MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 5800 , Eladó: balazskrisztii
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest/Szeged, fizetés: személyesen vagy (előre utalás esetén) foxpost/posta
MAC Mineralize Skinfinish Gold deposit
Ár: 4000 , Eladó: LadyMarga
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
mezeymerci

2019. szeptember 23.

Több highlightert is használtam már, de ez eddig nagyon kellemes meglepetést okozott számomra. Ott marad az arcon és nagyon természetes árnyalatot vettem, ami miatt nem lesz nagyon mű az arcom a sminkkel együtt, már pedig több ilyen termékkel is találkoztam már. Én a soft&gentle árnyalatot vettem meg és azóta minden nap használom. Bár nem egy drogéria áron mozgó termék, mindenképpen megéri befektetni rá, a minősége szuper és sokáig is kitart. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

vinetta

2019. május 3.

Lightscapade. Megvan már egy ideje. Sokáig nem szerettem hasznalni, nem is értem, hogy miért. Mostanában viszont teljesen beleszerettem. Annyira visszafogott,természetes,és mégis gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

schnau.adelle

2019. április 23.

Az ikonikus Soft & Gentle árnyalat van a birtokomban. Nagyon szeretem. Intenzív mégsem tolakodó. Kellemes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Mesi

2019. április 19.

Lightscapade-et vettem itt egy krémmániástól, jó vétel volt, ezúton is köszönöm. :) Diszkrét selyemfény, könnyű kezelhetőség, nem ordító csillámok, hófehér bőrrel telitalálat.
Sosem értem, hogy a bronzosítók és highlighterek miért ilyen marha nagyok, sosem fognak elfogyni. Viszont ezt legalább napi szinten szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

bgabryellla

2019. március 30.

Mindig is nagy MAC rajongó voltam, de valamiért eddig kimaradt a kollekciómból az ikonikus Soft&Gentle.. egészen 1 héttel ezelőttig. Hát.. ez óriási szerelem ♥️ Gyönyörű színe van, ami minden bőrtípuson csodálatos lehet. Ennyire tartós highlighterrel még nem volt dolgom. Reggel felteszem és még este is a helyén van ugyanolyan fényében pompázva. Mondanám, hogy újraveszem.. de ez a mennyiség szerintem életem végéig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 26.

Nincs sok MAC termékem, de a Caitlyn Jenner limitált kollekció Compassion árnyalatának nagyon örülök, mert egy szuper termék. Mivel kissé sötétebb a színe, így bronzerként használom. Pillanatok alatt egészséges és természetes szín érhető vele el egy nagyobb fejű ecsettel. Nincsenek benne csillámok, csak egy diszkrét szaténos fényt ad az arcon.
A 10 g sokáig elég, még napi használat mellett is.
Remek választás volt, felülmúlta a várakozásomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 26.

A 10 g sokáig elég, még napi használat mellett is.
Remek választás volt, felülmúlta a várakozásomat.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. február 23.

A Soft & Gentle árnyalatot vettem meg, de túl sötét a bőrömhöz, túl csillámos és nem is igazán tartós. Szép fénye van egyébként, de nap végén már csak csillámok látszódnak belőle az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 23.

emeseee6

2019. január 28.

Nekem egy palettán van belőle. Hááááát elmegy szódával,de nem estem hasra tőle. Kb a drogériások közt is lehet ilyet találni. Anastasia lazán kenterbe veri. Szerintem külön semmiképp nem éri meg megvenni,oké hogy 10g,de mégis ki használ ennyit el EGY highlighterből? :D Max azoknak ajánlom ,akik tényleg elhasználnák,mert úgy megéri ,kitarthat évekig. Aki olyan kalandor mint én azoknak nem éri meg. (Nekem kb 4,5g van belőle,szerintem soha nem fog elfogyni,annyi jobb highlighterem van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

SchmitterBettina

2019. január 24.

Soft and Gentle árnyalatban van meg. Imádom, nagyon szépen mutat, természetes, ne tudom túlzásba vinni. Most fehér a bőrőm , kiváncsi leszek, hogy nyáron , hogy fog mutatni?! Szerintem jól . Drága, viszont rengeteg terméket kapunk, egy életre elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

SandorErzsebet1990

2019. január 24.

Sziasztok ő volt és egy púder a "második" MAC vásárlásom. Nagyon tetszik!!!! Soft and Gentle. Munkaidő (8 óra) végéig fent marad az arcon. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nyilván érdemes kifogni, amikor 20 %-os kedvezmény van rajta, mert azért borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!