Mádara

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDobogyo, Módosítva: 2020. szeptember 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szalicil sav (2%) és a borókabogyó növényi őssejtjein alapuló formula lesz a társad a pattanások elleni küzdelemben. Segít javítani a problémás bőr állapotát azáltal, hogy megnyugtatja a gyulladást és minimalizálja a pattanások megjelenését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Teokleia

2021. október 2.

DMben akadtam rá véletlenül. Elsőre ötletem nem lett volna, hogyan dolgozik össze egy erős hámlasztó sav a nyugtató aloé kivonattal, de kellemesen csalódtam. A termék célzott használattal tényleg nyugtatja a bőrt, miközben gyakorlatilag leszárítja a pattanást. Nagyon gyulladt bőrre még nem tettem, de apróbb hibákkal alaposan és gyorsan elbánik. Kékes színű likvid (bár színezéket az INCIben nem találtam), a roll-on golyó fémből van, így kellemes hűs érzetet nyújt applikáláskor. Tetszik, hogy vegán, kényelmes formula, szép és hatékony összetevők. Alapvetően jó élmény, el tudom képzelni, hogy újra veszem, ha elfogy.
(Viszont, kedves használati utasítás: használatát ismételjem 2 óránként? :D Mégis meddig?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Brandori

2021. július 3.

Tényleg jó kis cucc. Pici, könnyen használható és tényleg leszárítja a pattikat, aki célzott kezelést szeretne tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Katuss_55

2021. március 23.

A DM-ben találtam meg ezt a készítményt. Hallottam már a márkáról, de meglepett, hogy drogériában kapható egy terméke. Nekem a bőröm érzékeny, így erős BHA-val nem tudom az egészet lekenni, viszont ez a roll-on készítményt tudom célzottan a problémás területre, pattanásokra kenni, így ahol kell kifejti a hatását, viszont máshol nem szárítja ki a bőrömet. A pattanásokat gyorsan leszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Juniperus Communis Callus Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.