MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Nagyon koncentrált és laza por, mely olyan összetevőket tartalmaz, amik segítenek abban, hogy a bőr megtartsa a festéket. Létrehozható vele finom hatású smink is, de nagyon intenzív hatást érhetünk el a színek összemosásával. Könnyen keverhető és tartós.

Ár: 5000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 3500 Ft / db (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: régebbi, nagy kiszerelés, képen látható mennyiségek, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen csak az Allee-nál ,többnyire 17:30 körül

Vivus94

2020. július 27.

vanilla A02 - Nagyon szép árnyalat, minden sminket fel lehet vele dobni, univerzálisan használható. Nagyon nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Bius05

2020. június 29.

Tan árnyalatban van meg egyelőre, de tervezem beszerezni a Rose színűt is. Ez a por egy csoda. Mesés fénye van, önmagában is lehet használni (figyelni kell, hogy ilyenkor nagyon keveset vigyek fel), de egy esti sminket is feldob. Kicsit potyog felvitelkor, de nem vészes, egész nap a helyén marad (alappal használom).
Próbáltam már ajakbalzsamon is, így egyáltalán nem tartós (nyilván), viszont nagyon jó az összhatás a szemmel. Bőven elég a kisebb kiszerelés is, abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Szanszi

2020. február 23.

Tan árnyalatom van, csodás!!!
Hétköznapra is bátran ajánlom egyszerűbb sminket is azonnal feldob. Bronzos szín egy kis lilás-rózsaszín beütéssel. Nyáron szerintem még szebben mutat majd a lebarnult bőrön!
Tervezek több árnyalatot is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Tan árnyalatom van, csodás!!!
Tervezek több árnyalatot is beszerezni.

MLotti

2020. január 21.

Vanilla árnyalatban van meg, mini kiszerelésben, ami valószínűleg így is egy életre elég lesz. Belső szemzugba használom "élénkítőnek". Még a legkialvatlanabb napjaimon sem hagy cserben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

mnikc

2019. október 20.

Bluebrown arnyalatot vettem meg travelsize kiszerelesben , így is egy életre elég lesz és sokkal kedvezőbb így.
Nagyon szeretem egy sötétbarna vagy fekete fustos sminkre feldobni. Ha ez van rajtam mindenki megdicseri a szemsminkem.
Tartos , fixplusszal kilehet maxilni a fenyesseget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Tartos , fixplusszal kilehet maxilni a fenyesseget.

zfruzsi

2019. április 9.

Eddig csak egy travel size verzióm van belőle, amit nyáron vettem egy alkalmi sminkhez, de azóta a szerelmese lettem és már hétköznapokon is szoktam viselni, ha olyan színvilágú sminket készítek, amihez illik. Nekem ez a mennyiség is nagyon soooook, úgyhogy csak ezekből tervezek új árnyalatot beszerezni, ezekből viszont mindenképp, mert nagyon megszerettem ezt a formulát és hatást! Bár azt sem tartom kizártnak, hogy ha nagyon beleszeretek egy színbe és az épp nincs kis méretbe, akkor beszerezzem nagyban, csupán csak feleslegesnek érzem így, hogy nekem nem profi célokra kell és nem minden nap tudom azért használni. Nagyon örülök, hogy akkor nyáron voltak azok az ünnepségek, különben valószínűleg sosem próbáltam volna ki, így azonban ez (is) megfertőzött és csak azt tudom mondani, hogy "még, még, még, még, még, ennyi nem eléééég"! :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

kakaska

2018. december 21.

Nagyon jó! Nekem a naked árnyalat van meg, isteni. Travel size-ban. A bőrszínemen alig észrevehető, de szép, ragyogó szemsminket lehet vele alkotni. Highlighter-nek is megfelelne. Sokáig elég lesz. Ecsettel viszem fel, melyet előzőleg fix+-szal fújok be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Lilium

2018. november 30.

Egyértelmű, hogy 5*! A pici (2.5 g) kiszerelés van meg a Vanilla árnyalatból, mert a nagyot belátható időn belül képtelen lennék elhasználni (és mert a kicsi ár/érték aránya jobb..). Most, hogy jönnek az ünnepek szerintem még inkább illik hozzá, de az enyém amúgy sem egy veszélyes árnyalat. Szinte fehér, de inkább egy nagyon világos pezsgős bézs. Nekem highlighternek picit sok lenne, de ismerek olyat aki annak is használja. Ja, és a kötelező körök: tartós, gyönyörű fénye van, órási mennyiség (igen, a sized to go is!), Fix +-szal kipróbálni meg erősen ajánlott. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

lexyweaver

2018. július 17.

Melon árnyalatban van meg, elképesztően gyönyörű fénye, színe és csillogása van. Magában is nagyon jól használható, de Fix+-szal még gyönyörűbb eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

majzsola

2018. március 26.

Ha alkalmi sminket készítek, imádok arany árnyalatokat használni, így mindenképpen szerettem volna valami arany pigmentet venni. Nem akartam a hagyományos snassz-arany színt, különlegesebbre vágytam, így esett választásom a Melon árnyalatra. Ez egy picit barackos-arany, gyönyörű szín, szépen kiemeli pl a füstöt szemsminket.
Egy bulizást simán kibír, mondjuk én amúgy is használom a szemsmink alá való prepet. Drága, de a mennyisége miatt, illetve, hogy alkalmi szinten használom, életem végéig tuti elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol