MAC

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2018. október 22.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Púder és alapozó egyben. Erős fedésű alapozó, matt bőr a végeredmény. Hosszantartó, 8 óráig is fennmarad.

Ár: 5000 Ft , Eladó: gioia
Állapot: 2-szer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 4.500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Allee, Budaörs

dbeata

2021. május 26.

Update 2021. 05. 26.
A héten végre eljutottam egy Mac márkaboltba és rájuk zúdíthattam a panaszomat, miszerint szerintem nem jó színt kaptam egy másik Mac üzletben. A zavart növelendő, a hölgy nagyon kedvesen és meggyőzően elmondta, hogy higgyem el, jót kaptam, nekem az NW kell, mert rózsás az altónusom... na mindegy, most már teljes fejemben a zűr meg a zavar, de elfogadtam amit mondott és megnézegettem az NC púdereket, amik tényleg nagyon sárgásak voltak. Az viszont igaz, hogy az NW30-at meg lehetne próbálni, de inkább keverve az NW25-tel, mert önmagában nagyon sötét. Itt tartok most.

Update 2021. április 17.
Eltelt egy hét, és használtam néhányszor. Picit sápaszt. Mivel a korrektorom is fogy (Mac NW20 árnyalat, nagyon rég vettem, nem vakon, hanem próbasmink után ajánlották), gondoltam, próbálok a neten tájékozódni, milyen árnyalatok vannak. Legnagyobb ledöbbenésemre akkor derült ki számomra, hogy a Mac-nél az alapozó színek pont fordítva használandók, mint a többi márkánál. Tehát akinek meleg az altónusa, annak a C-t ajánlják, akinek hideg, annak a W-t. Én direkt elmentem a Westend-beli Mac üzletbe, hogy ne tévedjek az árnyalatot illetően és rendeljek vakon. És ott adtak ezek szerint rosszat. Pedig még mondta is a hölgy, hogy igen, nekem meleg altónusaim vannak, azért kell nekem az NW....
Szóval így jártam. :( Legnagyobb szerencsémre viszont tegnap egy kedves hölgytől, akitől egyéb Mac kozmetikumokat vettem, kaptam egy tubus NC30-as alapozót, így most ki tudom próbálni a sötétebb és hideg tónusú színt. A keresés folytatódik...
Még megpróbálom highlighterrel, bronzosítóval kombinálni, hátha úgy kevésbé egybefüggően sápadt az összhatás.

2021. április 10.
A Glamour napok alkalmából megleptem magam egy Mac púderrel. Már épp ideje volt. Elmesélem. Előzőleg volt már egy korrektorom NW20-as árnyalatban. Nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen lenne, ha kipróbálnám a púder foundationt a Paula's choice színezett hidratálóval, mivel ódzkodom a folyékony alapozóktól. Hogy miért is? Egyrészt mert alkoholt tartalmaznak, másrészt viaszbábu leszek tőle, harmadrészt így is küszködök az olajos szeborreás, öregedő bőrömmel. Amikor az üzletben megmutatták az NW25-öt, hogy akkor ismerkedjünk meg, ijedten tiltakoztam, neee, nem akarok porcelánfej lenni...:( de a következő árnyalat, az NW30 tényleg setétlett a homlokomon. Annyira pigmentált, annyira szuperül egybeolvad a bőrömmel, egységesíti az összképet. Nem fed teljesen, nem is szeretném, pont jó. Egész napos viselet után is vállalható a fejem, nem fénylik zavaróan a homlokom és az orrom környéke.. szeretem. Ami picit fura, hogy ez az egész Mac márka olyan backstage-es, nem luxi, fényeskedő, inkább puritán, indusztriál a termékek csomagolása, megjelenése. A púderdoboz is kicsit olcsó műanyag érzetű. A termékminőséggel nincs összhangban. De ez csak egy észrevétel. Még kíváncsi vagyok, nyáron hogy alakul a bőrszínem, és hogy kell-e váltanom eggyel sötétebbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

Update 2021. 05. 26.

Update 2021. április 17.

2021. április 10.

Dorcsi12

2021. április 8.

Imádom!
Bár épp szárazabb a bőröm, mégsem nézek ki vele úgy, mint aki belehajolt egy lisztes bödönbe.
Számomra megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Imádom!
Számomra megérte az árát.

biankaedlinger

2020. december 3.

Önmagában nekem annyira nem jött be, de lehet csak azért, mert nem használom megfelelően. Viszont fixálásra tökéletes, én Clinique Anti Blemish alapozót használok. Gyönyörű a bőröm tőle és a színe is passzol. Kolléganőmnek nem jött össze a színválasztás, nekem viszont pont jó az NW20-as árnyalat, így átvettem tőle kedvezményes áron. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Adriii93

2020. november 6.

Szerettem volna egy olyan púdert, amit használhatok alapozó fixálásra, de önmagában is elegendő fedést biztosít. Ez a termék tökéletesen hozza az elvártat, közepes fedése van, természetes bőrképet eredményez. Tuti újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

glilla

2020. október 30.

Update: Napi használat mellett is több,mint fél évig elég, már harmadjára vettem újra. :) Megéri rá beruházni, nagyon szép a fedése, tartós, nem okoz pattanásokat. Az én világos bőrömre végül az NW15-ös árnyalat lett a befutó.

Hibátlan, eddigi legjobb, amit próbáltam. Szép porcelánbaba bőrt lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

balazskrisztii

2020. október 24.

Kedvenc Next to nothing púderem megszűntetése után kerestem valamit, ami ahhoz hasonló (legalább színben...) A színt nagyjából sikerült eltalálni, de az összkép más, pont az hiányzik, amit anno a next to nothingnál reklámoztak :( szépen fent marad a nap végéig, nem használok alá alapozót, csak szérumot és fényvédőt, de így is kicsit mű hatása van. Emiatt és az ára miatt max 4*, mert nem lehet összehasonlítani a másik púderrel, ok., nem is ígérik ugyanazt a hatást......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

arizona07

2020. október 14.

Drága ugyan, de végre a tökéletes szín! Se nem sárgás se nem rózsaszín. A púder állaga zseniális, jól lehet vele dolgozni, építhető. Olyan max. közepes fedésre saccolnám (ha max. 2 rétegben építed, maszk hatás nélkül), szépséges matt finishe van, rajtam úgy 4 órát bír aztán átfénylik attól függően mi van alatta. Nagyon minőségi, ez erződik a bőrödön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Ha púder akkor csakis mac, legyen ez folyékony vagy szilárd.
Tartós, sokáig elég, és teljesíti a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Ha púder akkor csakis mac, legyen ez folyékony vagy szilárd.
Tartós, sokáig elég, és teljesíti a hozzá fűzött reményeket.

dkitti87

2020. október 11.

Update:
Mar haromszor vettem újra, neha próbálok alapozót használni de egyszerűen mind annyira látszik az arcomon, hogy mindig ezt kell használnom és továbbra is szeretem.

Imadom! Mindenkeppen olyan pudert akartam ami nem csak fixalo, hanem onmagaban is hasznalhato es ez a puder tokeletes, annyira szep fedese van, hogy alapozo sem kell ala. Pont eltalaltuk az eladoval a szint is, ez a kedvencem lett, jobbat meg sosem talaltam. A szivacsot is szeretem, praktikus a tukor is. Szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Update:

dorkaww

2020. április 24.

Kombinált arcbőröm miatt a t zónám extra zsíros. Matt alapozót semmi esetre nem akartam inkább púdert. Arra viszont ez tökéletes. Kevés kell belőle, én egy nagyfejű ecsettel szoktam felvinni. Ilyen hasznalat mellett egy életre elég lesz. Eddig átlátszó púdert használtam az sajnos nem működött egyáltalán.

Update: 1 évig elég volt mindennapos használat mellett, és már újra is vettem! továbbra is imádjuk egymást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.