MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, Módosítva: 2019. november 29.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színtelen hidratáló rúzs alá

Szép egyenletes alapot ad a rúzs felvitele előtt. Paraffin tartalmú, használatával hosszan tartó színhatás érhető el. Kisimítja és finomítja az ajkakat.

ZaFi

2019. december 12.

Tökéletes a MAC matte rúzsok alá, tartósabb a szín és jól hirdatál. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

bugeyes

2019. november 28.

Hidratáló hatást abszolút nem tapasztaltam, inkább kicsit szárít, legalábbis amikor kicsit már beszívódik, ezt az érzetet kelti. El kell találni a felvitt mennyiséget, mert ha túlságosan bekenjük az ajkakat, képtelenség szépen egyenletesen felvinni rá a rúzst, úgyhogy itt is érvényesül a kevesebb több elve. A kisimítást és finomítást hagyjuk is, mert ez nincs így... Minimális különbséget véltem felfedezni a rúzsok tartósságában, de ez nem olyan jelentős, hogy ne lehessen nélküle élni. Az én szempontomból ez nem egy nélkülözhetetlen csodatermék, teljesítményéhez képest túl is van árazva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Tmika

2019. november 22.

Ez nagyon teszik, és nekem is az a tapasztalatom, hogy nem szabad elsietni utána a rúzs felvitelét, várni kell pár percet. Más rúzsokkal is használom, jól hidratál. Ami miatt két csillagot is levonok, az a csillagászati ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

bfruzsina

2019. november 19.

Hidratál, egyenletes alapot ad a rúzsnak, tartósabb a szín

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Hidratál, egyenletes alapot ad a rúzsnak, tartósabb a szín

okroseva

2019. november 7.

Remek példa arra, hogy milyen sz@r tud lenni egy termék, ha sz@rul használom.
Nálam 5-7 percet is kell várni, mire megszárad rendesen, a vékony réteg ellenére, utána jön a kis tapadás, és onnan már betonbiztos.
Nekem 1* a cuccnak 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Remek példa arra, hogy milyen sz@r tud lenni egy termék, ha sz@rul használom.
Nekem 1* a cuccnak 5*.

MLotti

2019. október 29.

Elsőre ügyes marketing fogásnak gondoltam, hogy az amúgy sem olcsó Mac rúzsok/ceruzák mellé még egy lip primert is ajánlanak, viszont idő közben kiderült, hogy valóban hasznos kis holmi. A rúzsok és ceruzák élettartamát is nagyban megnöveli, mindemellett nincsen "szétreped a szám" érzésem a retro matte rúzsok viselésekor sem. Macen kívül egyéb márkákkal is nagyon kényelmes viselet. Gyorsan fogy, de úgy érzem ez egy szép barátság kezdete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

babyface

2019. október 25.

nagyon nem vált be. douglas webshopból rendeltem egy MAC-es szájceruzával és egy Ruby Woo rúzzsal együtt, egyik termékkel se vagyok megelégedve. lehet akármennyire hidratált a szám, ennek a terméknek sikerül 2-3 óra múlva ripityára szárítania a MAC-es rúzsom meg foltokban kopik le a számról... 2 csillag csak azért mert valamiért a CT rúzsommal kompatibilis és jól működik, de soha többet (hálistennek gyorsan fogy)g

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Lucus199703

2019. október 19.

Mar a masodik adagot hasznalom el belole, abszolut egy “essential” a smikkeszletbe , megkonnyiti az eletemet ja ruzsozasrol van szo es nem csak az a “ na feldobol egy kis szint”, hanem amikor igenis szepen es igenyesen kicsit erosebb es hangsulyosabb sminkre vagyom az ajkakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Csak odakat tudok zengeni rola, immaron negy eve allandoan ujraveszem. Rengetegszer viselek ruzst, kb heti 5 napon at biztosan, abbol is a mac retro matte a kedvencem, de ezek szaritanak. Felkenem a primert, hagyom kicsit megszaradni, majd erre az alapra konturozok es ruzsozok, siman kibirnak 12 orat is. Ugyan soknak tunhet az ara, de hala neki annyira keves fogy a ruzsaimbol, hogy nemelyik mar 4 eve megvan es meg a felenel tartok. a zsiros / olajos etelek nem a baratai, azok sajnos leszedik a sminket, de egy normal etkezest vagy ivast siman ki lehet vele birni. Probaltam enelkul a primer nelkul is sminkelni, de sajnos fele olyan tartossagot tapasztaltam. Nem fogy gyorsan, atlag 5-6 honapot bir ki nalam mielott ujravennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Tami75

2019. május 14.

Hétköznapi alap rúzs vásárláskor a boltban a hölgy ügyes rábeszélésére megvettem, bár magamtól nem vettem volna, mert feleslegesnek tartottam. Viszont óriásit csalódtam benne, pozitívan! A tetszetős zöld-lila csillogós csomagolásban kellemes vanília illatú áttetsző ajakbázis lapul. A szájhoz érve egyből 'olvadni' kezd, megfelelően szétterül, mégsem lehet túl sokat felvinni belőle. Nekem kiszáradásra hajlamos szám van, de ez nagyon szépen feltöltötte a mélyebb árkokat is benne, így a problémásabb rúzsaimnak is jó alapot adva. Annyi a "trükkje", hogy a közvetlen felvitel után érdemes várni 1-2 percet a rúzs felvitelével, addig ugyanis egy kicsit ragacsossá válik (nem mint egy ragasztó, no para). Ettől lesz olyan tartós. Az eladó hölgy égre földre dicsérte, hogy 1 napig sem kopik a rúzsa vele. Nem érdemtelenül, én is hasonlót tapasztaltam. Komplett 3 fogásos vacsorát kibírt vele a rúzsom, bulit, vagy egész napos munkát is közel zéró kopással. A kiszerelés mindennapos használat mellett is sokáig elég. Bár az árát én is sokallom, a hatása meggyőzött, úgyhogy mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.