Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2018. október 22.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Púder és alapozó egyben. Erős fedésű alapozó, matt bőr a végeredmény. Hosszantartó, 8 óráig is fennmarad.

Ár: 8000 , Eladó: lejlova
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
MAC Studio Fix Powder Plus Foundation C4
Ár: 6000 HUF , Eladó: Narancs
Állapot: ÚJ, csak kipróbált!, Helyszín: Budapest és Vác, fizetés: személyes átvétel vagy postai út (postaköltség a vevőt terheli)
Colette221

2019. június 22.

Nagyon tetszik ez a termék. Közepes a fedése, de egyéb módszerekkel akár sokkal magasabb fedést is elérhetünk. (érdemes utánaolvasni) N4 árnyalatban van meg, ami a világos bőrömre tökéletes. Ez egy púderalapozó. A textúrája miatt én tuti nem tenném fel folyékony alapozó fölé, inkább csak magában használom. Nyárra tökéletes, csak télen használok folyékony alapozókat, és szerencsére a bőrömön már nincsen sok hiba. Ebben a hőségben is bírja. Borsos az ára, de megéri, főleg ha az ember megfelelő árnyalatot vesz meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Maze

2019. június 16.

Nagyon szeretem. Közepes a fedése, ha kell akkor én korrektorozni szoktam alá. Nem zsírosít, viszonylag tartós, inkább természetes, mint maszk hatású :)
Néha ecsettel néha a hozzávaló kis szivaccsal oldom meg a felvitelt, mind a két megoldást szeretem igazából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Villango

2019. május 29.

UP3.: újravettem, mert szerettem nagyon, és most végre sikerült a megfelelő színt kiválasztani, ami 2 árnyalattal világosabb mint amit az első lány rakott fel rám :) hát ez van, nálam a kísérletezgetés mindig is sok időbe és pénzbe került. Ez a mostani nekem az NC30.
Most megkértem a MAC-es artist-ot hogy jó vastagon tegye fel hogy a bőröm színe ne üssön át a leheletvékony púder rétegen....mert a rossz színválasztásnak ez volt a fő oka. Persze olyan iszonyú vastagon nem használom, de a jó szín megtalálásának érdekében muszáj volt így feltenni. Az érdekelt, a nyakam színével hogyan harmonizálnak.
Kiszolgálás most is csillagos 5-ös, termék pedig még mindig ennyi :)

UP2.: alapozó fölé ez már túlzás, maszkszerű lesz és kényelmetlen, képtelenség olyan vékonyan felvinni hogy elbírjon még egy alapozót is.
Mivel nagyon erős a fedése vastagabban felvíve, megállja a helyét alapozóként is, próbáljátok ki úgyis nyugodtan, elég alá egy fényvédő.
Nekem jobban működik szintetikus szálú ecsettel mint valódi szőrrel, de még kísérlet alatt van a dolog. :)

UP.: na kiderült hogy nem tökéletes a színe a púdernek amit a lány feldobott rám az Arénában és amit aztán megvettem, csak annyira vékonyan tette fel hogy a bőröm színe még simán érvényesült alatta. :-))))
Na ez persze arra motivál hogy én is nagyon vékonyan tegyem fel. Én mondjuk nem nyomkodom a bőrömre az ecsetet hanem seprem, de nem bontja fel a krémet, nem csíkos, nem maszkos. Nagyon jól lehet vele dolgozni, egy álom a használata.

És most ért be amit mindig is gondoltam: amikor egy nő azt mondja nincs ideje reggel feldobni egy alapozót/púdert magára, akkor neki azt mondanám, ezt ecsettel konkrétan 15 azaz TIZENÖT másodperc alatt teszem fel úgy hogy azért nem nagyolom el, mert van egy két apróság (szem alatti sötétebb rész, régi pattifoltok....) amit nem árt lefedni.

Feltetettem egy nagyon cuki lánnyal az Arénában, és maga a tökély. Egész nap tart, nincs kopás, nincs lefolyás. Rajtam nem matt, de én azt nem is szeretem. :)
Nagyon nagyon kevés kell belőle, szóval biztos sokáig kitart majd.
Ha vékonyan tesszük fel olyan mint egy tökéletes 2. bőrréteg.

És soha ne vegyetek úgy alapozót hogy ott az üzletben felrakják rátok, passzol a szin majd kint a kertben nem, de már megvettétek. Én ha ennyit akarok költeni vmire, azt alaposabban intézem. Felrakatom magamra, majd otthon a világosban a nagytükörben melltartóban összevetem a nyakammal, és még a dekoltázsommal is. :) Igy nincs csalódás.
És még valami. Az Aréna-s lányok MINDIG nagyon kedvesek, segitőkészek és türelmesek velem, ma is egy új lányt ismertem meg, le a kalappal, csak igy tovább!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Kiszolgálás most is csillagos 5-ös, termék pedig még mindig ennyi :)

Nagyon nagyon kevés kell belőle, szóval biztos sokáig kitart majd.
Ha vékonyan tesszük fel olyan mint egy tökéletes 2. bőrréteg.

dorkaww

2019. május 20.

Kombinált arcbőröm miatt a t zónám extra zsíros. Matt alapozót semmi esetre nem akartam inkább púdert. Arra viszont ez tökéletes. Kevés kell belőle, én egy nagyfejű ecsettel szoktam felvinni. Ilyen hasznalat mellett egy életre elég lesz. Eddig átlátszó púdert használtam az sajnos nem működött egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

szaszkoj

2019. április 24.

Hát nem is tudom :S
A fedése nagyon jó ennek a púdernek, én púderalapozóként használom, önmagában, sosem teszek alá alapozót. Kicsit nehéznek tűnik a bőrömön, látszik, hogy van rajta smink, és furcsa módon foltosan fed: a homlokomon és az orcámon szép egyenletes, de az államon és az orromon össze-vissza, bizonyos foltokon jobban fed, máshol kevésbé (rendszeresen hámlasztok, szóval ez nem lehet az oka). Emellett a pórusaimat is eléggé kiemeli, plusz kb. 4 óra után már szörnyen átfényesedik.
De ami a legrosszabb, hogy minden kis ráncba beül, olyanokba is, amikről nem is tudtam, hogy vannak, úgyhogy a nap végére 10 évet öregít rajtam. Ha megpróbálom elegyengetni a ráncokat, akkor pedig feljön, nem oszlik el, úgyhogy fedetlen folt marad a helyén. Az áráról már ne is beszéljünk, +10.000 forint egy púderért elég durva.

(Nem a termék hibája, de miért van az, hogy a MAC-ben dolgozó lányok soha nem képesek a megfelelő színt ajánlani? Néha az az érzésem, hogy fogalmuk sincs arról, hogy mi alapján kellene kiválasztani a megfelelő árnyalatot...)

Szóval nagyon akartam szeretni ezt a púderalapozót, de biztos, hogy nem veszem újra, ilyen teljesítményű púdert jóval kevesebb pénzért is kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Hát nem is tudom :S

BeataK

2019. április 17.

Pozitívumai: Könnyen felvihető és matt finishe van. A fedés mértékével lehet “játszani” a felviteli módoktól függően. Nekem vizes szivaccsal a legszebb a végeredmény.
És a negatívumok: Gyorsan kopik és viszonylag gyorsan át is fényesedik. Púderként használva furcsa módon nekem rosszabbul teljesít. Fixálni kötelező utána.

Összességében szeretem, szinte minden nap használom, de sajnos nem tökéletes.
Lehet, hogy egy jó púdert kellene beszereznem mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Összességében szeretem, szinte minden nap használom, de sajnos nem tökéletes.
Lehet, hogy egy jó púdert kellene beszereznem mellé.

Emrana

2019. február 20.

Nagyon jól fed ez a púder! Kompakt és fixálóval együtt tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nagyon jól fed ez a púder! Kompakt és fixálóval együtt tökéletes!

And1

2019. február 3.

Nem szerettem volna túl nagy fedést, csak kicsit egységesebbé tenni a bőröm. Ecsettel vékonyan felvive nagyon jó. Szivaccsal vagy kézzel már túl vastag réteg számomra, nem természetes. Akinek hasonlóan száraz a bőre mint nekem nagyon alá kell hidratálni különben nem mutat szépen, illetve én fölé is fújok mindíg mac fix+-t. Összeségében így nagyon szeretem, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

HChristelle

2019. január 27.

Nagyon jól fed ez a púder! Én úgy szoktam használni, hogy felviszem egy púder ecsettel és utána a "hozzáillő" fixáló sprét fújom rá, így szerintem úgy néz ki mintha egy sima alapozót használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

anneshirley

2019. január 25.

A leírások és vélemények alapján egy megbízhatóan közepes fedésű alapozóra számítottam, de rajtam valamiért egyáltalán nincs fedése (függetlenül attól, hogy milyen módszerrel vagy mennyiségben viszem fel). Ami ennél is rosszabb, hogy néhány óra alatt szinte nyomtalanul eltűnik az arcomról, pedig nincs extrán zsíros ábrázatom (a T-vonal kivételével "normál" bőrrel rendelkezem). Így még masszívan drága fedőpúdernek sem tudom használni. Pozitívum, hogy nem okozott pattanásokat, és az NC15 árnyalat telitalálat a nagyon világos és sárgás bőrömhöz (külön köszönet az eladó hölgynek, aki megmentett attól, hogy a kolléganője az NC25-tel Donald Trumpot varázsoljon belőlem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.