MAC

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2018. október 22.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Púder és alapozó egyben. Erős fedésű alapozó, matt bőr a végeredmény. Hosszantartó, 8 óráig is fennmarad.

Ár: 6500 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/foxpost vagy személyes átvétel
MINI! MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
Ár: 1000 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség

dorkaww

2020. április 24.

Kombinált arcbőröm miatt a t zónám extra zsíros. Matt alapozót semmi esetre nem akartam inkább púdert. Arra viszont ez tökéletes. Kevés kell belőle, én egy nagyfejű ecsettel szoktam felvinni. Ilyen hasznalat mellett egy életre elég lesz. Eddig átlátszó púdert használtam az sajnos nem működött egyáltalán.

Update: 1 évig elég volt mindennapos használat mellett, és már újra is vettem! továbbra is imádjuk egymást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

maow

2020. március 28.

Imádom! Hétköznapokon csak ezt használom, hogy egy kicsit egységesítsem a bőrképemet, de kiválóan működik akkor is, amikor egy csúnya pattanást vagy pattanás utáni heget korrektorral elfedek és ezzel rápúderezek, na akkor aztán tutira eltűnik! Egész jól kordában tartja a kombinált bőröm kifényesedését, de azért a nap közepén nem árt egy kis kiigazítás. Nagyon stramm csomagolása van, jól lezárható, táskába/utazáshoz is tökéletes. Ráadásul rengeteg árnyalatban kapható, úgyhogy még én is találtam a fehér bőrömre egy tökéletesen passzoló árnyalatot (NC15). A hozzá járó kis pamacs is szuper, még a mosást is bírja. Nem tudok belekötni, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Kommentelo

2020. március 15.

Mindent betart amit iger.
Extra tartos, imadom!
Ujravevos abszolut!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Mindent betart amit iger.
Extra tartos, imadom!
Ujravevos abszolut!!!

Tempete

2020. március 11.

Elsőként nem mertem megvenni, mert féltem, hogy a fluiddal együtt már nagyon matt lesz. Így vettem egy minieralize skin finish pudert szintén à Mac tol. Az is egy nagyon szép púder, viszont vannak napok, amikor a bőröm egyszerűen ontja magából a zsírt... És akkor nem bírok vele, így kénytelen voltam beruhazni rá.. Főleg, hogy hamarosan jön a nyár, és akkor végképp nem tudok majd mit kezdeni ezzel a problémával. Fantasztikus kis púder! Nagyon szépen működik együtt a studio fix fluid alapozóval, en télen, tavaszzal és ősszel szeretem a rendes sminket. Látszik, hogy itt van, de nem kell belőle egy kiló. Mattnak mattít, de mégse az a nagyon csúnya poros végeredmény, amit utálok. Nem ül bele vészesen a barázdákba sem. KB 5-6 órát bírt ki fenyesedes nélkül, ami szép teljesítmény, a drogériásnpuderek ezt nem hozták az én extrém zsíros bőrömön.
Amikor reggel Meg csúszok az idővel akkor csak őt használom, alapozó nélkül egy kis korrektorral. Úgy is tökéletes :) vizesen nem merem használni, mert hallottam, hogy attól Meg keményedik, nem akarok ilyen drága cuccot tönkre tenni :D én egy kétoldalú Mac és ecsettel viszem fel.
Az eladó lány szépen kiválasztotta a szint az nc 25 os alapozó fölé, így nekem ebből az nc 30 van meg. Remélem sokáig elég lesz.
Száraz bőrre nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Száraz bőrre nem ajánlom!

Titanilla10

2020. február 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz ha megtalálod a tökéletes színt egy álom ez a kis púder.Nekem világos bőröm van az nw18 ast használom.Ecsettel viszem fel nagyon jól fed de még az a természetes nem túmaccs:)Mac-es fixálóval meg maga a tökély a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Zsannus

2020. január 25.

Egyértelműen 5 csillag. Szerintem a legjobb púder amit valaha használtam. Ha megtalálod a jó színt, nyert ügyed van. Nekem meg se mozdul az arcomon egész nap. Sőt át se fényesedik!!! Ami nagy szó!
Bátran ajánlom, bár kicsit borsos ára van :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Bátran ajánlom, bár kicsit borsos ára van :D

glilla

2019. október 27.

Hibátlan, eddigi legjobb, amit próbáltam. Szép porcelánbaba bőrt lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

herakut

2019. október 23.

Púderként használtam, de valóban nagyon erős ami nekem kevésbé jó. Kipróbálom alapozóként is, attól függetlenül lehet vele szépen dolgozni, csak ha a Bobbi púderhez hasonlítom finishként, úgy nekem egy annyira nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Közelharcot vívtam a boltban önmagammal pár hete amikor döntenem kellett, hogy ezt vegyem, vagy a Mineralize skinfinish-t.... Mindkettőt feltettük az arcomra és akkor ott nem láttam benne különbséget azon túl, hogy ez picit jobban fedett illetve szebb volt rajtam, de már alapból volt alattam színezett BB krém is.
Tudjátok, szívem szerint a Mineralize-t vettem volna, mert utálom a maszk hatást és érzést, és mindenki ódákat zeng róla, így nagyon kiszerettem volna próbálni, de nekem fényesdik a bőröm. Száraz de közben T vonalban nagyon átfénylik, pláne most nyáron, amit viszont utálok, és tudtam az itteni vélemények alapján, hogy a Mineralize még egy kis fényt is ad, illetve természetes hatású és féltem nekem az kevés lesz, így végül maradt a FIX. Az eladó hölgyek is ezt tanácsolták, hiszen a Mineralize pont ezért nem mindenkinek elég.
Nem tudom, hogy akiken van púder vagy alapozó és tökéletes a bőrük azoknak alapból is szép e a bőrük, de nekem ezzel a púderrel sem tökéletes baba bőr, de ez nem a termék hibája, viszont figyelni kell az adagolással, mert hamar maszk hatása lehet., BB krém/alapozó felé nekem kicsit sok, viszont önmagában nagyon jó, ezért is választottam amúgy őt, mert én szeretek csak púdert feldobni, amihez viszont ő a befutó, kordában tartja a zsírosodást, de mégsem nehezíti el a bőröm.
Szeretném kipróbálni a skinfinish-t is mindenképp, hátha az is elég nekem, de szerintem alap púdernek ez szuper.
Megbízható egy alap termék, mindennap használom, az első Mac púderem, szeretem:)
Majd még fogok updatelni a későbbiek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Majd még fogok updatelni a későbbiek során.

szaszkoj

2019. július 26.

Hát nem is tudom :S
A fedése nagyon jó ennek a púdernek, én púderalapozóként használom, önmagában, sosem teszek alá alapozót. Kicsit nehéznek tűnik a bőrömön, látszik, hogy van rajta smink, és furcsa módon foltosan fed: a homlokomon és az orcámon szép egyenletes, de az államon és az orromon össze-vissza, bizonyos foltokon jobban fed, máshol kevésbé (rendszeresen hámlasztok, szóval ez nem lehet az oka). Emellett a pórusaimat is eléggé kiemeli, plusz kb. 4 óra után már szörnyen átfényesedik.
De ami a legrosszabb, hogy minden kis ráncba beül, olyanokba is, amikről nem is tudtam, hogy vannak, úgyhogy a nap végére 10 évet öregít rajtam. Ha megpróbálom elegyengetni a ráncokat, akkor pedig feljön, nem oszlik el, úgyhogy fedetlen folt marad a helyén. Az áráról már ne is beszéljünk, +10.000 forint egy púderért elég durva.

(Nem a termék hibája, de miért van az, hogy a MAC-ben dolgozó lányok soha nem képesek a megfelelő színt ajánlani? Néha az az érzésem, hogy fogalmuk sincs arról, hogy mi alapján kellene kiválasztani a megfelelő árnyalatot...)

Szóval nagyon akartam szeretni ezt a púderalapozót, de biztos, hogy nem veszem újra, ilyen teljesítményű púdert jóval kevesebb pénzért is kapok.

Update: Újravettem. Na nem a teljesítménye miatt, hanem, mert a drogériában nincs normális színű, hasonló fedésű púder, ami ne lenne vagy kismalac-rózsaszín, vagy narancsszínű. Más high-end márkáknál biztos lenne jó szín, de pont a szemérmetlenül magas árat szeretném elkerülni. Amíg nem találok megfelelő színű alternatívát, marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Hát nem is tudom :S

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.