MAC

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. március 3.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-as tavaszi limitált kiadás

Hidratáló japán sakura illatú arcpermet, mely a tavaszi virágillat mellett rózsaszín köntöst is kapott. Nyugtatja és frissíti a bőrt, és rögzíti a sminket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kamea

2021. április 7.

Mivel a douglas-os sminkfixálóm – amit nagy megelégedéssel használtam – elfogyott, ez várt a szekrényben a sor(s)ára. Nagyon féltem a használatától, mert még élénken élt bennem az emlék, hogy a Mac Fix Gold mennyi bosszúságot okozott. Köpködött, fröcskölt már a végén, csak azért, hogy jól felbosszantson minden reggel.
Pedig a sminkfixálók egyetlen rákfenéje a porlasztás. Ennek most egyelőre tökéletesen működik a fúvókája, bár nem tartok még az 1/3-ánál se.
Én csakis a smink tartósabbá tételére használom, smink alá nem. Mivel nem használok semmilyen mattító terméket, csak a kész smink eggyé olvasztása és tartósabbá tétele a feladata, amit egyelőre tökéletesen ellát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

NovakneViki

2020. július 1.

Az idei nyaralás alatt felfedeztem egy új funkcióját is. Balatoni nyaralás alkalmával, miután kimostam a hajamból az iszapos vizet, szerteszét állt a hajam. Gondoltam ha a sminket a helyén tartja akkor kipróbálom a hajamon. Fésülés előtt befújtam ezzel, és láss csodát bejött.

2020 Február 29.:
Volt szerencsém részt venni a Mac Westend preview night eseményén, melyen néhány nappal a boltokba kerülés előtt az est folyamán bemutatták a Mac tavaszi termékeit. Alapvetően a Fix+ Rose a kedvencem, ezért elsőre nem kerítettem nagy feneket ennek a rózsaszín csomagolást kapott permetnek, de amikor kifújtam teljes fejlövést kaptam. Muszáj volt beszereznem. Ezek után már csak azt sajnálom, hogy nem kapható pontosan ilyen rózsaszín körömlakk a Mac-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

2020 Február 29.:

Scara

2020. március 17.

Őszintén szólva nekem nem ad annyit a Fix+ termékcsalád, ami indokolná a magas árkategóriát, de ennek annyira tetszett a kellemes, enyhe virágillata, hogy kettőt is vettem belőle kb. 3 hete. Aztán végül csak nem nyúltam értük, mert a sima rózsavíz nekem jobban bevált.
Évekkel ezelőtt vettem a sima verzióból egy utazó méretet és azóta is azt használom rózsavízzel utántöltve, mert fantasztikusan porlaszt. :)
Amiért most mégis sok csillagot kap tőlem a termék az az, hogy a megszámlálhatatlan napi fertőtlenítőszeres kézmosástól szétszáradt kezeimet hidratálja anélkül, hogy kézkrémezni kellene (amit utálok). :)
Valószínű, hogy a jövőben nem fogom megvenni, ahogy eddig sem használtam, de ebben az időszakban tényleg jó szolgálatot tesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

szeliger

2020. március 5.

Úgy néz ki, hogy ez a termék a beltartalmát tekintve pontosan megegyezik az előző évi limitált kollekció Boom Boom Bloom cseresznyevirágos Fix+ permetével, az összetevők listája teljesen ugyanaz. Tavaly is szerettem, úgyhogy az idén is beszereztem, sok újat írni nem tudok, legfeljebb azt tanácsolhatom, hogy akik tavaly elégedettséggel használták vagy vágytak kipróbálni, azoknak most újra itt az alkalom.
Amiben különbözik, az a csomagolás, szerintem csinos, kifejezetten tetszik ez a metálos rózsaszínes árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.