MAC

Ár:   12 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2022. március 28.

Ár:   12 400 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• akár 12 órán át biztosítja a hibátlan megjelenésű arcbőrt
  • egyenletessé teszi a bőr színárnyalatát
  • bársonyosan matt arcbőrt eredményez
  • csökkenti a tág pórusok láthatóságát
  • közepes, de akár teljes fedést biztosít
  • nincs szárító hatása, hagyja szabadon lélegezni az arcbőrt
  • nem folyik el és nem ül meg a ráncokban
  • izzadság- és nedvességálló

51 árnyalatban kapható

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation NW30
Ár: 5000 , Eladó: kittimatuz
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost (a posta költsége a vevőt terheli)
Ár: 6500 Ft , Eladó: kriszticsku
Állapot: 2 smink készült vele, Helyszín: Budapest XI. ker. , fizetés: Fizetés banki átutalással, Foxposttal küldöm illetve személyes átvétel lehetséges Bp-en az Allee bevásárlóközpontnál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fszabo84

2022. május 9.

Puderkent bevalt, ne onmagaban fedo termekkent nem. Nagyon poros, elohozza a szaraz reszeket, ugyanakkor gyorsan arfenylik t vonalban.
Primer mindenkeppen szukseges hozza az esetemben, viszont a L’oreal uj nude tinted serumjaval csodasan egyuttmukodik!

Tetszik h kompakt a kiszerelese, szuper a szivacsa es a kis tukor benne, de tobbet vartam tole onmagaban hasznalva, plane ezert az arert, ugyhogy csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

umpalumpa

2022. április 21.

Sokáig próbálgattam kicsi aranyos mintában (nagyon cuki, kis pan-ben a púder és egy picike szivacs mellette) és boltban is. Végül úgy dönttöttem nem ez lesz az én "emberem".
A közepes fedés megvalósult, de nem volt egyenletes. A t-vonal nagyon hamar átfényesedett, melegben fél órát sem maradt rajta a púder. Szivaccsal, ecsettel sem sikerült megfelelő eredményt elérni vele. Kipróbáltam bb krém és alapozó fixálásra is, de úgy meg túl sok lett a réteg az arcomon, ami egy öregedő bőrön különösen ronda tud lenni. Végül munkahelyi javítópúderként végezte a kis hely miatt és csak hogy ne kelljen kidobni.
Szerencsére megtaláltam azóta a nekem való kánikula-sminkhez alkalmas púderalapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 21.

Tmr111

2022. április 13.

Nincs poros hatása az arcon, nem okoz több pattanást. Úgy néz ki beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Nincs poros hatása az arcon, nem okoz több pattanást. Úgy néz ki beválik :)

11Stella11

2022. április 11.

Alapvetően nem szoktam nagyon púderezni, de ehhez automatikusan nyúlok. Szem alá és T-vonalba szoktam tenni picikét és akkor sokkal tartósabb is lesz a sminkem illetve tényleg elég hosszan javít a fényesedésen. Nem mondanám, hogy az olcsóbb vetélytársak púderei manapság ne ütnék meg ezt a színvonalat. Ha elfogy szerintem csak az ára miatt nem veszem újra. Összefoglalva: Teszi a dolgát, kényelmes, praktikus

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

FoxMoni

2022. február 3.

Nagyom imádom, az egyik legjobb púder, amit valaha próbáltam. Nincsen tőle az embernek porcelánbaba arca, természetes a hatása. Biztos, hogy újra meg fogom venni, ha kifogy, bár már rég óta használom és még mindig jól bírja.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Önmagában is megállja a helyét, de ha teljesen tökéletes végeredményt szeretnék, egy bb krémmel együtt az igazi. Sokáig elég volt, lassan újravevős. Nagy előny, hogy erős a kompakt, bírja a rendszeres táskában kavargást is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

dbeata

2021. május 26.

Update 2021. 05. 26.
A héten végre eljutottam egy Mac márkaboltba és rájuk zúdíthattam a panaszomat, miszerint szerintem nem jó színt kaptam egy másik Mac üzletben. A zavart növelendő, a hölgy nagyon kedvesen és meggyőzően elmondta, hogy higgyem el, jót kaptam, nekem az NW kell, mert rózsás az altónusom... na mindegy, most már teljes fejemben a zűr meg a zavar, de elfogadtam amit mondott és megnézegettem az NC púdereket, amik tényleg nagyon sárgásak voltak. Az viszont igaz, hogy az NW30-at meg lehetne próbálni, de inkább keverve az NW25-tel, mert önmagában nagyon sötét. Itt tartok most.

Update 2021. április 17.
Eltelt egy hét, és használtam néhányszor. Picit sápaszt. Mivel a korrektorom is fogy (Mac NW20 árnyalat, nagyon rég vettem, nem vakon, hanem próbasmink után ajánlották), gondoltam, próbálok a neten tájékozódni, milyen árnyalatok vannak. Legnagyobb ledöbbenésemre akkor derült ki számomra, hogy a Mac-nél az alapozó színek pont fordítva használandók, mint a többi márkánál. Tehát akinek meleg az altónusa, annak a C-t ajánlják, akinek hideg, annak a W-t. Én direkt elmentem a Westend-beli Mac üzletbe, hogy ne tévedjek az árnyalatot illetően és rendeljek vakon. És ott adtak ezek szerint rosszat. Pedig még mondta is a hölgy, hogy igen, nekem meleg altónusaim vannak, azért kell nekem az NW....
Szóval így jártam. :( Legnagyobb szerencsémre viszont tegnap egy kedves hölgytől, akitől egyéb Mac kozmetikumokat vettem, kaptam egy tubus NC30-as alapozót, így most ki tudom próbálni a sötétebb és hideg tónusú színt. A keresés folytatódik...
Még megpróbálom highlighterrel, bronzosítóval kombinálni, hátha úgy kevésbé egybefüggően sápadt az összhatás.

2021. április 10.
A Glamour napok alkalmából megleptem magam egy Mac púderrel. Már épp ideje volt. Elmesélem. Előzőleg volt már egy korrektorom NW20-as árnyalatban. Nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen lenne, ha kipróbálnám a púder foundationt a Paula's choice színezett hidratálóval, mivel ódzkodom a folyékony alapozóktól. Hogy miért is? Egyrészt mert alkoholt tartalmaznak, másrészt viaszbábu leszek tőle, harmadrészt így is küszködök az olajos szeborreás, öregedő bőrömmel. Amikor az üzletben megmutatták az NW25-öt, hogy akkor ismerkedjünk meg, ijedten tiltakoztam, neee, nem akarok porcelánfej lenni...:( de a következő árnyalat, az NW30 tényleg setétlett a homlokomon. Annyira pigmentált, annyira szuperül egybeolvad a bőrömmel, egységesíti az összképet. Nem fed teljesen, nem is szeretném, pont jó. Egész napos viselet után is vállalható a fejem, nem fénylik zavaróan a homlokom és az orrom környéke.. szeretem. Ami picit fura, hogy ez az egész Mac márka olyan backstage-es, nem luxi, fényeskedő, inkább puritán, indusztriál a termékek csomagolása, megjelenése. A púderdoboz is kicsit olcsó műanyag érzetű. A termékminőséggel nincs összhangban. De ez csak egy észrevétel. Még kíváncsi vagyok, nyáron hogy alakul a bőrszínem, és hogy kell-e váltanom eggyel sötétebbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

Update 2021. 05. 26.

Update 2021. április 17.

2021. április 10.

Dorcsi12

2021. április 8.

Imádom!
Bár épp szárazabb a bőröm, mégsem nézek ki vele úgy, mint aki belehajolt egy lisztes bödönbe.
Számomra megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Imádom!
Számomra megérte az árát.

biankaedlinger

2020. december 3.

Önmagában nekem annyira nem jött be, de lehet csak azért, mert nem használom megfelelően. Viszont fixálásra tökéletes, én Clinique Anti Blemish alapozót használok. Gyönyörű a bőröm tőle és a színe is passzol. Kolléganőmnek nem jött össze a színválasztás, nekem viszont pont jó az NW20-as árnyalat, így átvettem tőle kedvezményes áron. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Adriii93

2020. november 6.

Szerettem volna egy olyan púdert, amit használhatok alapozó fixálásra, de önmagában is elegendő fedést biztosít. Ez a termék tökéletesen hozza az elvártat, közepes fedése van, természetes bőrképet eredményez. Tuti újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.