érték arányban remek vásár, főleg nekem aki az eredeti illattal olyan se veled se nélküled viszonyban van, így ez egy remek alternatíva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Erika80

2017. január 29.

Nagyon finomra sikerült illat, bár szerintem kicsit halványabb, mint az eredetije. Ettől függetlenül szívesen használom, bár nem rég megszagoltam egy másik utánzatot és arra felkaptam a fejem, hogy mennyivel jobb, mennyivel erőteljesebb, legalábbis első illatolásra. Mindenképp meg fogom a közeljövőben nézni, mert nagyon nagy kedvencem lett a Noir. De mivel fincsi ez a változat is, megérdemel 4 pontot. Az az egy pont egyelőre függőben, míg meg nem bizonyosodom a másik utánzat hasonlóságáról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

magyaredina

2016. június 29.

Kipróbáltam.
Nem tudom , nekem annyira tetszik az eredeti, van benne valami nagyon különleges, amit az utánzatban nem tudtak elcsípni, persze érthető...
Önmagában nem rossz illat, de van benne egy illat, ami idegesítő, van benne egy kis gyümölcsös/cefrés édesség, amit nem értek, mivel az eredetiben nincs ehhez asonló sem.
Próbálkozásnak jó, meg illatnak is az eredetitől függetlenül, másolatnak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Kipróbáltam.

CeCeDrake

2016. június 19.

Céges rendezvényen voltam a napokban. A mellettem ülő kolléganőnek nettó 2,5 órán keresztül Crystal Noir illata volt. Nekem van olyan parfümöm, nyár esti, késő esti alkalmakkor rendre előkerül. Rákérdeztem, de mondta, hogy nem az. Meg voltam döbbenve. Elővett a táskájából egy szemmel láthatóan nagy üveget. Fújt a csuklómra. Csak ámuldoztam, meg még hazaérkezés után is, hogy ezt hogy sikerült így összehozni Luxure-éknak?!
Döbbenetes a hasonlóság, egy az egyben az eredeti.
Aki sajnálja arra a pénzt vagy nem teheti meg, hogy azt veszi, bátran ajánlom! Kiváló másolat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Döbbenetes a hasonlóság, egy az egyben az eredeti.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Amaranth, CI 42090