LVLY

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dancyy, Módosítva: 2018. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó hab manuka méz kivonattal, B5 provitaminnal és vitamindús goji bogyó kivonattal. Alaposan és szuper lágyan tisztít. Az új-zélandi manuka méz értékes összetevőinek segítségével ápolja az arcbőrt.

bree07

2020. június 22.

Kellemes a használata, jó az illata. Használat után kb olyan puha az arcom, mint semmitől. Nem feszül tőle a bőröm, nem pattogok ki annyit, szóval nekem minőségi változást csinál. Mindennapra tökéletes, árban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

cbl

2020. június 17.

Megjelenése óta a rutinom része, nem cserélném le másra. Tényleg alaposan tisztít, de nem lesz utána csikorgós az arcom, nem szárít, pont elég. Minimális illata van, nem bántja a szemem, nekem pont jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

kovacsrekaa

2020. május 24.

Az itt olvasott pozitiv velemenyek hatasara dontottem ugy hogy ismet teszek egy kiserletet az arclemoso habokkal. Igazabol nem valt be egyik sem, mert ahogy nedves kezre nyomtam azonnal egy le lett belole, azzal szamomra nehezkes volt az arcmosas. Ez a termek viszont szuper. Nedves kezre nyomja is hab allagu marad, az illata nagyon szuper. Erzekeny borom van, pattanasokat nem okozott viszont engem rettenetesen szarit. Ha be is kremezem az arcom utana meg par ponton orakig feszul. Ezt leszamitva szivesen hasznalom. Az ara 1200 ft es a dm kiarusitas reszen vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

UrbanTimea

2020. április 23.

Ezt használom arctisztítónak ha nem sminkeltem. Nem irritál, nem csípi a szemem. Használat után tisztának érzem a bőröm, de nem feszül, húzódik.
A habja is teljesen rendben van, nekem 1 pumpányi elég a nedves arcomra. Kellemes illata van, jó ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

ccvc

2020. január 7.

Valami könnyű arctisztítót kerestem ami nincsen tele mindenféle kémiai csodaszerrel. Nekem bevált, tisztának érzem tőle az arcom, nem húzódik utána a bőr, nem szárítja, mintha vízzel mostam volna csak érzem hogy azért tiszta is lett.
Sminkeltávolításra nem alkalmas mivel ez nem sminklemosó. Előtte szoktam letisztítani a szemspirálomat majd a maradékot szépen leviszi ez a hab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Zsan31

2020. január 6.

Szerettem. Kellemes volt az illata, jól habzott és cölisként szerencsére GM is. Felhívnám a figyelmet, hogy ez nem sminklemosó és így az ilyen jellegű kommenteket nem is értem. Egy egyszerű arclemosó hab ami arra hívatott, hogy reggelente vagy edzés után megtisztítsuk az arcunkat és nem arra, hogy a vakolatot lemossuk. 2 pumpálásnyi bőven elég a tisztításhoz. Jó az ára és tetszik ez a minimál stílus amivel luxus érzetet kelt az emberben. Szerintem teljesen rendben van. Mást is kipróbáltam a családból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Kelemen77

2019. december 9.

Arclemosó habot kerestem, jó ár-érték arányban. Az itteni vélemények alapján döntöttem a termék mellett. Illata kellemes, mézes-virágos, számomra kellemes. Habja nekem megfelel, 2 fújást szoktam egyszerre az arcomra használni. Kifújom, kicsit a kezemen eldörzsölöm, majd felviszem. A tartósabb spirált nem szedi le, azon kívül mindent nyom nélkül. A bőröm tiszta érzetű utána, szárító hatást eddig nem tapasztaltam. Ára már emelkedett, de kb.1200 forint, így is megéri. Állaga megfelelő, csomagolása szép. Plusz pont, hogy a pumpa letekerhető a flakonról, így az utolsó cseppig kihasználható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Kriszta1988

2019. november 21.

Nagyon szuper kis arctisztító, nem szárít, nem irritál. Használat előtt mindig lemosom a smink nagy részét, a maradékkal tökéletesen megbirkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

szilvike13

2019. november 16.

Nagy sietségemben kaptam le a polcról és milyen jól tettem!!! Zseniális!
2 pumpálásnyi hab elég arra, hogy azt a sok sminket, amit én használok maradéktalanul leszedje!
Én csak este használom, mert a zsíros bőrömet szárítja, de utána az Alverde arcápoló rózsa olaját használom és pihe puha lesz a bőröm reggelre!
1200 Ft-ért vettem a dm-ben és biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagy sietségemben kaptam le a polcról és milyen jól tettem!!! Zseniális!
1200 Ft-ért vettem a dm-ben és biztosan újra fogom venni!

_zsulu_

2019. szeptember 9.

Ez a termék arra volt jó, hogy emlékeztessen miért nem veszek itthon a drogériában még arclemosót SE. Nem jött meg időben a koreai utánpótlás így leszaladtam a DM-be és ez újnak és izgalmasnak tűnt, összetevői nagyjából rendben. A hatása viszont nekem pocsék. Nagyon erős az illata, nagyon vizes/gyenge a hab, így egy csomót pumpálok ki mire nagyjából úgy érzem, hogy átmostam az arcom. Végül mikor áttörlöm tonikkal (amit kifejezetten nem tisztításra használok) akkor szép alapozó maradványok jönnek még le a bőrömről, pedig első lépésként olajos lemosót használok). Tehát büdös, híg, de legalább nem is tisztít. Kettes kizárólag az összetevők és a nagyjából elfogadható ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate