MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ajakápolók

Színmentes alap rúzsod alá. Finoman hidratál, kisimítja és finomítja az ajkakat. Feljavítja a felvitt ajaktermékek megjelenését.

• Csökkenti a rúzs szétfolyásának lehetőségét.
  • Hosszú távú hidratálást biztosít
  • Illatmentes
  • Olajmentes
  • Bőrgyógyászok által tesztelt

Ár: 6500 , Eladó: Blenheim
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyes/posta, fox packeta
34.990.- Új! MAC Prep + Prime Lip
Ár: 34.990.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új! , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Edd@

2023. március 9.

A tartós rúzsoknak neki sem futok nélküle. A tartósságára szerintem nincs hatással, de az alkoholtartalmú rúzsok szárító hatását ügyesen kivédi. Maximális pontszám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 9.

SKriszta01

2023. január 31.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz...
Szépen lehet vele dolgozni, szépen terül rajta a rúzs, de nem vettem észre, hogy tartósabbá is tenné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 31.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz...

kng_mlnr

2023. január 26.

Krémes állagú, ezért könnyen lehet vele dolgozni. Szépen terül rajta a rúzs, viszont nem vettem észre, hogy tartósabbá tenné bármelyik rúzsomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

danyadi77

2022. december 30.

Korábban lehúztam, de aztán rendszeres használat után megszerettem. Enélkül nem rúzsozok. Szépen terül rajta a rúzs, könnyebb felvinni, szebb az eredmény és tartósabb is. Az ára még mindig sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 30.

Fragolina

2022. október 10.

Nem értettem a hipe-ot a termék körül, amíg nem próbáltam ki. Szettben vettem más termékkel együtt, önmagában valószínűleg sosem próbáltam volna ki. Valóban ez nem ajakápoló, cserepes ajkakon nem javít. Csak annyira hidratál, amennyire egy rúzs felviteléhez szükséges. Inkább a színt tartósítja. Kávézást kibírja, de egy étkezés után újra kell rúzsozsni, amit nem bánok, mert nőies mozdulatsornak tartom. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 10.

norisz

2022. október 10.

Nem sok MAC termékem van, de az ajakceruza mellett szerintem ez must have a márkától. Évek óta használom (szerintem kb 7 éve) és a harmadik darabot fogyasztom (oké, nem szoktam hétköznapokban rúzst használni), szóval extra sokáig elég, így ár-értékben szerintem bőven megéri. Ahogy írták előttem is, nagyon fontos h csak keveset szabad feltenni, várni kb 1 percet, és utána mehet a szín. Vagy a MAC ajakceruzáját használom az egész számon (szintén kötelező darab, a legjobb szerintem a piacon), vagy matt rúzst, ezzel a primerrel valami zseniálisan tartós és nem lesz tőle cserepes a szám, szépen elterül a szín. Nagyon ritka h akár egy felfrissítést is igényeljen a rúzsom, ha ezzel készítem, pedig jellemzően buliba/vacsorához szoktam kifesteni a szám. Mindig a táskámban van, ha kiszárad a szám sokszor csak magában felkenem. Ha repülök duty freeben szoktam beszerezni, mert rendszerint olcsóbb (bár a mostani euróval még nem számoltam :D), ajándékba is többször vettem már, mindig kaptam utána hívást h ritka jó ajándék volt :) Úgyh hajrá hajrá, aki gondolkodik rajta ne tegye, vegye meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 10.

Szanszi

2022. szeptember 17.

Kipróbáltam Mac rúzsokkal és más márkájú rúzzsal/szájfénnyel is, nekem valóban tartósabbak az ajkaimon ezzel a primerrel. Sokkal szebben terülnek így a mattabb rúzsok is, könnyebb őket applikálni. Valóban szárít egy picit, ahogyan előttem már írta valaki, de nem vészes. Nagyon vékony rétegben szabad felvinni és fél-1 percet érdemes várni a használata után, mielőtt felvisszük a rúzst a tetejére. Nekem összességében nagyon tetszik, biztosan szívesen elhasználom, mert nagy rúzsos vagyok, ad egy pluszt az ajaksminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Lulu0206

2022. május 29.

Nagyon lelkes voltam tavaly, mikor megvettem, de sajnos szerintem csak enyhe hidratáló hatása van.
A szám hajlamos kicserepesedni, mert elfelejtek rendesen inni sokszor, kicsit feltölti az ajkat, de határozottan nem csodaszer.
számomra van egy enyhe kellemes illata is.

Előny:
*kellemes érzetet ad, lágy textúrájú
* tetszik az enyhe púderes illata
*enyhén hidratál

Hátrány:
-ami a tartósságot illeti többre számítottam a leírás alapján (saját és más márkájú rúzzsal is próbáltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

számomra van egy enyhe kellemes illata is.

Előny:
*kellemes érzetet ad, lágy textúrájú
* tetszik az enyhe púderes illata
*enyhén hidratál

Hátrány:

TamaraS

2022. február 20.

Egy karácsonyi szettben vásároltam meg egy primmerel és egy fix+-al együtt. Nagyszerű termékek, pedig nem gondoltam volna,hogy ennyit dobhat ez a kis cucc a dolgokon. Kellemes érzés felkenni, mintha hidratálna, de viszont olyan mint egy "ragasztó". Szépen fennmarad a szájfényem és a rúzsaim is. Sokkal igaz nem tartósabb, de szebben terülnek rajta a termékek. Nem szárad annyira ki a szám alattuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 20.

korzsu

2021. december 13.

Nagyon szeretem ezt a lip primert. Szuperul hosszabbítja a rúzs tartósságát, és a tarós matt rúzsok felvitelét követően hidratálja is az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag