MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Florance1983, Módosítva: 2016. február 23.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Vízálló, hosszantartó hatású szemceruza

topsminkotti

2019. július 9.

Én a Mac szemceruzái közül ezt szeretem a legkevésbé. Fő összetevője a szilikon, ezért vízvonalba nem igazán fog és nem is igazán ajánlott. Én pedig imádok a vízvonalba vonalat húzni. A másik, hogy amint elkezd beszáradni a hegy lazul, nehezebben hegyezhető és nehezebb is vele vonalat húzni. Viszont a Prussian az egyik legszebb sötétkék szemceruza szín, amivel valaha találkoztam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

lichtnori

2016. szeptember 30.

2016. szeptember 9.
Három színnel rendelkezem, amik jól illenek a kékesszürke szememhez: Bountiful Brown, ami egy bronzos barnás árnyalat, Grey Utility szürke árnyalatú, Prussian szinte feketébe hajló, nagyon sötétkék szín. A Clarins-os szemceruza csalódásom után nagyon gondolkodtam, hogy adjak-e ennyi pénzt egy szemceruzáért, de végül nagyon bejött. Szépen felvihető, és ami nekem a legfontosabb, hogy a helyén marad! Nem kenődik, nem maszatolódik, nem karcol, nem bántja a szemem. Ez egy határozottan jó szemceka, jó szívvel ajánlom!
Update: Ma reggel a barna színűt felkentem az alsó pillasorra is. 11-re konkrétan a térdemig kenődött le! Pedig csak ültem a férjem mellett az autóban és bámultam kifelé az arcomból. Mégis úgy néztem ki, mint egy félresikerült panda medve! Most azt mondom, hogy "a francba! Ne mááár!!!! Ez most komoly????" A felső pillasorra kenve ezt még nem tapasztaltam.... Hát akkor még tesztelgetek.... És ezért mínusz 2*, mert a kenődés a halálom! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

2016. szeptember 9.

bomx

2016. június 9.

Lassan 15 éve használom különböző színekben. Próbáltam mást is közben, de mindig visszatérek ehhez.
Nagyon gyorsan szárad, szóval ha valami olyat keresel, amivel lehet füstösítgetni... Ez csak akkor lehet jó, ha azonnal eldolgozod. Akkor viszont tökéletes, mert egész nap, vagy akár több napig is tart.
Számtalan bulit nyomtam végig ezzel, és mindig a helyén maradt. Szín, tartósság 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.