MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Erőteljes és energiát adó! A tiszta, pezsgő ásványvíz hűsen keveredik a friss lótuszlevelekkel és a korzikai citrussal és a szellőrózsa, nőszirom és kék cédrus meleg keverékével.

VickyV

2021. április 4.

Szerintem ez egy abszolút komfort illat, mégsem az az érzésed, hogy minden második szembejövő ezt fogja viselni.
Fiataloknak igazi tavaszi-nyári, citrusos vonalon mozgó frissesség.
Nem egy atomsokáig tartó, erőlteljes “egyenesenazarcodba” parfüm, de ez nem is egy ilyen kaliberű illat, hogy ezt várjuk el tőle😊
Húgomnak van egy üveggel, és rajta van egy kis citromos-krémes sütis beütése is😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Fiataloknak igazi tavaszi-nyári, citrusos vonalon mozgó frissesség.

VanillaBlossom

2019. október 13.

Épp ma próbáltam ki a kasszánál és egybõl bele is szerettem. Meg akartam venni, de szerencsére kifogytak belõle.
Az illata isteni és nagyon tetszik. Kicsit citrusos, kicsit édes, intenzív, de nem túl tolakodó - azt hittem, hogy az új kedvencemmel állok szemben...
Míg vásárolgattam folyamatosan szagolgattam és a párom is érezte körülöttem a felhõt, nagyon fincsi volt!
Kb egy óra múlva értem haza és konkrétan SEMMI sem érzõdött a bõrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Kb egy óra múlva értem haza és konkrétan SEMMI sem érzõdött a bõrömön.

lichtnori

2018. június 8.

Hmmm, hmm..... Szeretem az ilyen típusú illatokat. Rajtam inkább a citrusos jellege érződik, mint a vizes. Ezzel nem is lenne baj, ha csak egy kicsit is különlegesebb illat maradna rajtam leszáradás után! De sajnos nem. Ugyanis wc illatosító jellege lesz. De ami a legnagyobb baj, hogy nem tartós! A fenti termékleírásban az olvasható, hogy "erőteljes". Hát ez egy nagy vicc! Felfújom magamra, és egy óra múlva a karomat szaglászom, hogy érezzek belőle bármit is. Az illat megvan, de annyira bőrközelivé válik, hogy egyáltalán nem érződik. :-( Ne értsetek félre, nem letaglózni akarom a körülöttem lévőket, de hogy úgy kelljen keresgélni magamon az "illat morzsákat"....! Nagyon örülök, hogy a KM-es zsibin jutottam hozzá nagyon kedvező áron, mert ha ezért ki kellett volna csengessem a rendes árát..... Hát nagyon szomorú lennék. Nem tartós, nem különleges, nem egetrengető citrusos/aquás illat. Elhasználom a 20 ml-t, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Mancsoska

2018. május 27.

A golyós változata van meg, mert nem voltam biztos benne, hogy tetszik az illat, akármennyire furcsán hangzik. Azóta többször használtam, és ma már magabiztosan kijelenthetem, hogy ez lesz a nyári illatom,mert nagyon finom, citrusos, frissítő és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

prettyfruity

2018. április 18.

Rajtam sajnos szúrós, citrom és cédrus mix ez az illat. Az utóbbi jegy elnyomja a vizes-virágos vonalat, amire pedig nagyon kíváncsi lettem volna. Nem először járok így a cédrussal, így biztosan ez a hunyó abban, hogy rajtam nem működik szépen. A tisztaság illata megvan, de nem a kifinomult, hanem az "illatosított tisztítószer" fajta. Egyébként, nagyon emlékeztetett tini koromból az egyik Olsen lány neve alatt futó illatra - már nem tudom pontosan melyik színűre... Ehhez mérten, sajnos kicsit olcsó hatása is lett számomra, mivel a végén már azokat is csak szobaillatosításra használtam el. A tartóssága, egyébként meglepően jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

mplaura89

2016. július 9.

Csodás, gyönyörű, legeslegfinomabb aquás illat amivel valaha találkoztam. Eddig minden aquás illattal az volt a bajom, hogy nagyon mű, olyan pocsolyás illata volt, és semmi köze nem volt sem a vízhez sem a tengerhez. Ez az illat azonban annyira megbabonázott, hogy utoljára a Tom Ford Velvet Orchid-nál éreztem ilyen csodát. Friss, vizes, citrusos, közben mégsem fanyar hanem édes illat, és ahogy telik az idő, egyre krémeseik. Én sárgadinnyét is értek benne, bár az nincs a jegyek közt. Elvileg unisex illat, gyakorlatilag abszolút nőies, szexis illat, igazi nyári csemege. Sajnos csak 10 ml-em van belőle, hát féltve őrzöm, mert ez egy valódi kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Lauu

2016. április 8.

Szintén pénztár :) egész nap az orromban volt, folyton szagolgattam a kezemet és azt éreztem végre. Friss, nem édes, nem tolakodó, ma vissza is mentem megvenni. Nagy szerelemben vagyunk most mi ketten! A tartósságáról egyenlőre nem tudok nyilatkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Villango

2016. március 21.

UP: sajnos nagyon kevés ideig marad meg az illat..... :(

Naná hogy meg kellett szagolnom a pénztárnál. :)
Nagyon nagyon finom, annyira, hogy biztos hogy nálam fog landolni nemsokára. :) Jó ideje keresem az Omnia GreenJade parfümöm utódját (már nem gyártják), és ő talán tényleg lehetne az.
Én uniszexnek mondanám, sőt, elszáradáskor elég maszkulin is, de ez nem veszít a fényéből. Gyönyörű tavaszi nyári imádás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

UP: sajnos nagyon kevés ideig marad meg az illat..... :(

Naná hogy meg kellett szagolnom a pénztárnál. :)

varga

2015. augusztus 13.

Amint megszagoltam, beleszerettem az illatba, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Amint megszagoltam, beleszerettem az illatba, egyszerűen tökéletes.

Heloise

2015. április 13.

Annyira, de annyira....teljes a szerelem! Eddig csak a sminkek szerelmese voltam M.A.C. téren, de mostmár a parfümöt is imádom. Tavaszra, nyárra kötelező darab. Csak egy fújást próbáltam az üzletben, azt is csak egyet a csuklóra, de még zuhanyzás után is érezni lehetett. A párom eddig még sosem mondott ilyet, hogy "holnap azonnal menjünk vissza és vegyük meg"..., mert telitalálat, és gyűjteményes darab. Friss, vizes jellegű, mégis tartós. Virágosnak nem mondanám, inkább tisztaságillat egy kis fás jeggyel. A Fragranticán unisex-nek írják, szerintem ezért is tetszhet ennyire a férfiaknak is, de szerintem férfiakhoz nem illik. Vagány, határozott és hűvös illatnak írnám le, semmiképpen sem romantikus estére való, buja illat. Inkább nappali, munkába-, irodába járós, hétvégi kirándulós, tengerparton nyaralós. :)

Update: beszereztem egy üveggel, párom még mindig odavan érte, én csak egyet sajnálok, hogy magamon már nem érzem annyira intenzívnek. Persze így is szeretem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.