MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Nagyon koncentrált és laza por, mely olyan összetevőket tartalmaz, amik segítenek abban, hogy a bőr megtartsa a festéket. Létrehozható vele finom hatású smink is, de nagyon intenzív hatást érhetünk el a színek összemosásával. Könnyen keverhető és tartós.

MAC Pigment Golden Olive
Ár: 3000 , Eladó: nnneee
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budaörs, fizetés: Személyesen Budaörsön vagy foxpost/posta.
Ár: 1.000.-Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Belváros vagy 3. kerület), postán maradó vagy Foxpost

sophie28

2021. június 16.

Brutál a csillogása, imádok vele dolgozni! Vendégeim is nagyon szeretik, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Egykettoharom

2020. december 27.

Mini változat van még bluebrown árnyalatból. Csodaszép. Nem a legegyszerűbb használni, kezdőknek ilyen sötét színben nem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Naftalin

2020. december 10.

Egész eddig nem izgatott különösebben sem a Mac, mint márka, sem az egész pigment-dolog, viszont most egy hónapon belül kettőhöz is hozzájutottam itt egy nagyon kedves krémmániásnak hála (köszönet érte itt is :) ), Tan és Rose árnyalatokban. Alapvetően palettákat használok, de ezek miatt érdemes kivételt tenni, feltapogatva olyan a duokróm hatásnak köszönhetően mindkét szín a szememen, mintha legalább negyed órát töltöttem volna a szemsminkemmel, kívül sötétebb, belső részen világosabb, borzasztóan tetszik. Ahova teszem ott marad, nem gyűrődik alap nélkül sem a kicsi ráncocskákba, gyakorlatilag olyan állapotban mosom le, mint ahogyan feltettem reggel. Lehet vele játszani az egész halvány színtől a folyékony fémes, drámai megjelenésig, és nem csak szemre használható. Ami még nem elhanyagolható, hogy nagyon kevés is elég belőle, így a mini verzió is bőven elég hétköznapi használathoz egy jó időre. Természetesen mindkettő öt csillagot érdemel, még az is lehet, hogy meghozták a kedvem több Mac termék kipróbálásához :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Anheszenamon

2020. november 27.

Az első Mac pigmentem az ikonikus Blue Brown volt, aztán jött a Subtle, Melon és Tan. A Melon nekem egy igazi nyári szín, üde barackos, többször nyúltam érte a nyári hónapokban. Nyx glitter primerrel remekül működnek, nagyon szépen beletapadnak és nap végéig tartanak is. Egy normál kiszerelésem van, a többi mini és bőven elég is. Nem tudom elképzelni, hogy akár napi használat mellett is elfogynának e bármikor. Nagyon jó beruházás, hiszen több módon is alkalmazhatók, én még körömlakkot is feldobtam vele. Szemhéjon nedves ecsettel érhetünk el velük igazán ütős végeredményt. A Rose árnyalat még a kívánságlistámon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Bius05

2020. november 8.

Tan árnyalatban van meg egyelőre, de tervezem beszerezni a Rose színűt is. Ez a por egy csoda. Mesés fénye van, önmagában is lehet használni (figyelni kell, hogy ilyenkor nagyon keveset vigyek fel), de egy esti sminket is feldob. Kicsit potyog felvitelkor, de nem vészes, egész nap a helyén marad (alappal használom).
Próbáltam már ajakbalzsamon is, így egyáltalán nem tartós (nyilván), viszont nagyon jó az összhatás a szemmel. Bőven elég a kisebb kiszerelés is, abszolút megéri.
Update: Időközben meglett a Rose is. Amennyire imádom a Tan-t (azóta is!!), ezt annyira utálom. Nehéz felvinni, eldolgozni, sehogyan se mutat a szememen, nem marad meg rajta. Szívem szerint két csillagot is levonnék miatta, de csak 1-et veszek le, mert végső soron ajándékba kaptam, nem dobtam ki érte pénzt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Vivus94

2020. július 27.

vanilla A02 - Nagyon szép árnyalat, minden sminket fel lehet vele dobni, univerzálisan használható. Nagyon nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Szanszi

2020. február 23.

Tan árnyalatom van, csodás!!!
Hétköznapra is bátran ajánlom egyszerűbb sminket is azonnal feldob. Bronzos szín egy kis lilás-rózsaszín beütéssel. Nyáron szerintem még szebben mutat majd a lebarnult bőrön!
Tervezek több árnyalatot is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Tan árnyalatom van, csodás!!!
Tervezek több árnyalatot is beszerezni.

MLotti

2020. január 21.

Vanilla árnyalatban van meg, mini kiszerelésben, ami valószínűleg így is egy életre elég lesz. Belső szemzugba használom "élénkítőnek". Még a legkialvatlanabb napjaimon sem hagy cserben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

mnikc

2019. október 20.

Bluebrown arnyalatot vettem meg travelsize kiszerelesben , így is egy életre elég lesz és sokkal kedvezőbb így.
Nagyon szeretem egy sötétbarna vagy fekete fustos sminkre feldobni. Ha ez van rajtam mindenki megdicseri a szemsminkem.
Tartos , fixplusszal kilehet maxilni a fenyesseget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Tartos , fixplusszal kilehet maxilni a fenyesseget.

zfruzsi

2019. április 9.

Eddig csak egy travel size verzióm van belőle, amit nyáron vettem egy alkalmi sminkhez, de azóta a szerelmese lettem és már hétköznapokon is szoktam viselni, ha olyan színvilágú sminket készítek, amihez illik. Nekem ez a mennyiség is nagyon soooook, úgyhogy csak ezekből tervezek új árnyalatot beszerezni, ezekből viszont mindenképp, mert nagyon megszerettem ezt a formulát és hatást! Bár azt sem tartom kizártnak, hogy ha nagyon beleszeretek egy színbe és az épp nincs kis méretbe, akkor beszerezzem nagyban, csupán csak feleslegesnek érzem így, hogy nekem nem profi célokra kell és nem minden nap tudom azért használni. Nagyon örülök, hogy akkor nyáron voltak azok az ünnepségek, különben valószínűleg sosem próbáltam volna ki, így azonban ez (is) megfertőzött és csak azt tudom mondani, hogy "még, még, még, még, még, ennyi nem eléééég"! :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol