MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biki-ni, Módosítva: 2013. március 22.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymes állagú por púder, amely láthatatlan módon teszi teljessé sminkünket. csökkenti az arc fénylését, ugyanakkor optikailag minimalizálja a pórusok, apró ráncok és bőrhibák láthatóságát. Egy univerzális színben kapható, ami megfelel minden árnyalathoz.  Viselhető sminken és hidratált bőrön is.

barbo94

2019. december 3.

Nagyon szeretem, ez az első fixáló púderem de egyből jót választottam, elégedett vagyok vele, viszont valami nagyon hozzáértő segíthetne nekem... mert nem vagyok benne biztos, hogy jól használom :D (mindig teljesen kinyitom nem a lyukakon keresztül jön a por ami fura és fóliát sem találtam szóval ha valaki tud segíthetne :D ) kössszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

topsminkotti

2019. július 12.

Nagyon szeretem a finom őrlése miatt, még az apróbb ráncocskákat is kiegyenlíti. Nagyon szép felületet ad (száraz bőrön is). De az is igaz, hogy nem jól szállítható, nem adagolható jól, ezért rengeteg kerül az ecsetre. (Mondjuk én a Mac-es porpúderekkel azt szoktam csinálni, hogy a lehúzható fóliát csak félig húzom le és elvágom, így kevesebb lyuk marad, ahol kijöhet a cucc :)
És még egy észrevétel: vakus fotózásnál fehér csíkként látszódhat a képen, tehát ebben az esetben csak nagyon finoman szabad használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Gabszi

2019. január 17.

A termék szerintem nagyon nagyon jó. Nagyon jól fixál, csökkenti a pórusokat, kevés kell belőle, láthatatlan. És ami nekem külön áldás, mivel a téli és nyári színem között legalább 2, de olykor 3 árnyalatnyi különbség van, hogy nem kell újat vennem, mert mindegyik bőrszínhez tökéletes. Nekem a csomagolással sincs akkora problémám. Én azt csinálom, hogy azt a fekete dugattyút kiszedem belőle, és csak a tetejét tekerem rá az üvegre a dugattyút pedig csak akkor teszem bele, ha utazok a termékkel. Bár egyetértek, hogy erre valami jobb megoldást is kitalálhattak volna, mert amikor utazás után eltávolítom a dugattyút újra, akkor a termék mindenfelé száll, és rengeteg kárba vész. Ami miatt viszont nem biztos, hogy újra veszem, az az ár-érték arány. Nagyon kevésnek tartom ezt a 8 g terméket ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Maga a termék remek, tényleg nagyon apró szemcsés, alig látható a bőrön, szép összképet ad felvitel után. Eltünteti a pórusokat, igazi porcelánbőrt képes varázsolni. !!! Viszont a csomagolása csapnivaló. A tégely ha kinyitod ontja magából a port, adagolása egyszerűen lehetetlen, szállításra teljesen alkalmatlan. Egy ilyen márkától nagyon nem ez lenne az elvárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

HerczegNikoletta

2018. március 23.

Eddig bevált, színtelenül fixál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Eddig bevált, színtelenül fixál. :)

cooleva

2018. február 18.

Végre megtaláltam a tökéletes bakingelős púdert, száraz bőrre! :-) Gyönyörűen egységesíti a bőrt, mattít és fixál. Aki ismeri a MAC-et, azoknak írom, hogy...a szokásos MINŐSÉG!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Kaboo

2018. január 25.

Kiválóan működött. Tényleg semmi kifogásom ellene. Pontosabban mégis, ár érték arany.... csodát nem tud és ezért a mennyiségére ez az összeg...
Ennyiért találtok ugyan ilyen jót 3x nagyobb mennyiségben. A mennyisegen túl, hogy nem valami sok még ráadásul hamar is fogy kb 1 honap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

stiles

2017. szeptember 20.

Update: abbahagytam a bakinget vele, nagyon csúnya a flashback. Emiatt már biztos nem fogom újravenni, pedig időközben még a csomagolásával is megbarátkoztam.

Zsíros bôröm van, szóval (fôleg így nyár közeledtével) egy igazán jó púder elengedhetetlen számomra. Ezt leginkább az összetevôi miatt választottam, meg azért, mert már régóta ki szerettem volna próbálni egy loose powdert.

Nem mattít 100%-osan, viszont sokáig kibírja vele a bôröm csillogás nélkül, ami hatalmas teljesítmény. Az ezzel elért szép bôrfény amúgy jobban is tetszik, mint az extra matt finish, amit eddig preferáltam. Jól fixálja az alapozót és a korrektort is, illetve simán hidratáló fölé felrakva is szebbé varázsolja a bôrt. Nem irritál, nem pattogok ki tôle.

Viszont nem vagyok vele teljesen boldog. Elôször is hiába szép csillogós papírdobozba rakták, maga a púderesdoboz katasztrófa, táskába dobni a papírdoboz nélkül esélytelen, mert összevissza porol (amúgy szerintem loose powdert ne vigyetek magatokkal napközben touch-up céljából, most kifejezetten utazásra gondolok a táskába pakolás szempontjából). Otthon használni is nagyon macerás, ha sietek, inkább pressed powder után nyúlok, minthogy ezzel szórakozzak, megspórolok vele 2-3 percet. A kiszerelés pedig nagyon-nagyon kicsi: összehasonlításnak a Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder 29 grammért 38 dollár (kb 10 500 Ft), ez pedig 8 grammért 7400 Ft, tehát ez 2.5x drágább, mint a LM púder, csak azt nem lehet itthon kapni. Leginkább ez bosszant benne, mert nagyon picinek találtam a dobozt, amikor kinyitottam - hiába költök szívesen, ha jó minôségû a termék, szerintem ez 2-3 hónap alatt el fog fogyni, és ez nekem nem oké.

Még nem tudom, újraveszem-e, de amúgy ez egy teljesen korrekt púder, csak a kiszereléssel és a csomagolással van gondom, magával a termékkel nincs. Viszont ezek miatt nem tudnék jó szívvel 5 csillagot adni, így legyen 4.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Rovett

2016. december 30.

Körülbelül szeretem. Én a face and bodyra használom, hogy ne legyen disco gömb effektus a fejem. Épp csak annyira "mattítja" le, hogy természetes ragyogása legyen a bőrömnek.
Körülbelül bőrtökéletesítő. De ehhez el kell találni a megfelelő mennyiséget. Ami azt jelenti, hogy inkább kevesebb legyen, mint több.
Én ehhez egy közepes méretű duo fiber púderecset használok. Ez a legjobb választás, mivel csak a leghosszabb szálak érnek bele a porba, a többi csak eldolgozza az arcon a terméket.
Egy picit azért eeehhhhh.. Mert nem bír ki egy egész napot. Reggel felviszem, és délre már nyoma sincs. A kiszerelése pedig nem táska barát... Egy kompaktnak lennie kell nálad, ha nem akarsz disco fejet a nap másik felében.
Kifejezetten alkalmi sminktermék. Tehát megjelenésekre, rendezvényekre. Pár órás ceremóniákra tökéletes. Ennyit tud nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Hilneot

2016. június 7.

Fél éve megvettem, de amikor használom másnapra néhány gyulladt csomó jön ki rajtam. Nem pattanás, valami hasonló. Soha nincs rajtam ilyesmi, csak akkor, ha ezt használom és ezt hónapok alatt rendesen kifigyeltem. Amúgy az állaga/tapintása sem tetszik, mert olyan benyomást kelt, mintha nagyon apróra őrölt üveg lenne ez a por. Feltéve tényleg láthatatlan és pont ezért vettem meg, de nem fogom elhasználni a fentiek miatt. Penzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.