MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve rózsa illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

Belyus

2019. november 20.

Szépen egységesíti a bőrt, elveszi a porosságot és gyönyörű, egységes bőrképet ad. Ellenben nem teszi a sminket tartósabbá, illetve nagyon rossz a fújóka kialakítása, és nem finom permetet ad, hanem néha nagy cseppeket permetez a bőrre. Emiatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Sziporka88

2019. október 19.

Az illata csodás, tényleg finom rózsavíz. Frissítő a hatása. Sajnos a fixálásban nem a legjobb, amit várnék tőle azt nem teljesíti. ☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

livia0

2019. szeptember 10.

Ár érték arányban nem a legjobb. Nekem szinte nem is tetszik. Frissíti a bőrt de azt bármelyik másik olcsóbb kategóriás drogériás termék is megteszi. Nekem ha keveset fújok, ha sokat ugyanúgy elmossa a sminkem. Különösebb illata nincsen, ami van hamar elillan. Nekem a kókuszos és az ajándékba kapott natúr van meg. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

tiffanyriti

2019. augusztus 12.

Imádom az illatát, friss, tiszta rózsa illat. Mielőtt reggel elindulok akkor szoktam használni. Nem irritálja a bőröm, hidratálja azt. Valóban fixálja a sminket, bár én nagyon keveset használok. Selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

alidak

2019. július 22.

A megszokott fix+ minõség, talán kicsit dewy-bb az eredeti változatnál. Isteni az illata, és tetszik, hogy csak rózsavíz van benne, és nem illóolaj, ami irritálóbb. Nem lengi körül az embert a rózsaillat, inkább csak kifújáskor érzõdik, és amig megszárad. Az illata inkább frissen szedett rózsákra emlékeztet, mintsem parfümre. Én imádom a fix+ot, az egész smink természetes hatásù és ragyogó lesz, semlegesíti a maszkos hatást. Nem lesz feltétlenül tartósabb tõle a makeup, hanem szebben kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

kepszakadas

2019. július 22.

Az illata nagyon kellemes, de ennél azért használtam már tartósabb fixálót is, hiába használom előtte és utána is. Így nyáron viszont kifejezetten jó a bőrömnek, jól hűsít..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Isabell

2019. július 4.

Imádom!! :) Az illata jobban tetszik mint a kókuszos változatnak de ugyanolyan jó smink előtt/után de ecsetre fújva is gyönyörű eredményt lehet vele elérni. Elég gyorsan fogy, de ha elfogy biztosan újra veszem. Szeretnék más illatokat is kipróbálni majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Veronika8614

2019. május 28.

Rozsas valtozatban volt meg, szerettem, jol hidratal, de a Pixi Glow mist-je es a Rose Glow mist-je meg jobban bejon, mert ezeket sima arctoniknak is tudom hasznalni, de ez majdnem annyira jo, szepen kisimitotta a vizhianyos vonalaimat. Talan a Pixiben tobb az apolo osszetevo, de ez a masodik legjobb, amit eddig probaltam, smink ala es fole is hasznaltam, es nem "kukacosodott" tole az alapozo, mint sok mas ilyen arcpermetnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

kompothal

2019. május 10.

Ajándékba kaptam, illata szuper, imádom a rózsa illatot, de a hatása nem jön be.
Többet vártam volna, annyira nagyon akartam szeretni de nem tudom :(

Ragacsos lesz, zsíros, lefolyós.. pedig a fúvókája jó, nem selejtes, szépen permetez..

Nem fogok újat venni. Ennél az Avon 1000Ft-os fixálója is jobb sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Többet vártam volna, annyira nagyon akartam szeretni de nem tudom :(

Nem fogok újat venni. Ennél az Avon 1000Ft-os fixálója is jobb sajnos.

fenye

2019. május 6.

Lehet velem van a baj, illetve, hogy rosszul használom. Nekem a kókusz illatú van meg. Sem a kókusz illatot nem érzem, sem pedig a smink tartósságát nem tapasztaltam. Az is elképzelhető, hogy túl sok jut belőle az arcomra, és ettől inkább az az érzésem van, hogy amint rápermetezem szétfolyik tőle a smink.
Eddig, a rossz tapasztalatok miatt, nem sokat használtam. Lehet kipróbálom sminkelés előtt, hátha úgy jobban működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.