Mádara

Ár:   3650 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Iminbeauty, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. július 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Intenzíven tisztító és tápláló Detox szappan aktív szénnel és természetes fenyő és írisz illattal. A tisztító tulajdosnágú szén felszívja a káros anyagokat és szennyeződéket, mégis gyengéd a bőrhöz.

A szappan természetes kókuszolaj alapú és teljesen szulfát, pálmaolaj és mikroműanyag mentes. Biológiailag 100% -ban lebomló.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Harold

2021. március 20.

Párszor használtam az arcomon, de nagyon kiszárította, úgyhogy utána sima szappanként használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Anii

2020. december 20.

Az biztos, hogy mindent lemos az arcról! Nagyon matt, tiszta érzés marad a használata után. Egy kevés víz éri, és már habzik is, az illata nem kiemelkedő, nem is nagyon van. Nem árt utána krémezni az arcot, mert szárít. Ennek ellenére én kedvelem, mert tényleg azt érzi az ember, hogy maximálisan tiszta az arca.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Hidratálók: Glycerin, Betaine