MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 5490 , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, Foxpost, postán maradó ajánlott küldemény
Csere is! MAC Mineralize Skinfinish
Ár: 4000 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás, személyes, posta

Adrius

2021. március 13.

Soft & Gentle árnyalatban van meg. Ár-érték-mennyiség tekintetében szerintem nagyon de nagyon megéri. Úgy érzem, hogy sosem fogom tudni elhasználni ez a mennyiséget. Ez az árnyalat szerintem minden bőrszínen nagyon szépen mutat. Egyedüli negatívum számomra vele kapcsolatban, hogy ha nem a Fix+-al használom, pár óra alatt lepereg az arcomról. Szerintem ha valaki beruház egyszer rá, sosem akar másik highlightert használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

SziNo

2021. március 12.

Az ikonikus Soft&Gentle árnyalatot vettem meg még 2019 nyarán és azóta minden egyes nap, amikor sminkelek ezt használom, azóta nem is vettem és nem is vágyom más highlighterre. Az ára kicsit magasabb, de cserébe kiadós és a minősége is kifogástalan. Ha egyszer elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Moncherrys

2021. február 17.

Smink oktatás közben ismerkedtem meg vele, melynek hatására meg is vettem a Soft and Gentle árnyalatot,viszont csalódás volt nem azt kaptam, amit használtam. Elvileg vmi változáson ment keresztül a termék,passz.Nekem az volt a tapasztalatom,hogy nem olyan a minősége ,mint volt. Azonban jól kihasználható,de a mennyisége tényleg sok,lehetne kisebb is. Szép fénye van még így is ,hogy nekem csalódás volt,hogy amit próbáltam az oktatónál az jobb volt :D Lehet régebbi volt és beérett XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

doraorsolya

2021. február 8.

Nagyon szép highlighter, gyönyörű csillogást ad a bőrnek. Öröm vele dolgozni, és sokáig elegendő lesz egy dobozkányi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Cyntia

2021. február 1.

Szép természetes eredmény, nincs poros púderes hatása. Van egy enyhe fénye. Nagyon jól mutat a boron. Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

csengenagy1

2021. január 21.

A Soft and Gentle árnyalat a tökéletes highlighter számomra. Nagyon-nagyon-nagyon szeretem, gyönyörűen csillog kis fénynél is. Napfénynél pedig szinte vakító. Nagyon kevés elég belőle, így egy termék sokáig tart. Én 2019 júniusában vásároltam, és 2021 januárjában szinte még érintetlennek tűnik mindennapi használat mellett. Bár a szavatossága már biztos lejárt, de a por állagú termékek nem romlanak meg, így nyugodtan merem használni továbbra is. Elég drága termék, de tekintve, hogy meddig kitart és milyen a minősége, szerintem elfogadható az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Missglamorazzi

2021. január 15.

Soft and gentle árnyalat van meg, nagyon sokáig vágyakoztam utána, próbálgattam majd mikor végre beruháztam rá, nem úgy teljesített, ahogy a vártam. Lehet ezzel a darabbal lehet a probléma, mert szinte egyből lepereg, és csak nagy csillámok maradnak meg az arcon :( A mennyiség tényleg hatalmas, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Egykettoharom

2020. december 27.

Soft and gentle álomszép highlighter. Azt viszont nem értem, miért kell ekkorának lennie a terméknek, mert ez így akkora, hogy sosem lesz elhasználva, még akkor sem, ha mindenhova kenem a testemen, örökké pedig nem szeretném használni, mert a bacik azért az évek során meg fogják szállni, akármennyire is tiszta ecsettel nyúl vele az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

bugeyes

2020. december 3.

Soft & gentle árnyalatban vettem meg és előre fontosnak tartom elmondani, hogy szerintem sem éri meg a teljes árát. Igazából számomra semmilyen highlighter nem érne meg ennyi pénzt önmagában. 😃 Viszont nem bánom, hogy akció keretében megvásároltam, mert nagyon szépen mutat az arcomon a szín és a textúra is.
Egyszerűen nagyon szép, ha akarom visszafogott, ha jobban megtolom :) erősebb ragyogást kölcsönöz, de akkor is ízlésesen. Szerencsére egyáltalán nem tűnik darabosnak, nagyon csillámosnak rajtam. Én jobban preferálom az ilyen típusú highlightert, ami tényleg finom, leheletnyi fényt kölcsönöz. Egyébként szerintem még a következő évtizedben is ki fog tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

glilla

2020. október 30.

Lightscapade árnyalatban vásároltam meg,mivel olyan highlightert kerestem,amit a mindennapokban, a munkahelyemen is viselni tudok. Ez az árnyalat nagyon szép és visszafogott,nem bántam meg a vásárlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Részletesebb információ a smartskincare-en.