MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók

Színmentes alap rúzsod alá. Finoman hidratál, kisimítja és finomítja az ajkakat. Feljavítja a felvitt ajaktermékek megjelenését.

• Csökkenti a rúzs szétfolyásának lehetőségét.
  • Hosszú távú hidratálást biztosít
  • Illatmentes
  • Olajmentes
  • Bőrgyógyászok által tesztelt

Ár: 4500 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás után postázom
4500 Ft ÚJ MAC Prep + Prime Lip
Ár: 4500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

lilaszilva

2021. április 23.

Sokáig gondolkoztam, megéri-e kipróbálnom, meglehetősen drága, viszont mivel nagy rúzsimádó vagyok de folyton cserepesedik és minden bajom van a számmal, belevágtam.
Első használatkor furcsa volt. Valamiért én egy ajakbalzsamra számítottam, de sem érzetre, se hatásra nem olyan. Persze nem is meglepő, hiszem ez egy bázis termék, más a funkciója. Felkenéskor határozottan világosította az ajkam, illetve megvolt az a jellegzetes (itt olvasottak alapján) ragacsos, nagyon érdekes érzet. Pár perc múlva szoktam felkenni a rúzsom, ami szinte bele ragad, belecuppan ebbe az alapba, a szín szuper erősnek hat (bármilyen árnyalatot használok) és így is marad órákon keresztül az első evésig. Biztosan más is tapasztalta már, de nekem folyton volt egy olyan gondom, hogy a rúzsom felkenés után fokozatosan elhalványul, mintha beszívná a bőröm. Ez a primerrel nem történik meg, végig harsány és kellemes érzetű marad, nem szárít. Nagyon fincsi a vaníliás illata. Tetszik, megérte kipróbálnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Natalie

2020. december 28.

Nem vagyok problémás ajkú,a rúzsaim tartósságát megnövelendő alapnak vettem már 2x. Volt egy kitérőm hasonló alaphoz(YR),de ez jobb. Igaz többszörös áron. Már nem veszem újra ,elég gyorsan fogy,és hosszú távú használat után az a véleményem,hogy inkább látványra tetszetősebb az eredmény. Szebben ül a rúzs az ajkakon, könnyebb a felvitel,de a tartóssághoz nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Egykettoharom

2020. december 27.

Rúzsaim tartósságát tényleg növeli, de nem veszem észre, hogy hidratálna is. Jó, hogy most van, de nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

fflora0923

2020. november 2.

Az tény és való, hogy a rúzsom tartósabb lesz tőle. És nem fog kis hernyókban kopni a számról.
Viszont azt nem mondanám, hogy agyon hidratálja az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Viszont azt nem mondanám, hogy agyon hidratálja az ajkaim.

Regi88

2020. október 23.

Számomra sem nyújt feledhetetlen " élményt", főleg nem hidratálás téren...minden kenés után úgy érzem, hogy ez egy nem ajakra való " állag", kicsit a 90'es évek szőlőzsírjára emlékeztet , hogy amikor felviszem akkor sem jó érzés és , mikor rajtam van akkor sem, sőt mikor leszedem száraz az ajkam😕
Szóval talán a rúzs fennmaradása az egyetlen pozitívuma, de ebben sem vagyok 100% biztos, mert amúgy is szépen fennmaradnak nálam a rúzsok....
Na, igen, még vmi☝️ lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de mintha más színűk lenne a rúzsoknak, mikor ezt is használom, és nem jó irányban más!?🤔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

lenochka

2020. október 9.

Nekem nagyon kiszárította az ajkaimat, pedig elméletileg hidratáló hatásúnak kéne lennie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Cidri

2020. szeptember 24.

Szépen hidratál, de nem érzem árértékben , hogy annyit adna....elfogom használni de nem veszem újra !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

reteszke

2020. szeptember 12.

Nem gondoltam volna soha, hogy ilyenért ennyi pénzt adok, de lányok ez bizony nálam újravevős. Feltölti a kicsi ráncokat, tovább tart a rúzs. Egy kis alapdarab CSODACUCC! Nagyon hamar elfogy... sajnos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

vivitrius

2020. szeptember 3.

Nem olcsó, de mivel ódákat zengtek róla és sok a MAC rúzsom, gondoltam kipróbálom. Azt kell mondjam, hogy felkenem, picit hagyom száradni, fölé felteszem a rúzst és délután kezd csak kicsit kopni. Elképesztően jól bírja. Én, aki amúgy nem bírom a matt rúzsokat, most az ajándékba kapott retro matt rúzst viselem egész nap. A szám nem lóg cafatokban, gyönyörűen kihozza a rúzsok színeit és nem csak a saját márkás kencékkel működik. Megtartom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Momiji

2020. szeptember 3.

Tökéletes!
Sajnos gyorsan fogy viszont annyira jól hidratál és a rúzst is tartóssá teszi, a matt rúzs pedig egyáltalán nem szárítja ki az ajkaim így. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Tökéletes!

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag