MAC

Ár:   6850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chatterbox, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

• pontos és tartós szemkontúrt biztosít
  • akár 16 órán keresztül is tartós
  • selymesen finom textúrájú
  • jól tart, nem kenődik el

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

skinfairy

2023. augusztus 25.

Nekem nem bírta ki a profi sminkes által készített sminkemet, pedig primer + setting spray-el volt használva, az est végére már fel volt kenődve a felső szemhéjamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

ella1993

2023. május 15.

Hàt ezt kár volt megvenni.. több rétegben kell felvinni, akkor sem intenzìv a szín. Ezt még elfogadnám ha 3h mùlva nem fogná be felül a szemhéjam és nem kellene hurcolászni magammal az ecsetet, hogy pòtoljam. El fogom ajándekozni …
Rossmanban fele ennyiért gél szemhèjtus ugyan ezt tudja..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 15.

Rossmanban fele ennyiért gél szemhèjtus ugyan ezt tudja..

justagirl

2022. április 26.

A tus színe szuper, én vagyok ügyetlen a felvitellel, ecsettel sajnos nem megy. Feltettem eladásra, nagyon pici hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

pacsirszkyh

2021. szeptember 8.

Soha nem találkoztam még jobb tussal, mint ez, számomra a number1! :) Egy jó ecsettel könnyű a felvitel, tartós, koromfekete (Blacktrack), nem maszatol rajtam (nem “fedett” a szemhéjam, de kicsit kifényesedésre hajlamos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Moncherrys

2021. február 17.

Ez a tus katasztrófa...minden téren. Krémes,de elmászik és egyáltalán nem tartós,sőt nem fekete inkább szürke ,több rétegben meg foltos.Nem szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

orchidea8627

2021. január 8.

2021. január 8: Azóta is töretlenül használom, sajnos a két kedvenc színem limitált szín, de előbb-vagy utóbb újra előkerülnek limitált kollekciók keretein belül.
A csomagolása szuper, nem szárad ki benne a gél, nagyon sokáig használható. Több színben is van belőle, mindegyikkel nagyon elégedett vagyok. Könnyű vele vonalat húzni és tartós, pedig nekem eléggé olajos a szemhéjam, de még sose kenődött, vagy maszatolódott volna el.

2012. március 16: Nekem 3 árnyalata van meg, ebből kettő limitált és mindhármat egyformán szeretem és használom. :) Nagyon könnyű használni, jól pigmentált és nagyon tartós, soha nem maszatolódott még el, este amikor lemosom pont ugyanúgy néz ki, mint amikor reggel felteszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Colette221

2020. május 18.

Ritkán csalódok MAC termékekben, de ez sajnos nagyon gyenge.
Blacktrack árnyalat van meg és a nap végére eléggé kopott lesz a tusvonalam, annak ellenére, hogy nem rejtett szemhéjam van. A Loreal-os gél sokkal jobb. Kedvező áron vettem itt a zsibin, de legközelebb nem adok érte egy fillért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Ritkán csalódok MAC termékekben, de ez sajnos nagyon gyenge.

preka

2019. december 28.

en is le fogom sajnos pontozni, ugyanis hiaba szuper kremes allagu, maszatolodik es hamar beszarad. nekem zsiros borom van, es mar ket ora mulva ott volt a vonal a szemhejam tetejen, a nap vegere teljesen lekopott... talan masfajta bortipussal rendelkezo egyennek jobban teljesitene. az aranak tizedeert ezerszer jobb termekek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon nem szerettem. Először is nehéz volt vele dolgozni, többféle ecsetet is próbáltam, de sajnos nem sikerült megtalálnom a megoldást... Másodszor pedig nekem sajnos nagyon maszatolódott, nem maradt a helyén, és mindent bemaszatolt maga körül. Tartósnak sem mondanám. Lehet hogy az én bőrtípusommal nem volt kompatibilis, vagy a többi termékkel amit használok, de számomra nem vált be. És nagyon hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

topsminkotti

2019. augusztus 5.

Én nagyon sok szemhéjtust kipróbáltam már, elég nagyok az igényeim (mélyfekete legyen, könnyen használható és tartós). Tehát van összehasonlítási alapom és szerintem több olcsóbb tus jobban teljesít (pl: Maybelline, Loreal, de a kedvencem a Sigma gél tus - mindegyik olcsóbb), mint a fluidline. Ha jól emlékszem ebben is a Mac az elsők között volt, akik gél állagú tust hoztak a piacra (én is náluk találkoztam ezzel először), még főleg csak a hagyományos folyékonyt lehetett kapni, talán ezért is ennyire népszerű.
Előnyei:
-Könnyen használható (de kell hozzá ecset). Szépen lehet rajzolni vele.
-Rétegezhető, így nagyon látványos tusvonalak is készíthetők, de vékony is szépen húzható vele.
-Tartós. Nem bír ki mindent, de nagy melegben is biztonsággal használható.
Számomra a hátrányai:
-Inkább sötétszürke, mint fekete (több réteg esetén is)
-Nagyon hamar szárad, de annyira hogy szinte lehetetlen korrigálni. Ha alapnak használjuk, abban a másodpercben bele kell rakni a port, különben már késő.
-Sajnos a tégelyben is elkerülhetetlen, hogy hamarabb beszáradjon, mint ahogy elfogy. Hiába teszem rá használat közben a tetejét, hiába fordítom használat közben lefelé a tégelyt, mindegyik fluidline teljesen (használhatatlanul) beszáradva végezte. A kicsit fényesebb textúrák jobban bírták.
-Ár/ érték arány. Erről már írtam. Vannak olyan gél állagú tusok, melyek nekem jobban beváltak és olcsóbbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Előnyei:
-Könnyen használható (de kell hozzá ecset). Szépen lehet rajzolni vele.
-Tartós. Nem bír ki mindent, de nagy melegben is biztonsággal használható.
Számomra a hátrányai:
-Inkább sötétszürke, mint fekete (több réteg esetén is)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.