MAC

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú gyengéd szemfesték lemosó.

Andzsella

2018. május 28.

Nagyon szépen leszedi a szemhéjpúdert, vagy a rúzst nem hagy foltot és nem kell a szemhéjadat nyúzni a tisztítás érdekében :) nem irritál, kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

JoyBlond

2018. március 6.

Nagyon szépen és maradéktalanul leviszi a sminket, nem irritál. Valahogy, olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha egy selymes kis suhintás lenne, ami mégis lehoz minden sminket. Nagyon kevés elég belőle a vattakorongra.

Én mégsem használom. Hogy miért? Mert jobb szeretek úgy lesminkelni, ha közben vizet is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Leander

2017. október 6.

Számomra alapvetően csalódás. Nehezen viszi le a sminket, vízálló smink ellen kb. használhatatlan. "Hazai pályán", azaz MAC spirállal szemben talán 4 csillagot érdemelne, de arra is jobb a Garnier bármelyik sminklemosója - töredék áron. Más gyártó termékét pedig csak nagyon sok dörzsölés és küszködés után távolítja el. Azért előbb-utóbb leszedi, amit le kell, és valóban nem irritál (bár a sok dörzsöléstől nekem speciel legalább annyira kipirosodik a szemem). Ennyi pénzért messze többet várnék, sminklemosás terén azt hiszem maradok a Garniernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Pöti

2016. április 27.

Szemsmink eltávolításhoz én az olajos, kétfázisú lemosókat szeretem használni. Javítgatáshoz persze nem, arra ott van a MAC pro lemosója, vagy a micellás vizek. Eddig a Clinique Take the day off-ot használtam, de megláttam ezt a MAC-ben és gondoltam, egy esélyt adok neki is. Sokkal jobban teljesít, mint a pro lemosó, az kicsit küzd a spirállal, ez viszont azonnal teszi a dolgát. Most már minden este ehhez nyúlok, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.