MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chatterbox, Módosítva: 2015. november 21.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Gél állagú.

Moncherrys

2021. február 17.

Ez a tus katasztrófa...minden téren. Krémes,de elmászik és egyáltalán nem tartós,sőt nem fekete inkább szürke ,több rétegben meg foltos.Nem szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

orchidea8627

2021. január 8.

2021. január 8: Azóta is töretlenül használom, sajnos a két kedvenc színem limitált szín, de előbb-vagy utóbb újra előkerülnek limitált kollekciók keretein belül.
A csomagolása szuper, nem szárad ki benne a gél, nagyon sokáig használható. Több színben is van belőle, mindegyikkel nagyon elégedett vagyok. Könnyű vele vonalat húzni és tartós, pedig nekem eléggé olajos a szemhéjam, de még sose kenődött, vagy maszatolódott volna el.

2012. március 16: Nekem 3 árnyalata van meg, ebből kettő limitált és mindhármat egyformán szeretem és használom. :) Nagyon könnyű használni, jól pigmentált és nagyon tartós, soha nem maszatolódott még el, este amikor lemosom pont ugyanúgy néz ki, mint amikor reggel felteszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Colette221

2020. május 18.

Ritkán csalódok MAC termékekben, de ez sajnos nagyon gyenge.
Blacktrack árnyalat van meg és a nap végére eléggé kopott lesz a tusvonalam, annak ellenére, hogy nem rejtett szemhéjam van. A Loreal-os gél sokkal jobb. Kedvező áron vettem itt a zsibin, de legközelebb nem adok érte egy fillért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Ritkán csalódok MAC termékekben, de ez sajnos nagyon gyenge.

preka

2019. december 28.

en is le fogom sajnos pontozni, ugyanis hiaba szuper kremes allagu, maszatolodik es hamar beszarad. nekem zsiros borom van, es mar ket ora mulva ott volt a vonal a szemhejam tetejen, a nap vegere teljesen lekopott... talan masfajta bortipussal rendelkezo egyennek jobban teljesitene. az aranak tizedeert ezerszer jobb termekek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon nem szerettem. Először is nehéz volt vele dolgozni, többféle ecsetet is próbáltam, de sajnos nem sikerült megtalálnom a megoldást... Másodszor pedig nekem sajnos nagyon maszatolódott, nem maradt a helyén, és mindent bemaszatolt maga körül. Tartósnak sem mondanám. Lehet hogy az én bőrtípusommal nem volt kompatibilis, vagy a többi termékkel amit használok, de számomra nem vált be. És nagyon hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

topsminkotti

2019. augusztus 5.

Én nagyon sok szemhéjtust kipróbáltam már, elég nagyok az igényeim (mélyfekete legyen, könnyen használható és tartós). Tehát van összehasonlítási alapom és szerintem több olcsóbb tus jobban teljesít (pl: Maybelline, Loreal, de a kedvencem a Sigma gél tus - mindegyik olcsóbb), mint a fluidline. Ha jól emlékszem ebben is a Mac az elsők között volt, akik gél állagú tust hoztak a piacra (én is náluk találkoztam ezzel először), még főleg csak a hagyományos folyékonyt lehetett kapni, talán ezért is ennyire népszerű.
Előnyei:
-Könnyen használható (de kell hozzá ecset). Szépen lehet rajzolni vele.
-Rétegezhető, így nagyon látványos tusvonalak is készíthetők, de vékony is szépen húzható vele.
-Tartós. Nem bír ki mindent, de nagy melegben is biztonsággal használható.
Számomra a hátrányai:
-Inkább sötétszürke, mint fekete (több réteg esetén is)
-Nagyon hamar szárad, de annyira hogy szinte lehetetlen korrigálni. Ha alapnak használjuk, abban a másodpercben bele kell rakni a port, különben már késő.
-Sajnos a tégelyben is elkerülhetetlen, hogy hamarabb beszáradjon, mint ahogy elfogy. Hiába teszem rá használat közben a tetejét, hiába fordítom használat közben lefelé a tégelyt, mindegyik fluidline teljesen (használhatatlanul) beszáradva végezte. A kicsit fényesebb textúrák jobban bírták.
-Ár/ érték arány. Erről már írtam. Vannak olyan gél állagú tusok, melyek nekem jobban beváltak és olcsóbbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Előnyei:
-Könnyen használható (de kell hozzá ecset). Szépen lehet rajzolni vele.
-Tartós. Nem bír ki mindent, de nagy melegben is biztonsággal használható.
Számomra a hátrányai:
-Inkább sötétszürke, mint fekete (több réteg esetén is)

fbrigi

2019. április 12.

Nagyon jó zselés szemhéjtus, sokkal könnyebben lehet vele dolgozni, mint a loreallal és társaival.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

rekucccc

2019. január 14.

Ez sajnos nem hozta az elvárt hatást :( Negatívum, hogy nem elég mély fekete, tartósabbra számítottam, és szerintem túl hamar beszáradt,annak ellenére is, hogy mindig fejjel lefelé tettem le, mikor használtam, hogy ne kapjon levegőt. Pozitívum viszont, hogy nagyon könnyen és szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Kittihlmb

2018. november 15.

Csak ezt használom :) tartós! Könnyü vele dolgozni es azt teszi amit kell neki. Nem maszatolodik nem szárad butan se :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

cosmeticsaddict

2018. április 3.

Nagyon szeretem, csodás színe van, és nekem nagyon tartós, ha kenek alá egy kis alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.