MAC

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, krémállagú ajakrúzs.

Kiszerelés: 3,6 g

Azaleeh

2018. január 4.

Életem szerelme volt ez a rúzs, viszont már sehol sem lehet kapni! :(
Én nagyon szerettem, iszonyat tartós volt ahhoz képest, hogy milyen krémes. Nem száradt ki alatta az ajkam , gyönyörűen pigmentált. Elég sokáig bírta, de lassan elfogy és akkor gyászolok. De nem adom fel a reményt....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Életem szerelme volt ez a rúzs, viszont már sehol sem lehet kapni! :(

Mse

2016. január 1.

Bár 15 órát valóban nem bír ki, de nem is várom el. Az Unlimited árnyalat tulajdonosa vagyok, gyönyörű árnyalat, igazi bogyós gyümölcs szín. Felvitelkor krémes állagú, majd a szájon megdermed. Állagát tekintve, masszív, kemény rúzsról van szó.
Szuper tartós rúzs!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Szuper tartós rúzs!!!!

Detti

2013. március 16.

A so very good árnyalat tulajdonosa lettem. :) Annyi jót írtatok a MAC termékektől, hogy ki kellett próbálnom. Egyetértek az előttem szólóval, mert 15 órát valóban nem bír ki igazítás nélkül. Mivel a reklámot nem láttam, így nem is azért vettem meg, mert ezt vártam volna tőle. Sima MAC rúzzsal kapcsolatban sincs (még) hosszabb távú tapasztalatom, de színválasztásnál teszteltem olyat is, és textúrára teljesen megegyezik ezzel, és a pár perces viselés alatt én sem tapasztaltam különbséget a kettő között. Viszont az eddig használt rúzsaimat magasan felülmúlja, mind tartósságban, mind fedésben és "kényelemben". Biztos, hogy fogok még MAC rúzst vásárolni, de legközelebb a simát szeretném kipróbálni. Több árnyalat is nagyon tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

adri251982

2012. július 15.

Mivel tartós rúzsként forgalmazzák, elvártam volna, hogy kitart 15 órán át (ezt ígéri a reklámszöveg). De ez nem így van. Semmivel nem tartósabb, mint a "sima" matt MAC rúzsok. Ugyanazt tudja: szép szín, egyenletes kopás, finom illat. De nem 15 órán keresztül. Kb. 4-5 órát bír, evéssel-ivással, utána már igazításra szorul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Ppg-26/Dimer Dilinoleate Copolymer, Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.