MAC

Ár:   12 590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   12 590 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

• meghatározza és kiemeli az arccsontot
  • finoman sugárzóvá teszi az arcbőrt és az arc kontúrjait
  • textúrája bársonyosan finom
  • Multi-Mineral összetétel – 77 ásványt tartalmaz
  • E-vitamin – antioxidáns hatású
  • bőrgyógyászatilag és szemgyógyászatilag tesztelt

5 árnyalatban kapható

MAC Mineralize Skinfinish
Ár: 7.000 , Eladó: knoncs
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes találkozó, foxpost
MAC Mineralize Skinfinish

Stella8

2022. május 1.

Nekem a Soft&Gentle van meg. Szerintem ez az a termék ami sose fog elfogyni :D
Hasznàlom a belsőszemzugba, a szemhéjra is.Tökéletes, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Nekem a Soft&Gentle van meg. Szerintem ez az a termék ami sose fog elfogyni :D
Hasznàlom a belsőszemzugba, a szemhéjra is.Tökéletes, imádom

Emma23

2022. január 18.

A Soft & gentle van meg nekem is. Egy életre elég és nagyon szép csillogása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 18.

afrocitt

2021. június 10.

Soft&Gentle árnyalat van meg, nagyon szeretem, szép fénye van. Szerintem mindenkihez passzol ez az árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Adrius

2021. március 13.

Soft & Gentle árnyalatban van meg. Ár-érték-mennyiség tekintetében szerintem nagyon de nagyon megéri. Úgy érzem, hogy sosem fogom tudni elhasználni ez a mennyiséget. Ez az árnyalat szerintem minden bőrszínen nagyon szépen mutat. Egyedüli negatívum számomra vele kapcsolatban, hogy ha nem a Fix+-al használom, pár óra alatt lepereg az arcomról. Szerintem ha valaki beruház egyszer rá, sosem akar másik highlightert használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

SziNo

2021. március 12.

Az ikonikus Soft&Gentle árnyalatot vettem meg még 2019 nyarán és azóta minden egyes nap, amikor sminkelek ezt használom, azóta nem is vettem és nem is vágyom más highlighterre. Az ára kicsit magasabb, de cserébe kiadós és a minősége is kifogástalan. Ha egyszer elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Moncherrys

2021. február 17.

Smink oktatás közben ismerkedtem meg vele, melynek hatására meg is vettem a Soft and Gentle árnyalatot,viszont csalódás volt nem azt kaptam, amit használtam. Elvileg vmi változáson ment keresztül a termék,passz.Nekem az volt a tapasztalatom,hogy nem olyan a minősége ,mint volt. Azonban jól kihasználható,de a mennyisége tényleg sok,lehetne kisebb is. Szép fénye van még így is ,hogy nekem csalódás volt,hogy amit próbáltam az oktatónál az jobb volt :D Lehet régebbi volt és beérett XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

doraorsolya

2021. február 8.

Nagyon szép highlighter, gyönyörű csillogást ad a bőrnek. Öröm vele dolgozni, és sokáig elegendő lesz egy dobozkányi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Cyntia

2021. február 1.

Szép természetes eredmény, nincs poros púderes hatása. Van egy enyhe fénye. Nagyon jól mutat a boron. Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

csengenagy1

2021. január 21.

A Soft and Gentle árnyalat a tökéletes highlighter számomra. Nagyon-nagyon-nagyon szeretem, gyönyörűen csillog kis fénynél is. Napfénynél pedig szinte vakító. Nagyon kevés elég belőle, így egy termék sokáig tart. Én 2019 júniusában vásároltam, és 2021 januárjában szinte még érintetlennek tűnik mindennapi használat mellett. Bár a szavatossága már biztos lejárt, de a por állagú termékek nem romlanak meg, így nyugodtan merem használni továbbra is. Elég drága termék, de tekintve, hogy meddig kitart és milyen a minősége, szerintem elfogadható az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Missglamorazzi

2021. január 15.

Soft and gentle árnyalat van meg, nagyon sokáig vágyakoztam utána, próbálgattam majd mikor végre beruháztam rá, nem úgy teljesített, ahogy a vártam. Lehet ezzel a darabbal lehet a probléma, mert szinte egyből lepereg, és csak nagy csillámok maradnak meg az arcon :( A mennyiség tényleg hatalmas, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Részletesebb információ a smartskincare-en.