MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2018. november 11.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színtelen hidratáló rúzs alá

Szép egyenletes alapot ad a rúzs felvitele előtt. Paraffin tartalmú, használatával hosszan tartó színhatás érhető el. Kisimítja és finomítja az ajkakat.

my89nicky

2019. március 16.

Nem hittem, hogy van valami ami tartósabbá tud tenni egy rúzst, de van. Ajándék volt, nem biztos, hogy magamnak megvettem volna az ára miatt, de mivel elég lassan fogy így jól eleszünk egy darabig. Aki teheti mindenképp próbálja ki ;) az ára miatt 4 csillagot kap tőlem

my89nicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Madi

2018. december 27.

Nekem nem vált be.
Szinte minden nap rúzsozok, de őszintén többre mentem a Labellóval, mint ezzel. Semmivel sem lesz szebb vagy tartósabb a rúzs, mint enélkül, sőt, nekem még rontotta is a rúzsaim tartósságát, pedig csak matte rúzsokat használok, amik ezzel egyébként nem mattulnak be. Röhej. Próbáltam egy retro matte rúzsommal is, ami konkrétan csúszkált a primeren, pedig az az a rúzs, amit normál esetben felkenek reggel és este szedem le sminklemosóval. Mondjuk azt azért hozzátenném, hogy a hivatalos leírás sem ígéri, hogy tartóssá tesz bármit is. Ajakápolónak pláne nem jó, mert szilikonos, ami hosszú távon épp fordítva hat. Hosszú hetekig próbálkoztam vele, olvasgattam a neten, hogy ki hogyan használja, hát nekem semmilyen módon nem hozta a várt csodát.
3 csillag, mert annyira semmilyen az egész, hogy lepontozni sem lehet igazán.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Nekem nem vált be.
3 csillag, mert annyira semmilyen az egész, hogy lepontozni sem lehet igazán.

garicskata

2018. december 9.

Minden alkalommal használom a rúzs alá, nekem abszolút bevált, a rúzsom egész nap / este kitart, nem kopik le, illetve nem is cserepesedik ki a szám. Csak ajánlani tudom.

garicskata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Amula

2018. november 28.

Alapdarabbá vált, bár vonakodtam ennyi pénzt kiadni érte, de abszolút megérte! Minden rúzs alá használom, nem csak a MAC-ek alá, sokkal szebb, tartósabb a rúzs vele, egyenletesebb az ajkak felszíne. Halkan, csendben jegyzem meg, hogy kipróbáltam szemhéjalapnak is, ásványi sminkek alá, Nekem arra is bevált, így két legyet, egy csapásra. :)

Amula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

EllaToth

2018. november 16.

Nagyon jó termék, van, hogy csak magába használom, vagy akár a rúzsok alá. Egyszerűen fantasztikus.

EllaToth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Soly77

2018. október 16.

Hihetetlen jó cucc, alap kellék a mindennapi sminkelésben semmilyen rúzst nem használok már enélkül. Ég és a föld a különbség, de már mindent elmondtak előttem, csupán a rajongásom fejezem ki a 5 csillaggal!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Mrsvecsey

2018. augusztus 13.

Köszönöm annak a kedves hölgynek aki még évekkel ezelőtt a MACben felhívta a figyelmemet erre a kis csodára ami onnantól kezdve a mindennapjaim részévé vált.

Mrsvecsey
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Veronika8614

2018. július 30.

Szeretem a hatását, sokkal szebben mutat rajta minden rúzs, viszont legtöbbször lusta vagyok használni, mivel enélkül is szépek, talán a retro matt finishű alá mondanám elengedhetetlennek, a sima mattok enélkül is jól néznek ki, de az tény, hogy ezzel szebbek, olyan krémesebbek.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

potyike

2018. július 14.

Nem vagyok vele elégedett, a rúzs beül a barázdákba és semennyit nem hidratál. A tartósság nálam nem volt szempont, mivel primer nélkül is elégedett vagyok a rúzsaim tartósságával, és kontúrozás mellett nem is másznak el.

potyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Moncsika73

2018. július 5.

Nemrégen szereztem be , nagyon sokatok véleménye alapján. És igeeen nagyon szépen lehet rá rúzsozni, és a matt rúzs ( macet használok csak) nem szárítja ki a szám. Az ajakápolót nem váltja ki. Nagyon megszerettem, bár az ára elég borsos, de nagyon sokáig elég lesz. Minden rúzs alá használom

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag