MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ajakápolók

Színmentes alap rúzsod alá. Finoman hidratál, kisimítja és finomítja az ajkakat. Feljavítja a felvitt ajaktermékek megjelenését.

• Csökkenti a rúzs szétfolyásának lehetőségét.
  • Hosszú távú hidratálást biztosít
  • Illatmentes
  • Olajmentes
  • Bőrgyógyászok által tesztelt

Ár: 1500 , Eladó: jucimuci
Állapot: a képen látható, Helyszín: Budapest 9., fizetés: személyes átvétel, packeta, foxpost
Ár: 15000 , Eladó: Gabcsi00
Állapot: bontatlan, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel, utalást követően foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TamaraS

2022. február 20.

Egy karácsonyi szettben vásároltam meg egy primmerel és egy fix+-al együtt. Nagyszerű termékek, pedig nem gondoltam volna,hogy ennyit dobhat ez a kis cucc a dolgokon. Kellemes érzés felkenni, mintha hidratálna, de viszont olyan mint egy "ragasztó". Szépen fennmarad a szájfényem és a rúzsaim is. Sokkal igaz nem tartósabb, de szebben terülnek rajta a termékek. Nem szárad annyira ki a szám alattuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 20.

danyadi77

2022. január 7.

Van néhány MAC kedvencem, de ezt nagyon bánom, hogy megvettem ennyiért. Nem lesz tartósabb tőle a rúzs és piszkosul szárít. Cafatokban jön a számról a bőr utána. Jobban járok, ha nem kenek a rúzs alá semmit. Sajnos az olcsó alternatíváját már nem lehet kapni,amit korábban használtam, pedig az jó volt. Az illata fincsi. (nem is értem, h miért írják illatmentesnek).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 7.

korzsu

2021. december 13.

Nagyon szeretem ezt a lip primert. Szuperul hosszabbítja a rúzs tartósságát, és a tarós matt rúzsok felvitelét követően hidratálja is az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

Honeyhair

2021. december 4.

Sosem használtam még külön ajakprimert, igaz, nem is éreztem a hiányát. De most kíváncsiságból mégis vettem egyet. Jól bekentem vele a számat, mint ahogyan az ajakbalzsamokkal szoktam, aztán rámentem a rúzzsal, ami nem tapadt meg egyáltalán, csak csúszkált össze-vissza.

Persze gyorsan kiderült, hogy nem a termék sz...r (rossz), hanem én vagyok béna. Újratervezés után egy jóval kisebb mennyiséget vittem fel, szinte csak fátyolszerűen, aztán egy-két perc után kentem fel a rúzst, és így már tökéletesnek bizonyult. Tényleg órákig megtartotta a színt, ami evés közben is csak mérsékelten kopott (máskor teljesen el szokott tűnni). Szóval hölgyek, ez nem ajakbalzsam, nem ajakápoló, bánjatok vele mértékkel, és adjatok egy kis időt a száradásnak, így tökéletes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 4.

pacsirszkyh

2021. szeptember 5.

Zseni termék! Egyszerre hidratál és alapozza meg a tökéletes, szinte egész nap tartó rúzst. A felkenésnél nem kell túlzásba esni a mennyiség esetében, majd után egy kicsit érdemes várni, ezt követően mehet rá a rúzs. Nekem márkától függetlenül jól teljesít, az illata is lágy, édeskés, íze nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Cseniko

2021. augusztus 22.

Használata mellett vitathatatlanul szebben mutat a rúzs és valamivel tartósabb is, de nem jelentősen. Kicsit feltölti az ajkak barázdáit , így mutat szebb összképet, de én hidratálást csak minimálisan érzek. Jó-jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Beauty88

2021. július 22.

Rúzs alá csak ezt. Hidratál és tartósabb, szebb tőle a rúzsozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Rúzs alá csak ezt. Hidratál és tartósabb, szebb tőle a rúzsozás.

Vienszy

2021. június 7.

Amióta kipróbáltam matt rúzs alá, azóta számomra nélkülözhetetlen alapja a smink szettnek. Nem szárad ki a szám, nem ül meg a rúzs az ajak kis redőibe és nem mászik le a festék a számról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

lilaszilva

2021. április 23.

Sokáig gondolkoztam, megéri-e kipróbálnom, meglehetősen drága, viszont mivel nagy rúzsimádó vagyok de folyton cserepesedik és minden bajom van a számmal, belevágtam.
Első használatkor furcsa volt. Valamiért én egy ajakbalzsamra számítottam, de sem érzetre, se hatásra nem olyan. Persze nem is meglepő, hiszem ez egy bázis termék, más a funkciója. Felkenéskor határozottan világosította az ajkam, illetve megvolt az a jellegzetes (itt olvasottak alapján) ragacsos, nagyon érdekes érzet. Pár perc múlva szoktam felkenni a rúzsom, ami szinte bele ragad, belecuppan ebbe az alapba, a szín szuper erősnek hat (bármilyen árnyalatot használok) és így is marad órákon keresztül az első evésig. Biztosan más is tapasztalta már, de nekem folyton volt egy olyan gondom, hogy a rúzsom felkenés után fokozatosan elhalványul, mintha beszívná a bőröm. Ez a primerrel nem történik meg, végig harsány és kellemes érzetű marad, nem szárít. Nagyon fincsi a vaníliás illata. Tetszik, megérte kipróbálnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Natalie

2020. december 28.

Nem vagyok problémás ajkú,a rúzsaim tartósságát megnövelendő alapnak vettem már 2x. Volt egy kitérőm hasonló alaphoz(YR),de ez jobb. Igaz többszörös áron. Már nem veszem újra ,elég gyorsan fogy,és hosszú távú használat után az a véleményem,hogy inkább látványra tetszetősebb az eredmény. Szebben ül a rúzs az ajkakon, könnyebb a felvitel,de a tartóssághoz nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag