MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adorei, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Praktikus, mechanikus korrektor stift. Közepes, építhető fedése és természetes matt hatása van.

16 árnyalatban elérhető

MAC Studio Fix Perfecting Stick - NW30
Ár: 3500 , Eladó: bebecske22
Állapot: kb. 3x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Blaha Lujza téren, vagy a Westendnél lehetséges. Kérésre postázok is!

Sz. Csilla

2020. március 22.

Szépen, természetesen néz ki a bőrön. Nekem lehetne erősebb a fedése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Szépen, természetesen néz ki a bőrön. Nekem lehetne erősebb a fedése.

zsembesluca

2019. január 18.

engem nagyon meglep, hogy ez nem lett egy nagyon közismert, kedvenc termék. A Mac alapozoja után, ami maradt bőrhiba, ez teljesen elfedi! imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Anna-

2018. március 16.

Krém kontúrozó terméket kerestem, eredetileg rendelni akartam Cult Beutyrol, de végül becsábultam a Mac-be és úgy döntöttem megnézem hogy mit ajánlanak e célra. Az NW50-es legsötétebb árnyalatot vettem, ami nagyon sötét barna de kicsit hidegebb tónusú ezért tetszett meg. Nagyon krémes, építhető, természetes hatást tud kelteni. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, illetve amikor az üzletben próbáltam kicsit leszedte az alapozómat ezért csak 4 csillag, de eddig tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag