Mádara

Ár:   15 400 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 15 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2019. január 16.

Ár:   15 400 Ft
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 15 990 Ft

Hatékony bőröregedést gátló és bőrmegújító készítmény. A benne rejlő 10 különböző és ritkán előforduló száraz olajnak köszönhetően fiatalítja és megújítja a fáradt bőrt. A paradicsom, a berkenye, valamint a sárgarépa, vörös áfonya, málna és eper magok karotintól duzzadó olaja csökkenti a napsugárzás okozta károkat és újjáéleszti a bőr regenerálódási képességét.  Ezek az értékes, a sarkvidéki bogyós gyümölcsökből és piros zöldségekből származó magolajok csökkentik az öregedés jeleit, az apró vonalakat és ráncokat. Különösen jótékony hatást fejt ki érett vagy igénybevett bőrtípusnál, továbbá apró vonalak, ráncok, korral járó foltok, sebhelyek, száraz bőr, és sérülékeny bőr esetén.

Ár: 15 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Rekanna1

2021. január 5.

Csak csatlakozni tudok az előttem írtakhoz, én is többet vártam. Igazából olivaolajat is kenhetnék az arcomra, lehet, hogy még több hatása is lenne. Szép, illatos, de nem szívódik fel, nappal nem lehet használni, mert minden smink elkenődik, éjjel az olaj többsége a párnán landol. Mostanában a hajvégekre szoktam kenni, de ahhoz kicsit drága mulatság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 5.

nekoSX

2020. június 5.

Nagyon kíváncsi voltam rá mit is tud egy ilyen komplex, több olajat tartalmazó termék.
Kb 2éve vettem meg, de azóta is megvan még jó fele az üveg tartalmának...
Hát ez elég sokat elárul a termékről.
Száraz olajként van definiálva, de ez nem tudom mit jelenthet, mert csak úgy viselkedik, mint minden más olaj: nem szívódik be rendesen ha véletlenül többet teszünk fel pár cseppnél, olajos réteget hagy, csillog villog. Persze ez estére használva nem probléma. Hatásában semmi extrát nem tapasztaltam, nem látok semmi különbséget, ha pl. csak egy sima csipkabogyó olajat használok vagy ezt a terméket. Ráncokkal semmit sem csinál, akárcsak a foltokkal.
Leginkább télre vettem elő, de engem zavar az erős illata, ami egyébként isteni lenne pl parfümként/testolajként, mivel egy füstös vanília illat, nagyon tetszik, de az arcomon egyáltalán nem szeretem.
A 30ml úgy tűnik egy egész életre elég mennyiség, gazdaságos, elhasználhatatlan lejárati időn belül számomra.
A csomagolása gyönyörű, nagyon elegáns a bőr hatású doboza, ajándéknak is kiváló lehet.
Áráról annyit, hogy a Madara oldalán van rendszeresen 40%-os akció, akkor érdemes beszerezni, mindenféle ajándékokat is adnak a rendelés mellé, korrektül és gyorsan működik minden.
Újravenni biztosan nem fogom, ha olajat szeretnék használni, inkább teszem azt tiszta magolajokkal (amiben nincs semmi más tartósító v állományjavító- szer) és használok mellé egyéb boostert v szérumot kiegészítésként, árban és hatásban is sokkal jobban járok úgy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

Kb 2éve vettem meg, de azóta is megvan még jó fele az üveg tartalmának...
Hát ez elég sokat elárul a termékről.

Antioxidánsok: Fragaria Ananassa Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil