Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Nagyon koncentrált és laza por, mely olyan összetevőket tartalmaz, amik segítenek abban, hogy a bőr megtartsa a festéket. Létrehozható vele finom hatású smink is, de nagyon intenzív hatást érhetünk el a színek összemosásával. Könnyen keverhető és tartós.

MAC Pigmentek
Ár: leírásban (+Foxpost költség) , Eladó: bobekecske
Állapot: régiek, teljes, nagy kiszerelés, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
MAC Pigment Colour Powder Golden olive
Ár: 3000 , Eladó: nnneee
Állapot: én ki sem nyitottam, Helyszín: Budaörs, fizetés: Személyesen Budaörsön, Diósdon vagy Bp. XI. kerületben az Alleenál, Őrmezőn vehető át. Posta és bmelyik csomagautomata megoldható előre utalás után.
zfruzsi

2019. április 9.

Eddig csak egy travel size verzióm van belőle, amit nyáron vettem egy alkalmi sminkhez, de azóta a szerelmese lettem és már hétköznapokon is szoktam viselni, ha olyan színvilágú sminket készítek, amihez illik. Nekem ez a mennyiség is nagyon soooook, úgyhogy csak ezekből tervezek új árnyalatot beszerezni, ezekből viszont mindenképp, mert nagyon megszerettem ezt a formulát és hatást! Bár azt sem tartom kizártnak, hogy ha nagyon beleszeretek egy színbe és az épp nincs kis méretbe, akkor beszerezzem nagyban, csupán csak feleslegesnek érzem így, hogy nekem nem profi célokra kell és nem minden nap tudom azért használni. Nagyon örülök, hogy akkor nyáron voltak azok az ünnepségek, különben valószínűleg sosem próbáltam volna ki, így azonban ez (is) megfertőzött és csak azt tudom mondani, hogy "még, még, még, még, még, ennyi nem eléééég"! :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

kakaska

2018. december 21.

Nagyon jó! Nekem a naked árnyalat van meg, isteni. Travel size-ban. A bőrszínemen alig észrevehető, de szép, ragyogó szemsminket lehet vele alkotni. Highlighter-nek is megfelelne. Sokáig elég lesz. Ecsettel viszem fel, melyet előzőleg fix+-szal fújok be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Lilium

2018. november 30.

Egyértelmű, hogy 5*! A pici (2.5 g) kiszerelés van meg a Vanilla árnyalatból, mert a nagyot belátható időn belül képtelen lennék elhasználni (és mert a kicsi ár/érték aránya jobb..). Most, hogy jönnek az ünnepek szerintem még inkább illik hozzá, de az enyém amúgy sem egy veszélyes árnyalat. Szinte fehér, de inkább egy nagyon világos pezsgős bézs. Nekem highlighternek picit sok lenne, de ismerek olyat aki annak is használja. Ja, és a kötelező körök: tartós, gyönyörű fénye van, órási mennyiség (igen, a sized to go is!), Fix +-szal kipróbálni meg erősen ajánlott. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Melon árnyalatban van meg, elképesztően gyönyörű fénye, színe és csillogása van. Magában is nagyon jól használható, de Fix+-szal még gyönyörűbb eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

majzsola

2018. március 26.

Ha alkalmi sminket készítek, imádok arany árnyalatokat használni, így mindenképpen szerettem volna valami arany pigmentet venni. Nem akartam a hagyományos snassz-arany színt, különlegesebbre vágytam, így esett választásom a Melon árnyalatra. Ez egy picit barackos-arany, gyönyörű szín, szépen kiemeli pl a füstöt szemsminket.
Egy bulizást simán kibír, mondjuk én amúgy is használom a szemsmink alá való prepet. Drága, de a mennyisége miatt, illetve, hogy alkalmi szinten használom, életem végéig tuti elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

topsminkotti

2018. február 19.

Én sminkesként gyakran használom a MAC pigmenteket és nagyon szeretem őket, mert látványosak, de hétköznapi használatra szerintem nem a legfelhasználóbarátabb. Én mindig Fix plus-szal hanálom. Így jobban megtapad és a fénye is látványosabb.
Eleve nehéz belőle kiszedni, én a nagy tégelybe nem szeretem bele rakni ecsetet, mert túl sok tapad rá, ezért a kupakjába szoktam önteni egy keveset és onnan felvenni, de ez már egy kicsit maszatos tevékenység , nem beszélve arról ha megszalad... Majd befújom az ecsetet (általában MAC 239-est használok) Fix plusszal és így lapogatom fel a szemhéjra. Ha pigmentet használok, akkor mindig utólag alapozok, mert szinte elkerülhetetlen, hogy valamennyi le ne potyogjon. A tégelyben rengeteg van, vagy közösen érdemes valakivel vásárolni és elosztani, vagy karácsonykor szoktak lenni szettek, amiben 4-5 szín van és mindegyikből kisebb mennyiség.
Színeket illetően, amit szoktam használni:
NAKED- Ez egy nagyon természetes, bézs szín, de van egy gyönyörű csillogása. Azok a vendégeim nagyon szeretik, aki natúrabb megjelésre vágynak, de mégis legyen egyfajta luxus hatása.
ROSEGOLD - A rózsszínes arany csak most kezd igazán divat lenni, de a MAC-nél már nagyon régen kapható.
És látványosabb sminkekhez:
VIOLET- Most nem annyira divat a lila, de ez a legszebb, amivel valaha dolgoztam.
TEAL- Ez egy gyönyörű, fényes, mély zöld.

A pigmentekkel azzal is lehet játszani, hogy milyen alapot teszünk alá (mert természetesen az is kötelezően kell alá). A teal vagy a violet gyönyörűen mutat fekete bázisra téve.

Árban nem nagyon tudok összehasonlítani, mert más márkától nem használtam pigmentet. Viszont ahogy le is írtam a Mac pigmenthez feltétlenül kell: szemhéjbázis és ecset, de szerintem a Fix plus is. Tehát ezzel is számolni kell, ha használni szeretnénk. És mivel kell vele pepecselni, inkább alkalmakra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Színeket illetően, amit szoktam használni:
És látványosabb sminkekhez:
TEAL- Ez egy gyönyörű, fényes, mély zöld.

BlairM

2018. február 17.

Én is beszereztem egy Vanilla illetve egy Golden Olive árnyalatot. Egyszerűen imádom őket. A Vanilla rendkívül szolid, visszafogott mégis elegáns viselet, ezt általában akkor használom, ha színházba, vacsorázni megyünk a párommal. A Golden Olive pigment számomra kicsit merész, ugyanakkor csodálatos tekintetet varázsol, ez a pénteki parti smink alapja. Nagyon egyszerűen felvihető, hosszan tartó fedést biztosít és ami nekem a legfontosabb, nem kenődik el. Sokféleképp kombinálható és nem kell sok belőle, így biztosan nem mostanában kell majd újat vásárolnom. Bár ami azt illeti egy ideje már nézegetem a Rose árnyalatot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

natulcien

2018. január 3.

Egy nagyon fekete Dark soul tulajdonosa vagyok, és ez a pigment nem nyűgözött le. Szerintem nem éri meg az árát. Semmi különbséget nem tapasztalok az olcsóbb pigmentekkel szemben. Nem könnyebb használni, nem tartósabb, nem stabilabb a sminkben. Potyog, kenődik, és természetesen szép a végeredmény, de ezt olcsóbb társai is tudják. Ha kedvezményesen hozzájut az ember érdemes kipróbálni, hogy legyen viszonyítási alapja, de nem egy nélkülözhetetlen darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

AkInImOd

2017. május 8.

Körülbelül másfél hónapja voltam nővéremmel egy smink tanfolyamon, ahol igazából csak a színekkel játszottunk. Rengeteg MAC szemhéjpor és pigment volt a lehetőségek közt, és a Blue Brown pigment felkeltette a figyelmemet. Gondoltam biztos jópofán fog állni a barna-türkiz hajamhoz. Hát, legyen máskor is ilyen igazam: a sminkes, nővérem és a harmadik lány is el volt ájulva velem együtt, annyira illik hozzám - még akkor is, ha nem ilyen zöldes lenne a hajam vége. Eddig spórolgattam rá, és a mai napon beszereztem - szerencsémre pont ma érkezett ebből friss szállítmány.

Leginkább a kifejlett rózsabogár kitin páncéljára emlékeztet a színjátéka. Olyan isteni vizes hatása van, de borzasztóan könnyen felvihető. Nem potyog, kevés is elég. Még egy fülpiszkálóval is pofon egyszerű a használata. Imádom, hogy pont a széleknél egy nagyon kellemes barna árnyalatot vesz fel, ami mattnak hat, de ahogy pislogok vagy mozgatom a szemem, fejem, becsillan a zöld felette, hidegen, vizesen, szexin. Imádom, egyszerűen magában is mutatós.

Remélem, igaza lesz az eladólánynak, és egy életre elég lesz, mert ha nem, ebből az árnyalatból még venni fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Erina

2016. október 11.

Nagyon jók a színek, tartósan, bár nem igazán szeretek vele bíbelődni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nagyon jók a színek, tartósan, bár nem igazán szeretek vele bíbelődni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol