Mad Hippie

Ár:   $27.19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrikanemeth, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $27.19
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidáns hatású C-vitaminos szérum, amely élénkíti, feszesíti és kisimítja a bőrt.

Knori

2022. május 13.

Reggel, felkenés után látványosan kisimítja az arcom, a szem alatti karikákat is, kevésbé zsíros és pattanás mentes a bőröm. Számomra nagyon kellemes a használata, szeretem az állagát, az illatát is, mindig újravenném csak sajnos itthon folyton készlethiányos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 13.

Mütyesz

2021. szeptember 15.

Kezdő C-vitaminnak szerintem tökéletes. Semmi irritáció, kellemes illat ami aztán elillan, hamar beszívódik. Egy üveg után erősebbre váltok, de én abszolút azt tapasztaltam, hogy egységesítette a bőrképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

niki123

2021. szeptember 9.

Eddigi egyik legjobb C-vitaminos szérum, amit kipróbáltam. Mindenképpen olyat szerettem volna, amiben van ferulic és hialuron sav is. Nagyon látványos a htása. Babát várok és a pigmentfoltok nem kímélnek, de ennek a kis cosdaszernek sikerül kordában tartania. Egy hétre elmentem itthonról és nem vittem magammal, mert bár elméletileg nem kell hűtőben tartani, én nem bízom a véletlenre és inkább nem vittem. Meg is látszott sajnos az arcomon a hiánya. Nem szárít, nem tömíti el a pórusokat, nem csak halványítja a foltokat, de hidratál és ragyogóbb bőrt kölcsönöz. Szerintem az egyik legjobb C-vitaminos szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

jurase87

2021. július 21.

Számomra tökéletes! Kicsit gélesebb a textúrája, pillanatok alatt felszívódik, így ennek köszönhetően gyorsan megvagyok a reggeli rutinnal. Előtte a MH mistjét, utána pedig csiganyál szérumot használok, majd fényvédő. Szép, üde lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

Tardie

2021. február 4.

Nekem sajnos nem vált be ez a szérum. Nem sokat csinált a kombinált bőrömmel, nem volt látványos hatása, pedig nagyon akartam szeretni. Némileg hidratált, de nem vettem észre más pozitívumot. Alig vártam, hogy elfogyjon mert nagyon nem is nyúltam érte. Sajnos ez már nem az első próbálkozásom C vitamin származékkal, de nekem nem jönnek be. Szerintem nem fogom újra megvenni, visszatérek az aszkorbinsavas termékekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Lencseee

2020. november 8.

Csodalatos!Es meg hutoben sem kell tartani;-) Ismet egy iherb-es musthave! (Akarcsak az andalou naturals turmeric szeruma 😉)
A tavalyi elotti bejegyzés óta többször újravettem és elhasználtam, és töretlenül szeretem. Utazásokhoz is kiváló, és nagyon jól zár a kupak, ami hasonló kiszerelésű termékeknél nem minden esetben mondható el. Nekem a pattanások ellen is szuperül teljesít, és halványítja is az azok után ("csakmegjelenő") foltokat. Hamarosan bevetem a c vitaminos kremjevel egyutt, es jovok velemenyezni a kettos hatasukat is;-)
És egy kis saját vélemény: Mindenki a nagyszázalékos, AA származékú, piszok drágán eladott, hűtőben tárolós cévitaminokért van oda, nekem azonban ezek feleannyiért NEM feleannyira teljesítenek jól (!), így szívesen ajánlom őket a barátaimnak is. (Jó pár évnyi mániákus tesztelős időszakot követően rájöttem, hogy ha megfelelően tisztítom és hidratálom a bőrömet és küldök mellé valamilyen antioxidáns szérumot - és nem feltétlenül valami tizen-huszonezer forintosat- akkor szép lesz, és késleltethető a ráncok elmélyülése, azonban olyan csodát egy sem tesz (nem lesz tőle 40 évesen 20 éves hamvasságú, kollagénnel dús bőröd), hogy eltűnnének a ráncok, mert ahhoz már nem kence, hanem tű kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Soly77

2019. július 19.

Tényleg jó, de pl én a NATICS- ot a magyarsága miatt sokkal jobban szeretem a hatásuk egy és ugyanaz, ha ez elfogy tuti nem veszem ujra! Ettől függetlenül ajánlom, de hát egyrészt macerás a beszerzése... másrészt a másik magyar termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Virvatuli

2017. november 13.

Kb. két hónapja használom reggelente, de még megvan a flakon fele. A Puritóhoz képest sokkal kellemesebb használni, nem kell hűtőben tartani, és nem narancssárga, ami megnyugtat. Látványos hatása nincs, illetve így külön nem is tudnám megállapítani, mert több dolgot használok egyszerre. Inkább azt mondanám, hogy ha rendesen végigcsinálom reggel-este a rutint, akkor pár nap után simább, kipihentebb, ragyogóbb a bőröm, ha meg elengedem magam, látszik a hiánya. Az Innisfree Green Tea Seed szérumával és egy könnyű hidratálóval még ebben az időben is elég nappalra. Ha elfogy, lehet, hogy következőre valami nagyobb hatóanyagtartalmú cuccal próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

im

2017. augusztus 18.

Nemrég olvastam, hogy a SAP képes szabályozni a bőr faggyútermelését. Nálam bejött a papírforma. Két hónap folyamatos használat után tartottam néhány hét szünetet, majd újra használni kezdtem a szérumot. A reggeli rutinom része. Két pipettányit teszek az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra.

Pozitívumok
- Volt rá lehetőségem, hogy az arcom egyik felére a Purito régi szérumát, a másikra a Mad Hippie-t kenjem. A Purito már nem csípett (hónapok óta nyitva volt, eleve nem magas az aszkorbinsav-tartalma), a Mad Hippie pedig sem frissen nyitva, sem később nem csipkedett. A Purito folyékony, mászik ki a tenyérből, a Mad Hippie majdnem gélszerű.
- Közvetlenül a fölkenés után csodaszép fényt ad a bőrnek, ez a beszívódás után eltűnik. A Purito nyújtotta ragyogás enyhébb és tartósabb. A Mad Hippie ragacsosabb, tapadósabb a bőrön, beszívódás után pedig feszülős érzetű. Ez a következő réteggel (hidratálókrém, fényvédő) megszűnik.
- És most jön a trouvaille. Ez a szérum az én bőrömet tényleg mattítja. A folyamatos használat alatt is feltűnt, hogy akár kentem fölé a teafaolajos gélt, akár nem, sokkal kevesebbet szenvedtem a bőröm átfénylésétől, mint korábban bármikor. A megvonás során pedig észrevettem, hogy a nagy melegben kijövő pattanásaim sokkal csúnyábban és lassabban gyógyultak.

Negatívum
- Ez a szérum az én bőrömet egyáltalán nem hidratálja, bár vannak benne hidratáló összetevők.

Összességében
Bár sokak szerint a Mad Hippie-típusú (kevés aktív összetevőt tartalmazó) szérumok agyonhype-oltak, és érdemes inkább kicsivel több pénzért sokkal jobbat venni, szerintem a helyén kezelve ez egy jó szérum. (Mondom egy relatíve olcsó C-szérummal, vagyis minimális tapasztalattal a hátam mögött.) Nem kell különösebben aggódni a stabilitás miatt, egyrészt a SAP révén, másrészt rendszeres használattal három hónap alatt biztosan elfogy, nem romlik rá az emberre. A nagyon érzékeny bőrűek egyfelől megtalálhatják a számításukat, hiszen a szérum nem csíp, másfelől a muskotályzsálya illóolaj és a grapefruitkivonat nem biztos, hogy nekik való. Ha az anti-aging, illetve a ránctalanítás a legfőbb elvárás, akkor tényleg nem érdemes ezt megvenni, hiszen az eleve nem túl magas százalékban jelen lévő SAP-ból még kevesebb aszkorbinsav fog képződni a bőrben. Viszont rezisztens, zsíros bőr esetén a Mad Hippie jól jöhet a faggyútúltermelés elleni küzdelemben (és a foltok halványításában). Télre én sem fogom ezt újravenni, olyankor az én bőröm is inkább a normál tartományba esik. A nyári hónapokra viszont jó szívvel ajánlom, és érdemes figyelni az akciókat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Pozitívumok

Negatívum

Összességében

Winger

2017. június 5.

Az első használat után az volt az első gondolatom: Végre!
Egy C vitamin szérum ami nem tapad, nem ragad, nem sárgít, nincs fémes szaga, nem kell a hűtőhöz szaladgálnom érte, és ami nem romlott rám.
A több lépéses rutinomban, reggel kapott helyet, de este is ezt kentem, amíg meg nem érkezett az A vitaminos tesója. A használata nagyon kellemes, könnyen eloszlatható és még hidratál is. Lustább napokon, amikor nem kellett sehova se menni, akkor volt, hogy elfelejtettem hidratálót felkenni, és valahogy annyira nem igényelte a bőröm a hidratálót.
A Mad Hippie honlapja szerint csak 5 perc a hatóidő. Sietős reggeleken ez egy megváltás. Felkenem, megiszok egy kávét és már lehet is tovább kenekedni, smikelni.
A hatása nagyon látványos. Gyakorlatilag azonnal élettel tölti fel a bőrt.
Volt, - vagyis azért még van is-, a jobb szemem alatt, az arccsontomon 4 barna kis folt. Kicsit nagyobbak, mint a szeplő. Nem túl látványos, de ott vannak. Így cca. 3 hónap használat után már csak akkor látom őket, ha úgy 2 centiről csodálom magamat a tükörben. Természetesen ez nem csak ennek az egy szérumnak az érdeme, több termékkel dolgozom az ügyön, de amióta bevettem őt is a rutinomba, jelentősen jobb hatást értem el.
Ezt a többi C vitamin szérummal, amit eddig használtam, nem sikerült elérnem.
Engem maximálisan meggyőzött ez a termék is és maga a márka is.

Ja, az a pipetta, Mad Hippie, a pipetta. Mint az A vitaminnál, itt is rövidebb, nem ér le az üvegcse aljáig. Sérelmezem, de nem vonok le érte csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Az első használat után az volt az első gondolatom: Végre!
A hatása nagyon látványos. Gyakorlatilag azonnal élettel tölti fel a bőrt.
Ezt a többi C vitamin szérummal, amit eddig használtam, nem sikerült elérnem.
Engem maximálisan meggyőzött ez a termék is és maga a márka is.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocotrienols, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocotrienols

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)