MAC

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: edeseper, Módosítva: 2014. május 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

30 faktoros fényvédővel.

Három árnyalatban kapható.

Keresem! MAC Prep+Prime Kompakt BB Krém SPF30
Ár: megegyezés szerint , Eladó: ebria
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
carrye

2016. november 2.

Az eladó ajánlotta ezt a kompaktot, mert kimondottan olyat szerettem volna, aminek nem matt finishe van. Vékony rétegben, keveset kell felvinni belőle, úgy nagyon szép, természetes "bőrfényű" a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

nyusziharcos

2015. augusztus 20.

Már a második kompaktot fogyasztom. Nagyon csillog,fényes a finish de egy jó transzparenssel szépen lehet mattìtani. Tökéletesen fed ahhoz képest hogy csak egy sziniezett bb, a 30 faktor sokat segìtett a választåsban ha lenne 50 faktoros az lenne maga az álom! Viszonylag gyorsan fogy, ha viszont nedvesítve a hozzá adott szivaccsal viszem fel akkor kevésbé fogy! Lehetvėkony üde arcszìnt eredményez,természetes hatás, hófehér bőrömre a mediumot választottam ,abszolút befutó 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

BarbaraKantor

2015. július 26.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ami a kiszerelést és mennyiséget illeti: napi szintű használat esetén viszonylag hamar elfogy, alapozó helyet szoktam használni általában, így annak ellenére, annak ellenére, hogy maximálisan meg vagyok elégedve vele, egy csillaggal kevesebb tudok csak adni, éppen a mennyisége miatt. Eddig a medium árnyalatot használtam, de nyáron ahogy barnul az arc bőre, úgy érdemes az egy árnyalattal sötétebbre váltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

ancsa29

2015. július 1.

MAC sminkelésen ajánlotta a sminkes és abszolút bejött. Nagyon szép, természetes fedése van, abszolút illeszkedik a színe. Számomra nagyon szép bababőr kinézetet varázsol, biztos, hogy újra fogom venni. Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan fogy, de még így is megszavazok neki 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

artep1994

2015. június 25.

Nyarra kerestem BB kremet Mac es alapozom helyett, mert nekem egyszeruen tul sok, es nincs olyan sok borhibam, hogy ne legyen eleg. arena plazas Macben egy kedves eladolany segitett kivalasztani. Alapvetoen a folyekony valtozatert indultam, de mondta, hogy azt inkabb olajos borre ajanlja, igy vettem meg a kompakt verziot. Eskuszom jobban fed, mint nemelyik regebbi, drogerias alapozom, es a szine is pont passzol, ahogy azt elvarom. Bar csak erte indultam, de a folyekony korrektor is jott velem szemkornyekre valamint nagyobb foltokra, igy tokeletes sminket alkot myarra, de szerintem az ev tovabbi reszeben hetkoznapokra is inkabb ot fogom hasznalni. Egyetlen dolog, amit meg meg kell szoknom, hogy a mattito alapozo utan o kicsit csillog a fejemen, de nem zavaroan. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

dodessz

2014. július 1.

A Vaciban az elado csajszi a folyekony valtozatara szeretett volna rabeszelni, de nekem ez a forma szimpatikusabb :) Az applikator hozza szerintem nagyon praktikus,szepen fel lehet vele vinni a kremet. Nekem szep a fedese, medium valtozat van meg ,ami tenyleg nagyon jol mutat a boromon. :) van egy kis pici tukor benne,bar en azt nem hasznalom. Amit kell azt elfed, a nagyobb pattikra azert kell egy kis korrektor :) egy szo mint szaz en ujravennem,de a folyekony valtozata is nagyon felcsigazott :)) 8500 mind a ket kiszereles,remelem soakig meg is marad !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

despoina

2014. május 25.

A MAC Arenaban kerestem épp BB krémet, ott ajánlotta a MAC-os eladócsaj ezt a fajtát. Felrakta szépen ecsettel de az állaga akkor sem tetszett igazán.
Természetes fényben viszont kifénylett a börőm, ami szinte soha nem törénik meg!! Be is gyulladt estére, apro pattanások jelentek meg. Olyan mintha egy masz lett volna rajtam. Olyan 8000 Ft. körüli az ára, de nem éri meg...Túl pici a kiszerelés. túl krémes és sürü az állaga..A színe furcsa, kifénylik. Nekem nem vállt be, lehet van aki szereti. Ezért a pénzért van jobb én azt mondom. 1* a rossz tapasztalatok miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

edeseper

2014. május 22.

máj. 14: Elsőre kissé ijesztő rózsaszínes beütése van, néhány perc múlva éri el a bőrrel szépen összhangban lévő finisét. Száraz a bőröm, de nem kellett aláhidratálnom, finom selymes marad a bőr egész nap. A fedése a gyengétől maximum a közepesig építhető, nappalra ideális, de lámpafénynél és vakus fotón is nagyszerűen teljesít. A tartóssága kiemelkedő a többi BB-hez képest, nap végén is látszik az áldásos hatása.
Egyszóval: 5-ös :)

máj. 22: Update: visszaszívom. 12 nap alatt sikerült elfogyasztani napi szintű használattal, már látom a tégely alját. WTF?
oké, hogy viszonylag sokat használok, hogy közepes fedése legyen, de ennyire?!?! nem tudom mennyibe kerül, mert ajándékba kaptam, de a MAC-es átlagárakból kiindulva kizárt, hogy ez megéri ekkora mennyiségért.
fakk, pedig már azt hittem végre megtaláltam álmaim bb-jét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Egyszóval: 5-ös :)

fakk, pedig már azt hittem végre megtaláltam álmaim bb-jét...

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tocotrienols, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tocotrienols

Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Hydrogenated Cottonseed Oil, Squalane, Cetyl Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol, Isopropyl Titanium Triisostearate, Dipentaerythrityl Tri-Polyhydroxystearate
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone, Caprylyl Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag