MAC

Ár:   £19   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VanillaBlossom, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   £19
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Arcápolók

2019-es tavaszi limitált kiadás

Hidratáló cseresznyevirág illatú arcpermet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

zfruzsi

2019. április 9.

Ez a harmadik típusú Fix+, amit kipróbálok és azt kell, hogy mondjam, hogy ezt szeretem eddig a legeslegjobban! Egyébként is nagyon szeretem a sima Fix+-ot is, de ez egyrészt a külsejével is már megvett engem kilóra, másrészt én odáig vagyok ezért a cseresznyevirág illatért! Hatásában egyébként teljesen ugyanaz, mint az original, csak az illatban és a külsőben extra. Használom a sminkelés előtt egyfajta primerként, a sminkelés végén a porosság elvevése, a smink "egybemosása" céljából, szemhéjfestékek pigmentációjának/fényességének erősítésére illetve "csak úgy" is amikor nem viselek sminket egy kis frissítés gyanánt vagy a bőrápolási rutinom részeként. Mindegyik célra imádom és nagyon sajnálom, hogy limitált, mert ezt még jó párszor újravenném, az tuti. Ha valaki még be tudja esetleg valahol szerezni, akkor én mindenképp ajánlom, szerintem igazi must have, ha tetszik az illata. Én tényleg odáig meg vissza vagyok érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

bernadettu

2019. április 2.

Imádom a cseresznyevirágzást, ezért amikor megtudtam, hogy lesz ilyen kollekció, eldöntöttem, hogy megveszem.
Ugyanezeket tudom elmondani: finom permetet fúj és az illatát is eltalálták, tényleg olyan, mint a cseresznyevirágnak.
Gondolkoztam, hogy be kéne még egyet szerezni, de a rendelés mellé kapott 30 ml-s original verzió illata nekem jobban tetszik, ezért úgy vagyok vele, hogy legközelebb abból veszek, ha ez elfogy.
Főként smink fixálásra használom, arra nagyon bevált, nagyon frissítő, de igyekszem nem elfújkálni csak úgy, minden ok nélkül.
Első Mac termékem egyébként, örülök, hogy megvettem, de valahogy a hype és a vélemények miatt többet vártam tőle, nem érzem csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

szeliger

2019. március 15.

Sokáig nem hittem az ilyen fixáló spray-ben, aztán az elmúlt év elején, amikor a rózsás illatváltozat megjelent, kipróbáltam és azóta mindennapos használatban van. Persze, hogy amikor megláttam ennek a darabnak az első fotóját, rögtön elhatároztam, hogy megpróbálom beszerezni.
Élőben sem okozott csalódást, a flakon jól mutat, a gyöngyházas kupak és a virágszirmos minta tavaszi hangulatú. Az illat édeskés, szerintem nem annyira cseresznyevirágos, mint amennyire azt állítja magáról, ettől még kellemes. Illat alapján a kedvencem továbbra is a rózsás maradt, nyilván egyéni ízlés kérdése. A porlasztó hasonlóan jól működik és a fixáló, hidratáló hatása is hasonló, mint amit a rózsás változatnál megszoktam, szépen egységesíti a sminket. Örülök neki és mivel a Fix+ ma már kihagyhatatlan lépés a rutinomból, simán ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 15.

mellcsiii

2019. március 15.

Na ennek valami elképesztően finom az illata! Jó lenne, ha nem maradna limitált kiadás. Oh és a csomagolás is nagyon nagyon szép, jól mutat a sminkes polcomon :)
Amit észrevettem, hogy az eredeti verzióhoz képest ez sokkal finomabb permetet fúj, és így nem is kelt annyira vizes hatást, mint a többi. Én speciel emiatt többet is használok belőle. Ez jó is / rossz is, egyéni preferencia kérdése, én nem vonok le pontot miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Régóta szerettem volna egy prep&primeot és most, hogy kihozták ezt a cseresznyevirágos verziót, mindenképp be kellett szereznem egyet.
Az illatát imádom, a virágos kiszerelés és a gyöngyház kupak is nagyon cuki. Be szoktam tenni a hűtõbe, hoggy frissítõbb hatása legyen.
Nem tudom, hogy primerként vagy fixálóként hogy szuperál, mert elég jó minõségű sminket használok, de jól esik nap mözben magamra fújni. Engem megvettek!
Bajban leszek, ha az elsõ üveg elfogy, mert a kollekció állandó darabjainak annyira nem jön be az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, PEG-40, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.