MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók

Színmentes alap rúzsod alá. Finoman hidratál, kisimítja és finomítja az ajkakat. Feljavítja a felvitt ajaktermékek megjelenését.

• Csökkenti a rúzs szétfolyásának lehetőségét.
  • Hosszú távú hidratálást biztosít
  • Illatmentes
  • Olajmentes
  • Bőrgyógyászok által tesztelt

Kamea

2020. július 7.

2020. 07. 07. Miután a Pupa ajakprimerből elhasználtam már 2 db-ot, az itteni vélemények alapján elkezdtem szemezni vele és lecsaptam rá egy 30%-os akció során.
Volt még a limitált metálos rózsaszín csomagolásúból is, ezért inkább azt választottam. Mégse fekete műanyag. :)
Az állaga egy leheletnyivel lágyabb, zsírosabb, mint a Pupáé. Nekem is az a tapasztalatom, hogy felkenés után kicsit hagyni kell állni, aztán mehet rá a rúzs. Dúsítja, ápolja az ajkaimat, tartósabbá teszi a rúzsokat, amik a színűket is szebben kidobják általa. El tudom róla képzelni, hogy a lerobbanthatatlan matt rúzsok alatt is jó szolgálatot tesz a szájnak.
Kezdetben idegenkedtem az ajakprimertől, nem láttam értelmét a használatának, csak egy újabb felesleges lépésnek gondoltam. De aztán szépen beépült a sminkrutinomba és már hiányzik, ha véletlenül kihagyom.
A Pupát is szerettem, ezt is szeretem, de azért nem titulálnám csodaszernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

A Pupát is szerettem, ezt is szeretem, de azért nem titulálnám csodaszernek.

LittleSpark

2020. június 14.

Imádom! Nem gondoltam volna hogy tényleg bevált gyakorlatilag minden ígéretet. Tényleg szebbé teszi az ajkakat szépen előkészíti a rúzshoz. Kisimítja puhává teszi. A mattok is tökéletesen le tudnak száradni, nem változtat a finishen. Nem kell belőle sok. Biztosan újra fogom venni, rúzsmániásként pedig igazán lelkesedem azért hogy még szebb és tartósabb az eredmény :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

claudia.nyilas

2020. június 7.

Az illata nagyon tetszik, de sajnos rettenetesen gyorsan fogy. Tényleg tovább fent maradnak a rúzsok, ha alá felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Fanni97

2020. május 9.

A retro matt rúzsok alá kötelező darab! Önmagában a száraz ajkak hidratálására kevés.
Nagyon könnyen olvad, nekem egészen hamar el is tört, azután pedig nehéz volt használni. Ettől függetlenül újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

szeliger

2020. május 4.

A csudaklassz Petal Power fémesen csillogó rózsaszín csomagolásában sikerült hozzájutnom. Nem gondoltam volna, hogy egy ajakprimerért valaha lelkesedni fogok, de eljött ez is. Különösen, hogy az idő vasfoga is dolgozik, az ajak keskenyedik, a szél körüli ráncok mélyülnek, tehát eljött a jóminőségű ajakceruzák és a primer kora.
Nem fogok sokat írni róla, könnyű dicsérni: a szájpírt tökéletesen előkészíti a rúzsozásra. Felette a rúzs egyenletesebben terül és sokkal tartósabb, mint nélküle. Ennyi. A sminkelés legelején szoktam feltenni és mire a végén elérek a rúzs felvitelhez, már el is végezte a dolgát.
Beépült a napi rutinba, valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Beépült a napi rutinba, valószínű, hogy újra fogom venni.

maow

2020. március 28.

El kell ismerni, hogy ez az ajakprimert tényleg tud valamit, és azt is nagyon jól. Egyrészt kiegyenlíti az ajkak barázdáit, így szinte tükörsimává válnak, amin könnyen csúszik az amúgy kicsit nehezebben felvihető Matte és Retro Matte finisű rúzsaim, és kényelmesebb is viselni a mattabb finisű rúzsokat. Másrészt valóban növeli a rúzs tartósságát. Szerencsére nem csak MAC-es rúzsokkal működik. :) És nem, ajakbalzsammal, legyen az akár Nuxe vagy Alverde, nem helyettesíthető. Már egyet teljesen elhasználtam, és újra is vettem, annyira szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Diamond26

2020. február 7.

Többször újravettem már, nagyon szeretem. Matt rúzsok alá számomra elengedhetetlen, különben pár órán belül cserepesre száradna a szám. Szépen kitölti a száj apró barázdáit, sima, puha ajkakat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Zsannus

2020. január 25.

Imádom a mac rúzsok alá kenni. Nekem gyorsan beszívódik, szóval sietnem kell a rúzsozással. Tartósabbá, szebbé teszi a rúzst. Feltölti az ajkak barázdáit. Nekem abszolút 5csillag. Azt nyújtja amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

ZaFi

2019. december 12.

Tökéletes a MAC matte rúzsok alá, tartósabb a szín és jól hirdatál. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

bugeyes

2019. november 28.

Hidratáló hatást abszolút nem tapasztaltam, inkább kicsit szárít, legalábbis amikor kicsit már beszívódik, ezt az érzetet kelti. El kell találni a felvitt mennyiséget, mert ha túlságosan bekenjük az ajkakat, képtelenség szépen egyenletesen felvinni rá a rúzst, úgyhogy itt is érvényesül a kevesebb több elve. A kisimítást és finomítást hagyjuk is, mert ez nincs így... Minimális különbséget véltem felfedezni a rúzsok tartósságában, de ez nem olyan jelentős, hogy ne lehessen nélküle élni. Az én szempontomból ez nem egy nélkülözhetetlen csodatermék, teljesítményéhez képest túl is van árazva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag