MAC

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók

A cukor alapú ajakradír gyengéden távolítja el az elszáradt bőrt. A hidratáló és ápoló formula puhává és csókolnivalóvá teszi az ajkakat.

Cukros nektár, maracuja, nyári bogyó, barnacukor és vanília illatokban kapható.

MAC Lip Scrubtious Ajakradír - sweet brown sugar
Ár: 3000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Új , Helyszín: Miskolc , fizetés: Miskolcon személyes átvétellel vagy Foxpost + 699 Ft előre utalás után.
schnau.adelle

2019. augusztus 1.

Nagyon szeretem. Egy használat után szebbé, puhábbà teszi az ajkaimat, nagyon finom illata van. Tuti sokáig elég lesz ez a tégely 😍 Most sem csalódtam a Mac minőségben. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

beauté

2019. július 23.

Drága, de szuper kis termék, és megéri :) Így tudom jellemezni. Bár az üzletben, azt mondta a hölgy, h kicsit színezi is az ajkat, én ezt nem vettem észre. (rózsaszín van meg - FRUIT OF PASSION). Nagyon pici elég belőle egy használatra, így biztos sokáig elég lesz. Radíroz és szuperul hidratál, illetve nekem még egy ajakradír után sem lett ennyire telt az ajkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Lyne

2019. július 7.

Hölgyeim!! Ezt a varázslatos ajakradírt mindenkinek ki kellene próbálnia!! Ez valami ééééééééészbontóan jó cucc!! Nekem, akinek állandóan cserepes a szám és megszámlálhatatlanul sok ajakápolót kipróbáltam már, egy megváltás ez a MAC ajakradír!! Az egy dolog, hogy eltávolítja az elszáradt bőrt, de olyan pihe-puha utána a szám, amilyen kb. gyerekkoromban volt utoljára!! A szájfények csak úgy siklanak rajta...vííííííííííííí :D:D:D Soha többet nem veszek semmilyen ajakápolót, mert simán elég ennek a hidratálása!! Bevallom, én fele annyiért vettem meg itt a Krémmánián, mint az eredeti ára, de a tapasztalataim után, simán megvenném bolti áron is, főleg azért, mert ez a 15 ml szerintem 1 évig is elég lesz, olyan keveset kell belőle használni, ráadásul nem is napi szinten! Egyetlen egy negatívuma van számomra, az pedig a tégelybe nyúlós megoldás, amit nem igazán csípek, de ez esetben eltekintek ettől, mert annyira nagyon jó termékről van szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Madi

2018. szeptember 7.

Nagyon tetszik, már egy használat után kifejezetten puhává és simává tette az ajkaimat.
Összehasonlítási alapom Jeffree Star ajakradírjával van, a leginkább szembetűnő különbség, hogy az "szárazabb", mint a Mac ajakradírja, így kevésbé érzem hidratálónak. Hatékonyság szempontjából kb ugyanott vannak, ellenben ez mennyiségre feleannyi, mint a JS, viszont szinte ugyanannyiba kerül, mint az szállítással együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Andzsella

2018. április 22.

A glamour-napoknak hála ez és a MAC pumpa együtt csak 6100 Ft volt, online rendelve a Douglas-től :) a fogkefés ajakradírozás nagyon gyűlölöm többet árt, mint használ, eddig zsebkendővel és vattával csináltam, ami kellemesebb volt, mint a fogkefe, de nem volt elég hatékony.
Jeffree ajakradírt akartam először maracuja ízben, de láttam nem annyira hatékony a KM vélemények szerint és most, hogy kellett pumpa az Estée Lauder DW alapozómhoz és akció volt, ezért gondoltam, miért ne próbálnám ki :)
És nagyon jó egyenletesen lehet radírozni vele a cserepes ajkakat és még hidratál is, de azért teszek rá Carmexet :) az elhalt réteget is teljesen eltávolítja. Tényleg elég drága, próbálok spórolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

kdori6

2018. február 20.

nagyon tetszik! első használat után is érezhető volt a hatása, nagyon puha lett tőle a szám :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

szannamari85

2017. szeptember 14.

A Candied Nectar-t vettem meg, és szerintem szuper. Body Shop-tól használtam a rúzs formájú radírjukat, ami nem volt rossz (mondjuk nem voltam vele teljesen elégedett sem), de a MAC nekem sokkal jobban bevált, szuperül leradírozza az ajkaimat. Az íze és az illata pedig egy álom :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

cooleva

2017. március 16.

Vártam, hogy nálunk is kapni lehessen ezt az ajakradírt, mert nagyon kíváncsivá tett! :) A 'sweet brown sugar' volt a legszimpatikusabb nekem, ezért őt választottam.. Annyira picike ez a 15 ml..biztos vagyok benne, hogy nem fog sokáig elég lenni. A kiszerelése szintén nem jó megoldás, belenyúlós, kapargatós..nehéz belőle szépen kinyerni a terméket. Nagyon jó íze van, édes, cukros..pont, mint a barnacukor :) Ad egy enyhe barna színt az ajkaknak, én kb. 10-15 percig szoktam az ajkaimon hagyni, majd letörlöm. Jól kenhető, finom az állaga. Igazából szoktam rúzsozás előtt vagy csak úgy önmagában is használni, azt kell mondjam, tényleg szépen hidratál, puhít és az elhalt bőrt is eltávolítja. Összességében hatékony kis dolog, de 5K HUF-ért..borzalmasan drága, ráadásul pici is! :O Azért elhasználom, aztán visszatérek a házi készítésű, jól bevált radíromhoz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sűrűség szabályozó segédanyag.