LVLY

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dancyy, Módosítva: 2018. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó hab manuka méz kivonattal, B5 provitaminnal és vitamindús goji bogyó kivonattal. Alaposan és szuper lágyan tisztít. Az új-zélandi manuka méz értékes összetevőinek segítségével ápolja az arcbőrt.

Kelemen77

2019. december 9.

Arclemosó habot kerestem, jó ár-érték arányban. Az itteni vélemények alapján döntöttem a termék mellett. Illata kellemes, mézes-virágos, számomra kellemes. Habja nekem megfelel, 2 fújást szoktam egyszerre az arcomra használni. Kifújom, kicsit a kezemen eldörzsölöm, majd felviszem. A tartósabb spirált nem szedi le, azon kívül mindent nyom nélkül. A bőröm tiszta érzetű utána, szárító hatást eddig nem tapasztaltam. Ára már emelkedett, de kb.1200 forint, így is megéri. Állaga megfelelő, csomagolása szép. Plusz pont, hogy a pumpa letekerhető a flakonról, így az utolsó cseppig kihasználható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Kriszta1988

2019. november 21.

Nagyon szuper kis arctisztító, nem szárít, nem irritál. Használat előtt mindig lemosom a smink nagy részét, a maradékkal tökéletesen megbirkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

szilvike13

2019. november 16.

Nagy sietségemben kaptam le a polcról és milyen jól tettem!!! Zseniális!
2 pumpálásnyi hab elég arra, hogy azt a sok sminket, amit én használok maradéktalanul leszedje!
Én csak este használom, mert a zsíros bőrömet szárítja, de utána az Alverde arcápoló rózsa olaját használom és pihe puha lesz a bőröm reggelre!
1200 Ft-ért vettem a dm-ben és biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagy sietségemben kaptam le a polcról és milyen jól tettem!!! Zseniális!
1200 Ft-ért vettem a dm-ben és biztosan újra fogom venni!

_zsulu_

2019. szeptember 9.

Ez a termék arra volt jó, hogy emlékeztessen miért nem veszek itthon a drogériában még arclemosót SE. Nem jött meg időben a koreai utánpótlás így leszaladtam a DM-be és ez újnak és izgalmasnak tűnt, összetevői nagyjából rendben. A hatása viszont nekem pocsék. Nagyon erős az illata, nagyon vizes/gyenge a hab, így egy csomót pumpálok ki mire nagyjából úgy érzem, hogy átmostam az arcom. Végül mikor áttörlöm tonikkal (amit kifejezetten nem tisztításra használok) akkor szép alapozó maradványok jönnek még le a bőrömről, pedig első lépésként olajos lemosót használok). Tehát büdös, híg, de legalább nem is tisztít. Kettes kizárólag az összetevők és a nagyjából elfogadható ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Rita05

2019. augusztus 7.

Kellemes a használata, jól tisztít. Én csak egy kevés sminket szoktam használni, ennyivel megbírkózik. A használata után nem fénylik, csillog a bőröm, kellemes érzetet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

vildiko

2019. július 10.

Szeretem az illatát, jól tisztít, jó érzés használni, és talán nem is zsírosodik úgy utána a bőröm, mint más terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

cintijjja

2019. július 7.

Húgom használja a terméket, így náluk volt szerencsém kipróbálni a lemosót. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, tiszta és puha lesz a bőröm a használata után. Nem irritál és az illata is kellemes. Biztos, hogy magamnak is meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

mikkamakka75

2019. június 28.

Nem szeretem ezt a lemosót. Nagyon gyenge, híg habja van, ami hamar össze is esik. Ha Foreoval akarom hasznàlni, akkor minimum 3 pumpàlàsnyi kell a habzàshoz, de még így sem érzem tisztànak az arcom tőle ès nem is az, tegnap direkt áttöröltem micellàs vizes vattakoronggal, hogy làssam. Mondhatnàm, hogy alig vàrom, hogy elfogyjon, de igazàból tökre nem fog elfogyni, mert màr rendelem is a jól bevàlt Benton lemosót, ezt meg kidobom. Vagy elhasznàlom kezet mosni. Nekem ez csak egy kettes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Brekka10

2019. május 15.

Kifejezetten túlteljesítette a várakozásaimat. Siettem, és ez volt az első habzó lemosó, ami a kezembe akadt. Olcsó, szép külseje van, hát elhoztam. Foreo arctisztítóval használom, és a végeredmény a babapopsi-puhaság. Az illatáért odáig vagyok. Nem irritál, nem szárít. Biztos hamarosan újra fogom venni, mert a férjem is rákapott, és ezért elég gyorsan fogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

wifee

2019. május 7.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de mégis valamiért úgy éreztem hogy ki akarom próbálni. Jól tettem hogy megvettem, mert nagyon szuper kis lemosó ez. Nagyon kellemes állaga van, az illata is jó, nem túl erős. A pattanásaim lényegesen lecsökkentek mióta ezt használom, felszíni vízhiányos a bőröm de ez nagyon gyengéden tisztítja ahhoz képest hogy habzó lemosó. Nincs az a csikorgós tisztaságérzés utána, amit én kifejezetten utáltam sok lemosóban. Minimálisan szárít de szinte észre se venni, viszont az én bőröm zsíros ezért gondolom egy szárazabb bőrű embernek nem biztos hogy megfelelő lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate