MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 5800 , Eladó: balazskrisztii
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest/Szeged, fizetés: személyesen vagy (előre utalás esetén) foxpost/posta
Ár: 6000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/foxpost vagy személyes átvétel

Kommentelo

2020. március 15.

Legjobb bronzosito!! Nem gondoltam hogy letezik jobb a Butter Bronzernel, DE IGEN!
Nekem a “Give Me Sun” van meg belole es egyszeruen imadom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Nekem a “Give Me Sun” van meg belole es egyszeruen imadom!!!

Sztellus

2020. január 25.

Az ikonikus soft and gentle árnyalatot birtoklom, de nekem ez nagyon nagy csalódás volt, túl nagyok a csillámok benne a nap végére már csak a nagy csillámok maradnak meg az arcomon. Nem tetszik :( nagyon sajnálom, mert ennyi pénzért már vehettem volna jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

bvbv

2020. január 12.

Nagyon szép, kellemes csillogást ad, nem érzem soknak. Nappali sminkhez is simán elfér. A szemhéjjon és a szemzugban is használom. Mindenhol jol mutat. Ja és nagyon nagy plusz, hogy sokáig kitart majd, így ár-érték arányban is megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

anitaa17

2019. december 13.

Soft&Gentle árnyalatban szereztem be, aminél fontos szempont volt, hogy hétköznapra is viselhető legyen. Nagyon szép árnyalat, egy rétegben is gyönyörűen mutat, szép a finish és elég tartós is. Fix+-al használom, amit előtte az ecsetre fújok és azzal viszem fel a highlightert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

rekucccc

2019. december 3.

Black Friday-kor 25% kedvezmény volt rá, ami azért elég jó indok volt, hogy kipróbáljam highlighter mániásként:) Sokáig elkerülte a figyelmem, de nemrég nagyon megfogott a Soft & Gentle árnyalat. Nagy kiszerelés, szerintem sosem fog elfogyni, de hihetetlenül szép. Imádom, hogy nincsenek benne óriási csillámok, nagyon szép fénye van, ami nem túl sok, még is nagyon szépen mutat, természetes, arról nem is beszélve mennyire tartós. 10-12 óra elteltével is látszik az arcomon, mikor a sminkem többi része már oda van, a highlighter még akkor is bomba :D imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

hheni

2019. november 19.

Volt egy idő amikor félreraktam és sokáig nem nyúltam hozzá, próbálgattam minden mást... Aztán egyszer újra elővettem, azóta mást már nem használok, nekem ez a legjobb azt hiszem. Belső szemzugban is nagyon szépen mutat. (soft&gentle)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

florateleki

2019. november 12.

Az első highlighterem. Régebben nem használtam highlightert, azonban eldöntöttem, hogy beszerzek egyet és a mac termékekkel nagyon megvagyok elégedve. Szépen a helyén marad, rétegezhető, így a természetes kinézet mellett egy extrémebb csillogás is elérhető, valamint mindennapi használat mellett is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Több highlightert is használtam már, de ez eddig nagyon kellemes meglepetést okozott számomra. Ott marad az arcon és nagyon természetes árnyalatot vettem, ami miatt nem lesz nagyon mű az arcom a sminkkel együtt, már pedig több ilyen termékkel is találkoztam már. Én a soft&gentle árnyalatot vettem meg és azóta minden nap használom. Bár nem egy drogéria áron mozgó termék, mindenképpen megéri befektetni rá, a minősége szuper és sokáig is kitart. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

vinetta

2019. május 3.

Lightscapade. Megvan már egy ideje. Sokáig nem szerettem hasznalni, nem is értem, hogy miért. Mostanában viszont teljesen beleszerettem. Annyira visszafogott,természetes,és mégis gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

schnau.adelle

2019. április 23.

Az ikonikus Soft & Gentle árnyalat van a birtokomban. Nagyon szeretem. Intenzív mégsem tolakodó. Kellemes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.