Best of Beauty 2019

LVLY

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wonderbodri, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ultra gyengéd sminklemosó olaj kíméletesen tisztítja meg és különleges hatóanyagokkal kényezteti a bőrt. A vitaminokban gazdag gojibogyó-kivonat selymesen puha bőrérzetet nyújt.

WorkingClassGirl

2019. június 16.

Nekem sem lett az igazi. Túl sűrű, és viszonylag nehéz lemosni. Egy időben az volt az érzésem, hogy ki is pattogtam tőle. A csomagolása valóban rossz, én konkrétan látni is szoktam, hogy lenyomáskor kispriccel a pumpa mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

svekits

2019. június 2.

A sminket, koszt jól leszedi, meg nem pattogok ki tőle, de nem szeretem annyira mégsem. Túl "nehéz" az olaj, nehéz lemosni, és a csomagolása pocsék. Valahol szivárog, mert mindig törölgetnem kell a polcot, amin rajta van. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, jobban szeretem, a könnyebb olajokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Enty

2019. május 25.

Nekem nem vált be. Annyira viszkózus az olaj, hogy sokat kell belőle használni, hogy az egész arcomra felkenjem. A kis pumpás adagolója elromlott, a termék egy része az üveg oldalán folyik le... A csomagolástól eltekintve azért nem szerettem, mert nem könnyű lemosni. A szempilláim közé beül, lehetetlenség kiszedni, végül micellás vizes fülpiszkával sikerül lerobbantani az olajos-szempillaspirálos trutyit..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

battybrunette

2019. május 1.

Régóta szemezgetek az olajos arclemosókkal és erre esett a választásom a dm-ben. Nem a leírásnak megfelelően használom. Kb 1-2 nyomásnyival szárazon megtisztítom az arcomat vele majd hidegvízzel lemosom. Valóban könnyen megbírkózik a sminkkel és szépen tisztít. Nekem nem csípi a szemem.
Ami "negatív" hogy a többi lemosómhoz képest borzasztóan gyorsan fogy. Ettől eltekintve szerintem jó termék, bár a gyors fogyás miatt nem valószínű hogy állandó tagja lesz a mindennapi rutinomnak. #EgyetemistaPénztárca
A csomagolással egyébként tényleg nem okés valami mert folyik 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

A csomagolással egyébként tényleg nem okés valami mert folyik 😕

Anheszenamon

2019. április 7.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, és ha továbbra sem okoz pattanásokat, vagy bármilyen irritációt, akkor újra fogom vásárolni. A parfümöt kihagyhatták volna, bár számomra nem zavaró. Maradéktalanul eltávolítja a fényvédőt és a sminket, beleértve a szempillaspirált is. Nem csípi a szememet ami plusz pont. Tetszik a pumpás megoldás, 1 maximum 2 pumpányi olajjal tökéletesen le tudom mosni a sminkemet. Ezután én még használok egy kíméletes krémes lemosót is, biztos ami biztos (Cerave hidratáló krémes lemosó) Csak jókat tudok elmondani erről az olajról, és nagyon örülök, hogy drogériában ilyen szuper kis cuccra leltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Tabita

2019. március 16.

Ez tökéletes!!! Az első olyan olaj, ami arcomról, szememről eltávolítja a sminket, az tény, hogy a habzó lemosójával együtt. Tekintetbe véve az árát is, számomra ez csodaszer.
Fontos, hogy nem irritálja a szemem, amit az Alverde kétfázisú sminkeltávolítója is csípett. Egyértelműen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

ssyakaky

2019. március 12.

double cleansing első lépése nálam, amihez igazából mostanában kezdtem hozzá, szóval első olajos lemosóm, könnyű elérhetősége miatt esett ra a választásom, de ha elfogy nem biztos, hogy újra fogom venni. tisztítani jól tisztít, szépen feloldja a sminkemet, es lemosás után nagyon puha a böröm. száraz bőrön szoktam elmaszírozni, és úgy leöblíteni. viszont a szemem elég érzékeny, és sajnos csípi, akármilyen óvatosan is csinálom. másik problémám vele a csomagolás. nagyon jó a pumpás megoldás, de valahol szivárog, nem zár kellőképpen a nyakánál, vagy nem tudom, de mindig tócsában áll az üvegcse alatt a termék, ami nem csak bosszantó, de még pazarlás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Sheila

2019. március 12.

Én szeretem, mert mániám az arctisztítás, én is több lépésben alkalmazom, azaz utána még lemosom egy másik lemosóval is, így az átmeneti olajos érzet nem zavar. Puha, bársonyos tapintású lesz tőle a bőröm.
Külön örülök hogy olcsón, könnyen hozzáférhetően tudok beszerezni arctisztító olajat, mert amúgy csak rendelni lehet de azt néha macerásnak tartom.
Kipróbáltam én is a lenti videó szerinti módszert, így valóban még alaposabban tisztít, bár azért azzal érdemes vigyázni hogy szembe ne kerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

austenland

2019. március 9.

Kicsit túlzásba vittem a hámlasztást az utóbbi hetekben, durván száradni is kezdett a bőröm. Sok jót hallottam az olajos arctisztítókról, és ennek egész ígéretesek voltak az összetevői (meg mást nem nagyon találni a dm-ben), ment is a kosaramba.
Nem úgy használom, ahogy a leírás mondja, hanem a száraz arcomra viszem fel, egy-két percig masszírozom a bőrömbe, aztán leöblítem a kezem, és nedves tenyérrel átsimogatom, amíg kifehéredik, aztán lemosom (ezer köszönet farkas.timeazsofia-nak a linkelt videóért!!). Hát konkrétan már masszírozás közben kezdtek kijönni a koszok a pórusaimból, nagyon tanulságos látvány volt! Nagyon szép tiszta és puha maradt a bőröm, már vártam a következő napot, hogy tovább tesztelhessem.
Még nem használtam sokszor, úgyhogy a hosszú távú hatásáról egyelőre nem tudok beszámolni, de nagyon ígéretesnek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

miranda90

2019. február 22.

Nagyon szerettem korábban a Balea sminklemosó olaját, de azt itthon nem lehet már kapni. Mivel a micellás vizeket nem szeretem, így amikor megláttam a boltban, meg is vettem. A vízálló sminket is szépen leszedi, a makacs tussal is megküzd. Sajnos azonban nekem nagyon könnyezik használat után a szemem. Amit észrevettem még, hogy nagyon gyorsan fogy. Minden lemosáshoz két pumpálásnyit használok, de szinte elszivárog. Ezt még elhasználom, de nem veszem újra. Inkább használok natúr olajakat lemosáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!